Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 19 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 ... LastLast
Results 241 to 260 of 367

Thread: Clubul F.C. Steaua

  1. #241 SP
    Junior Member Gabriel4's Avatar
    A batut steaua :X Bravo Tatarusanu ! Meci cam slab al stelei dar am castigat

  2. #242 SP
    Senior Member tray's Avatar

  3. #243 SP
    Junior Member catallynn26's Avatar
    Quote Originally Posted by Gabriel4 View Post
    A batut steaua :X Bravo Tatarusanu ! Meci cam slab al stelei dar am castigat
    Asa este. Steaua a batut, dar in ce maniera ?? Cel mai slab meci facut de vreo echipa in Europa League. Chiar imi pare rau de elvetieni, ei au jucat fotbal, au avut ocazii GIGANTICE, posesie, insa doar norocul Stelei ( impreuna cu arbitrul ,sa reamintesc ca li s-au anulat un gol PERFECT VALABIL elvetienilor ) au facut ca o echipa patetica a Stelei sa mearga in grupele Ligii Europa. Sper sa aiba acelasi noroc si la tragerea la sorti. Ciprian Tatarusanu este un mare portar, si nu o spun doar dupa acest meci. Pacat, mare pacat de adevarata echipa care trebuia sa mearga in Europa League si anume Grasshopper.

  4. #244 SP
    Senior Member tray's Avatar
    tu cu cine tii dinamo, rapid?
    esti prea frustrat sa fii fan steaua, iar daca esti am un psiholog bun de recomandat

  5. #245 SP
    Junior Member catallynn26's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    tu cu cine tii dinamo, rapid?
    esti prea frustrat sa fii fan steaua, iar daca esti am un psiholog bun de recomandat
    TOATE echipele romanesti au demonstrat ca n-au valoare. NU tin cu nici o echipa din Romania, prin simplu fapt ca ma uit foarte rar la un meci din Liga 1. Am alte lucruri mult mai importante de facut decat sa ma agit ptr niste oameni care nu dau 2 bani pe mine. Crezi ca pe jucatorii de fotbal ii intereseaza de suporterii lor ? Pe ei ii intereseaza banu', si nu pe acele milioane de oameni care se agita ptr ei. Nu sunt deloc frustrat, dar poate ca ptr tine sa spui adevarul reprezinta o frustrare. Asta este marea problema cu poporul roman, ei iau adevarul drept frustrare ( spun ei ptr ca eu nu ma mai consider roman )

  6. #246 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Pai atunci de ce vorbesti romana cataline ? Hablao romales ? Parles engles ?

  7. #247 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by catallynn26 View Post
    TOATE echipele romanesti au demonstrat ca n-au valoare. NU tin cu nici o echipa din Romania, prin simplu fapt ca ma uit foarte rar la un meci din Liga 1. Am alte lucruri mult mai importante de facut decat sa ma agit ptr niste oameni care nu dau 2 bani pe mine. Crezi ca pe jucatorii de fotbal ii intereseaza de suporterii lor ? Pe ei ii intereseaza banu', si nu pe acele milioane de oameni care se agita ptr ei. Nu sunt deloc frustrat, dar poate ca ptr tine sa spui adevarul reprezinta o frustrare. Asta este marea problema cu poporul roman, ei iau adevarul drept frustrare ( spun ei ptr ca eu nu ma mai consider roman )
    si de ce postezi aici?

  8. #248 SP
    Junior Member catallynn26's Avatar
    Nu sunt tigan Ovidiu, stai linistit. Nu stiu nici o boaba din limba lor spre deosebire de tine . Postez aici ptr ca sunt cetatean roman insa eu in inima mea nu ma mai consider de mult roman. Iar ca cetatean al Uniunii Europene, pot sa fiu liber sa postez orice ( in limitele decentei ) pe orice site. Sper ca v-am raspuns la intrebari. Si haideti sa nu mai facem OFF-topic. Acesta este un thread despre echipa de fotbal F.C Steaua Bucuresti, eu n-am facut nimic altceva decat sa imi spun parerea despre meciul Grasshopper Zurich - F.C Steaua Bucuresti.

  9. #249 SP
    Member Cata25's Avatar
    Prost meci. Nu mai țin minte care a fost ultimul meci �n care a jucat Steaua �n halul ăsta.
    Din 6 echipe �n Europa au mai rămas 2, din care 1 s-a calificat direct.

    M�ine e tragerea la sorți pentru grupe și Steaua nu mai este cap de serie. Nu că anul trecut ne-ar fi ajutat cu ceva asta...

  10. #250 SP
    Member octav's Avatar
    N-am avut noroc, dar cred ca ne calificam. Am incredere in echipa, sper ca anul asta sa iasa bine.

  11. #251 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Slab rau meciul de aseara, dar probabil ca era prea frumos sa ne calificam en fanfare. Referitor la tragerea la sorti, nu vad de unde tot zic baietii astia pe la TV ca e grupa grea. In afara de Liverpool care e favorita clara, restul echipelor sunt cel putin accesibile. Evident, cu conditia ca Steaua sa nu joace ca ieri seara. Parerea mea.

  12. #252 SP
    Member octav's Avatar
    Nu conteaza cum ne-am calificat, conteaza cum jucam in grupe. Consider ca Ilie trebuie sa mai menajeze niste jucatori pentru Europa League daca vrem sa facem treaba si sa mergem in primavara europeana

  13. #253 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    Vai de Steaua lor... Unirea 1 - 0 Steaua

  14. #254 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Nu am vazut decat prima repriza, unde steaua a avut posesie, dar nu a stiut ce sa faca cu mingea. acesta e nou trend in ghencea dupa ce a venit domnul "D&G", ma scuzati, Ilie Dumitrescu care i-a "fortuit" pe jucatori, mai exact pe fundasii centrali, sa paseze intrei ei. asta e marea tehnica a noului antrenor, ca fundasii sa paseze intre ei la 40de m pe poarta, cica le-a interzis pasele lungi. ok, bun sunt de acord cu asta "cica le-a interzis pasele lungi", dar ceva trasee spre poarta, combinatii, asezare pe teren, ceva TACTICA nu ii invata totusi . mergeti pe stadion ca acolo se vede cel mai bine Steaua, cum "construieste" ea din propiul teren, cum aduce mingea in fata portii, cum se chinuie sa treaca mingea de centrul terenului etc. un lucru spun, din calitate de fan al Stelei de mic copil( ca deah taica meu a fost militar si toata familia era ultras) echipa noastra de suflet a avut un MEGA/FABULOS/IMENS (am scris cu caps sa aveti si imaginea vizuala) noroc de cand a plecat Piturca. asta e Ilie Dumitrescu, un norocos, Nu antrenor.

    atat am avut de zis la adresa "viitoarei campioane" a Romaniei, dupa cum zic unii cio.. patroni de club.

  15. #255 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Mda... e clar ca mai e mult de munca. Ma intreb ce or sa faca baietii la Liverpool daca or sa mizeze tot numai pe centrari de pe margine in careu... Degeaba isi asuma Ilie responsabilitatea. Pe mine personal nu m-a incalzit cu nimic lucru asta.

    Golul lui Semedo // dintre patru fundasi /printre care si Galamaz / a fost doar cireasa de pe tort.

  16. #256 SP
    Member NicoDiac's Avatar
    La liverpool va fi alta echipa a stelei...in campionat alta...nu stiu daca chestia asta este chiar buna...daca vroiau sa se pregateasca pentru meciul de la liverpool trebuia sa joace aseara cu echipa care va juca si acolo...parerea mea

  17. #257 SP
    Senior Member boga's Avatar
    V-ati uitat aseara la meci? Eu am ajuns acasa obosit dupa o zi plina la munca si cand am deschis TV-ul si am vazut ca, fiind de-abia minutul 2, era 1-0, m-am bagat la Fifa demo. Dar, din ce am inteles de la diversele emisiuni sportive, rezultatul final a fost prea dur raportat la ceea ce s-a jucat. Asa a fost?

    PS: Frumos golul lui Tanase

  18. #258 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    Arbitrii cand nu aveau ce face aseara dadeau penalty pentru Liverpool , daca asta e albitraj il vreau pe Tudor la centru !

  19. #259 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by =Flavius= View Post
    Arbitrii cand nu aveau ce face aseara dadeau penalty pentru Liverpool , daca asta e albitraj il vreau pe Tudor la centru !
    Tipic noua. Nu suntem in stare sa recunoastem ca echipa e patetica, dam vina pe arbitraj sau pe conditii

  20. #260 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Si arbitrul a avut o parte din vina, grecu ala a cazut muult prea usor ca sa se dea penalty

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 19 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts