Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 18 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 ... LastLast
Results 241 to 260 of 357

Thread: 2010 FIFA World Cup South Africa

  1. #241 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    eu am vazut ca s-au aparat...
    felicitari portarului daca a fost in stare sa fie mai bun ca 2 ghanezi. ce s-o mai invartim atata....

  2. #242 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    pariez pe o finala 100% europeana olanda-spania

  3. #243 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Vrei sa zici Germania - Olanda nu? Si castiga Germania cu 3-1

  4. #244 SP
    Member leo_cosmin's Avatar
    Nu stiu ce aveti toti cu Olanda, ca pana acum nu au aratat nimic.... Pana si cu Slovacia a fost slaba, mai mult au avut aia initiativa, olandezii dand primul gol practic pe un contra-atac. Iar brazilienii s-au batut singuri. Era normal la ce echipa au adus in Africa de Sud. Spuneti-mi un meci bun al Olandei. Chiar si tactic. Doar au avut o conjunctura favorabila, intalnind adversari mult mai slabi. Sa nu mai vorbim de cine a jucat cu ei in grupa.... Victorie la limita in absolut toate meciurile.
    Din pacate, au si acum parte de intamplari favorabile, Ghana fiind eliminata si intalnind Uruguay, fara Suarez, in sferturi..... Probabil o sa ajunga si in finala, sper sa nu o faca, dar e greu. Joc anost. Chiar nu meritau sa ajunga pana aici.

  5. #245 SP
    Member playgame's Avatar
    Spania nu merita sa ajunga pana aici, cu jocul ala de doi lei, s-au chinuit, abia au dat si ei un gol in ultimu meci. Chiar si Ghana a jucat mai frumos.

  6. #246 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Hihi
    Attached Images Attached Images vuvuzela2.png

  7. #247 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    genial

  8. #248 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Nu conteaza cine a meritat sa ajunga pana aici, conteaza cine a ajuns... acum fiecare cu norocul lui, pana atunci: Hai Germania !

  9. #249 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    dai o bere naz daca nu se califica germania?

  10. #250 SP
    Member playgame's Avatar
    Numai acum am vazut ca pe youtube este buton pt sunet vuvuzela. lol
    Dar nu la toate videourile.
    Attached Images Attached Images vuvuzela-button.jpg

  11. #251 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Dau scofield91... oricum o sa dau de fericire cand o sa castige campionatul.

  12. #252 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by playgame View Post
    Chiar si Ghana a jucat mai frumos.
    Ghana a jucat chiar foart frumos.

  13. #253 SP
    Member playgame's Avatar
    Olanda in finala, sa vedem maine cu ce echipa. Eu sper cu Germania.

  14. #254 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    WE WOOOOOON !!!!!!!! WOOOOOOOOOOOOOOOON !!!!!!!!!!

    Netherlands FOR THE WIN !!!!!!

    Superb meci !!! si Uruguay a jucat frumos dar Olanda sings superiority !!!!!

    3 - 2 btw imi mai trebuie o vuvuzela acum !

  15. #255 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by leo_cosmin View Post
    Nu stiu ce aveti toti cu Olanda, ca pana acum nu au aratat nimic.... Pana si cu Slovacia a fost slaba, mai mult au avut aia initiativa, olandezii dand primul gol practic pe un contra-atac. Iar brazilienii s-au batut singuri. Era normal la ce echipa au adus in Africa de Sud. Spuneti-mi un meci bun al Olandei. Chiar si tactic. Doar au avut o conjunctura favorabila, intalnind adversari mult mai slabi. Sa nu mai vorbim de cine a jucat cu ei in grupa.... Victorie la limita in absolut toate meciurile.
    Din pacate, au si acum parte de intamplari favorabile, Ghana fiind eliminata si intalnind Uruguay, fara Suarez, in sferturi..... Probabil o sa ajunga si in finala, sper sa nu o faca, dar e greu. Joc anost. Chiar nu meritau sa ajunga pana aici.
    Daca Olanda nu merita atunci ce sa mai zic de Spania care a dezamagit pe toate capitolele. Macar aici am mai vazut o sclipire de geniu de la Robben si Sneijder... spaniolii m-au lasat rece.
    Eu am zis de la inceput ca Olanda ajunge in finala insa eu banuiam ca acolo vor intalni englezii..

    Oricum ar fi... va fi primul trofeu castigat de o echipa europeana care nu s-a disputat intr-un turneu in Europa deci iata primele premize pentru o finala istorica. Si desi Germania merita sa castige trofeul pentru calitatea fotbalului prestat, mi-as dori sa vad pe Olanda castigatoare pentru a fi a 8-a tara care-si adjudeca trofeul.

  16. #256 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Maine naz face cinste
    Olanda-Spania finala

  17. #257 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Felicitari Portocalei Mecanice !

  18. #258 SP
    Member leo_cosmin's Avatar
    Da, nici Spania nu a jucat absolut nimic (eu zic ca daca se chinuia un pic de tot Chile, nici de grupe nu treceau spaniolii). Dar sustinatori ai Spaniei pe aici nu prea am vazut, asa ca d-aia am zis de Olanda. Si macar, sper eu si asa ar fi normal, Spania nu o sa ajunga in finala. Mi-e frica, insa, pentru ca Paul - caracatita oracol, care nu s-a inselat niciodata pana acum, a prezis ca Spania va castiga.

  19. #259 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Eu sper sa se joace intre Olanda si Spania finala. Ar fi intresant sa mai vedem cupa la o tara care nu a mai castigat pana acum.

  20. #260 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    ar fi interesant indeed, dar daca Spania joca cum a facut-o pana acum... slabe sanse impotriva Germaniei. Torres nu a facut nimic, parca nici nu e pe teren , iar Villa nu poate sa joace singur, oricat de bun e el. anyway, daca se trezesc la realitate au sanse.
    dar Germania... o sa in ei din toate partile.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 18 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 ... LastLast

Similar Threads

  1. 2010 Fifa World Cup: South Africa By ciypriyan in forum Console Club
    Replies: 66 Last Post: 16-07-2010, 20:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts