Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 62 of 73 FirstFirst ... 12 52 60 61 62 63 64 72 ... LastLast
Results 1,221 to 1,240 of 1456

Thread: Iesiri la fotbal

  1. #1221 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Pizzi View Post
    Ne vedem maine la 17:40 in fata la shaormaria aia de langa The Gate.
    perfect . facem o "incalzire" usoara inainte si dupa ne punem ghetele and we get serious

  2. #1222 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Avem rezervat de la 18. E mai bine sa ne intalnim pe la 17:40, asa. Ne cunoastem & organizam, una-alta...

  3. #1223 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    inca 3 ore

  4. #1224 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Hai ca a iesit bine organizarea. Sper ca v-a placut si sper sa ne reintalnim si la anu (Craciun fericit tuturor samd)

    PS: Web, dupa ce ai plecat am pierdut

  5. #1225 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Sa speram ca vom gasi un teren mai ieftin... Si disponibil la o ora mai mica, sa poata sta oamenii la berea de dupa
    Am pus si o poza cu mine la aceasta actiune in attachment...
    Attached Images Attached Images acid_picdump_19.jpg

  6. #1226 SP
    Member Webpredator's Avatar
    A fost frumos,da !
    Trebuie sa organizam asta mai des....

  7. #1227 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Cred ca a venit timpu sa iesim din nou la cateva meciuri

    Ca data eu zic ca 11 feb (sambata) / 12 feb (duminica) sau 18 feb (sambata) / 19 feb (duminica) ar fi bine in asa fel incat sa avem timp sa ne organizam. Sper sa fie bine si pentru voi. Problema cea mare e legata de teren. Ala de langa Player e destul de scump (pentru mine e ok) asa ca astept propunerile voastre in legatura cu alta locatie care sa fie convenabila din punct de vedere al pretului si cat mai aproape de fiecare

    Nu stiu daca ar trebui sa incepem lista de acum, doar sa spuneti cam cati sunteti interesati si daca ne stragem cel putin 10 stabilim detaliile.

    xo

  8. #1228 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Ma bag. Preferabil duminica, pentru ca sambata ma duc in alta parte... Si sa gasim un teren mai ieftin(pentru mine nu e ok cel de langa Player )

  9. #1229 SP
    Member Webpredator's Avatar
    E extrem de frig pt fotbal, din pacate
    Poate doar o oferta de indoor sa ne avantajeze...

  10. #1230 SP
    Member Dante's Avatar
    la indoor ma bag si eu si posibil sa mai aduc amici

  11. #1231 SP
    ocy
    Junior Member ocy's Avatar
    Ma bag si eu daca gaseste cineva o oferta pentru un teren indoor(stiam de o sala la antilopa,nu stiu daca inca mai este,insa ma pot interesa).

  12. #1232 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Pai la teren indoor ma gandeam si eu, trebuie sa gasim totusi un teren nu asa scump. Astept propunerile voastre

  13. #1233 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    O sala de sport al unui liceu sau, daca are cineva relatii, sala de sport de la Mihai Viteazu (vis-a-vis de AFI Cotroceni).

  14. #1234 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Hai ca in sfarsit s-a facut frumos afara. Duminica suna a zi perfecta pt un fotbal

    Daca reusim sa ne strangem cel putin 10 stabilim la ce teren ne intalnim. In principiu ramane terenu de langa Player ( cred ca s-a mai ieftinit daca s-a dat balonul jos ). Daca aveti alte sugestii va rog spuneti

    Lista o incep eu cu Pizzi ca de fiecare data

    1. HotDoc
    2. Pizzi

    Din ce stiu mai vin cel putin 5 sau 6 persoane din campionatul de fifa deci deja suntem cel putin 7 persoane.




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #1235 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Haideti la fotbal ca vremea o sa fie excelenta in weekend:
    http://www.accuweather.com/en/ro/buc...weather/287430

  16. #1236 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Update lista:

    1. HotDoc
    2. Pizzi
    3. DonBassil

  17. #1237 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Vin si eu. Am echipa cu DonBassil si inca 3 tovarasi.
    As propune terenurile de la Sincai (dpv al gazonului artificial mi se par cel mai ok). Ar mai fi si terenul de la Ghencea de langa linia lui 41 (nu cele din interiorul FC st_oaia), dar nu stiu ce scoruri au.
    Ca si ora de joc propun ori sa incepem undeva pe la 12-13, ori seara ca sa nu ne ocupam toata ziua numai cu iesitul la fotbal. Desigur este doar o parere, majoritatea decide

  18. #1238 SP
    Member micul_'s Avatar
    Asa am zis si eu...pina in ora 16 e ok dupa e naspa...prietene alte alea

  19. #1239 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Update lista:

    1. HotDoc
    2. Pizzi
    3. DonBassil
    4. Spike
    5. Spike +1
    6. Spike +1
    7. Spike +1
    8. micul_ ( ? )

    Aici este terenul de care vorbeste Spike Colegiul Naional Gheorghe incai. Va convine? Cu siguranta este mai ieftin decat cel de langa Player ...

  20. #1240 SP
    Member Webpredator's Avatar
    As veni si eu +1 (un amic)
    Depinde si de terenul pe care-l alegeti....va rog mult, sa nu fie cel de la iesirea din Bucuresti spre Pitesti...ati facut o astfel de sugestie data trecuta
    Cu cat e terenul mai bine amplasat, cu atat vin mai multe persoane.
    HotDoc - Asteptam poze cu terenul, o filmare + un ghid 360 cu facilitatile terenului....vestiare, capacitate spectatori, parcare...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 62 of 73 FirstFirst ... 12 52 60 61 62 63 64 72 ... LastLast

Similar Threads

  1. Fotbal By AndRewqp in forum Health, Food & Sports
    Replies: 7198 Last Post: 03-11-2021, 00:34

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts