Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 7 of 7

Thread: Echipa pentru Red Bull Flugtag

  1. #1 SP
    Junior Member joeblow's Avatar

    Echipa pentru Red Bull Flugtag

    Salut,

    Anul asta se organizeaza din nou Red Bull Flugtag, o competitie in care iti construiesti o nava "zburatoare" si te arunci cu ea spre Dambovita in speranta ca vei zbura. Mie mi-ar placea sa particip dar cum genul asta de concurs presupune o echipa din mai multi oameni ma gandeam ca poate ar mai fi doritori pe aici.

    Eu nu am nici un fel de experienta in aeromodelism (exceptand avioanele de hartie) dar nu m-as inscrie neaparat pentru a lua premiul cel mare ci mai mult pentru distractie. Deci cine mai e doritor dati un semn aici sau pe PM.
    Mai multe detalii AICI

    Niste schite preliminare ar trebui trimise pana pe 31 mai concursul desfasurandu-se in septembrie am impresia. Ideea ar fi ca daca sunt doritori sa ne organizam putin zilele astea si sa facem ceva la prima mana urmand ca mai incolo sa cosmetizam si sa dam o forma finala "avionului".

    Merci si astept un semn de la voi.

  2. #2 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    era foarte tare initiativa, dar cred ca ai anuntat cam prea tarziu

  3. #3 SP
    Junior Member joeblow's Avatar
    Si eu am aflat tarziu dar practic ar fi timp pana in septembrie. Acum doar ne-am hotara asupra unei forme de baza: un creion cu aripi, un porc cu roti, un tron pe un covor zburator sau orice altceva. deci nu cred ca ne tarziu . daca ti-ar placea sa te bagi esti binevenit.

  4. #4 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    man eu m-as baga. mai ai persoane? maine iti dau raspunsul sigur. as putea cred sa mai fac rost de o persoana daca e nevoie. da-mi un id ceva sa vorbim.
    suntem in 30 daca e sa vorbim ca e duminica...cum facem sa trimitem ala in 1 zi?

  5. #5 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    faceti ceva de zbor in forma de gamepad de x360 sau PS3

  6. #6 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    mi-e teama ca ultima zi pt schite e 30 mai, adica maine poate fac exceptii, desi ma indoiesc. sa vad ce zice joe

    ---------- Post added 29-05-2010 at 11:08 PM ----------

    si sa stii ca era o idee aia cu gamepadul. DE CE NU AM AFLAT MAI DE MULT?

    ---------- Post added 29-05-2010 at 11:13 PM ----------

    si daca anul asta nu apuc sa ma duc, la anul TREBUIE sa ma duc! sa imi dai un nr de tel sau id joeblow, sa mai vorbim.

    ---------- Post added 30-05-2010 at 12:49 PM ----------

    26 aprilie - 4 iunie
    Perioada de inscrieri
    Luati legatura cu noi, ne lasati datele voastre de contact si promitem ca va trimitem acasa toate informatiile de care aveti nevoie pentru a va inscrie. Inclusiv schita pe care trebuie sa conturati viitorul aparat de zbor.

    4 iunie
    Data limita la care mai primim schite.

    YES! MA BAG! sa intre joe. nu vrea ala de care am zis sa vina.

    ---------- Post added 30-05-2010 at 12:54 PM ----------

    ba nu, ca nu am 18 ani...WTF!?

  7. #7 SP
    Junior Member joeblow's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox One va face echipa cu HoloLens By MonkY in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 09-03-2015, 09:54
  2. Infinity Blade: Dungeons e oprit - Epic renunta la echipa By MonkY in forum Stories & Other News
    Replies: 2 Last Post: 14-02-2013, 11:20
  3. Echipa Vigil Games angajata de Crytek By OEE in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 29-01-2013, 17:31
  4. Echipa Fifa 11 By maghear in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 26 Last Post: 18-08-2011, 16:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts