Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 19 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 41 to 60 of 367

Thread: Clubul F.C. Steaua

  1. #41 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Basarab Panduru, ne-ntoarcem cu.....spatele

  2. #42 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Mai exista cluburi de fotbal in Romania? Eu stiam ca sunt pe cale de disparitie de prin 1992.

  3. #43 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Din cate stiu Olaroiu a plecat de mult timp de la sauditi. Am dreptate ? Totusi , cred ca ar face o treaba foarte buna la Steaua , mai ales daca il lasa Becali in pace .

  4. #44 SP
    Senior Member huber's Avatar
    a plecat adica a fost dat afara de federatia de fotbal a Arabie Saudite si acuma antreneaza in Qatar

  5. #45 SP
    Member octav's Avatar
    oli a facut multi bani acolo. ar trebui sa vina la steaua....insa nu stiu daca vrea.oricum cu el a jucat steaua cel mai bine.cat despre protasov,antreneaza in grecia la viitoarea echipa a lui dica.nu stiu ce sa zic de petrescu...poate face treaba,poate nu...cat despre panduru...praf.ar fi bine sa vina un strain cu valoare daca nu vin oli sau protasov pentru ca ar putea aduce jucatori buni cu el.poate scolari(in visele mele)

  6. #46 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Daca vinde Beeecali Steaua am scapat de toate problemele si putem sa jucam linistiti meciurile pentru ca cel ce va cumpara Steaua va gandi nu va face lucrurile la nimereala sau dupa DVD-uri cum a facut Beeecali, va aduce antrenor bun si jucatori de valoare dar atata timp cat va sta Gigi Becali la conducere vom fi in pierdere.Becali nu cumpara jucatori straini ba ca sunt negri, ba ca au parul lung etc, cum a fost cu Pepe Moreno, Habibou si Mendoza, baietii astia jucau foarte bine dadeau goluri multe si ca sa nu uitam au salvat Steaua sezonul trecut si au adus-o pana pe locul 1 dar am avut ghinionul ca la meciul cu Poli Timisoara sa scoatem egal si cu Dinamo sa pierdem si sa-i lasam CFR-ului drum liber spre titlu.

  7. #47 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    in ziarele de ieri, a aparut o stire conform caruia bergodi are cele mai mari sanse de a antrena steaua sezonul viitor. daca il va aduce nu cred ca va sta mult, chiar daca face treaba sau nu (oireul)

  8. #48 SP
    Member octav's Avatar
    nu face bergodi treaba...si jiji nu cred ca o sa vanda steaua decat unui om ca el...asa ca sa nu ne facem sperante

  9. #49 SP
    Senior Member huber's Avatar
    am fost aseara la meci ..... nu am cuvinte despre atmosfera care a fost perfecata in timisoara sunt cei mai suporteri buni din romania , cat despre steaua nu am ce sa zic meci prost , nu cred ca mai vedem noi europa league

  10. #50 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Europa League e departe taica ... Intertoto se mai joaca ?

  11. #51 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Nu se mai joaca Intertoto...

  12. #52 SP
    Member octav's Avatar
    da....oricum sa moara si capra vecinului...ce ma bucur ca sunt pe locul 2 dinamovistii

  13. #53 SP
    Member dogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by octav11 View Post
    da....oricum sa moara si capra vecinului...ce ma bucur ca sunt pe locul 2 dinamovistii
    sunt stelist si vreau sa joace steaua cu juniorii sau cadetii impotriva uniri chiar daca nu mai prindem noi europa . da macar dinamo se uita la UCL pe protv.

  14. #54 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    La fel face si Unirea Urziceni daca ii revin punctele Timisoarei ! Ce am auzit eu astazi amuzant ? Cica va fi o fuziune intre steaua si unirea ? Astia parca joaca yu-gi-oh..

  15. #55 SP
    Member dogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by Christien View Post
    La fel face si Unirea Urziceni daca ii revin punctele Timisoarei ! Ce am auzit eu astazi amuzant ? Cica va fi o fuziune intre steaua si unirea ? Astia parca joaca yu-gi-oh..
    nu mai crede tot ce se vehiculeaza prin presa nu va fi nici o fuziune,cu punctele date inapoi timisoarei nu sunt de acord, nu a fost corect deloc ca le-au fost luate dar trebuia sa le primeasca inapoi atunci la inceput nu acum,pentru ca deh fiecare echipa isi face planuri dupa cum se desfasoara campionatu. oricum sa castige si timisoara numai NU dinamo .

  16. #56 SP
    Member octav's Avatar
    sa vezi ca nu castiga..de-abia astept sa ii vad mutra de papitoi frustrat al lui borcea

  17. #57 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Ce'mi place cum se agita unii pe aici si aia nici macar nu stiu de existenta lor

  18. #58 SP
    Banned Sir Dracu's Avatar
    octav11 papitoi frustrati sunt aia a lui becali care nici macar nu prind Europa League

  19. #59 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    da, steaua poate nu joaca anul acesta in Europa, dar dinamo nu va juca niciodata in CL. CL pentru dinamo este doar un miraj, cand ajungi foarte aproape iti dai seama ca nu a existat niciodata si te-ai amagit singur. Cum era "lasati-ne sa ne pregatim de CL"

  20. #60 SP
    Banned Sir Dracu's Avatar
    pai anul asta o sa ajunga si o sa faca mai multe puncte decat steaua si cfr anul trecut...poate o sa ajunga si in sferturi.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 19 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts