Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 19 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 21 to 40 of 367

Thread: Clubul F.C. Steaua

  1. #21 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Bai da mai taci o data cu presimtirile tale ca in 2 zile ai facut 30 de posturi , fiecare fan are threadul lui si vorbeste acolo care e problema ?

  2. #22 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Ok. Ai deschis thread cu Steaua esti mare fan, dar asta nu inseamna ca ai dreptul sa jignesti: "suporterii vagabonzilor".

    In fine, ultimele 2 cifre din numele tau mai explica un mic comportamentul infantil.

  3. #23 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Cel mai intelept post a fost al lui Grey, atat vreau sa zic. Si daca e sa dau vreun pronostic .. meciul se va termina 0-0,cu eliminari si tot tacamul,pentru ca BANII VORBESC , iar suporterii se cearta degeaba.

  4. #24 SP
    Member octav's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Ok. Ai deschis thread cu Steaua esti mare fan, dar asta nu inseamna ca ai dreptul sa jignesti: "suporterii vagabonzilor".

    In fine, ultimele 2 cifre din numele tau mai explica un mic comportamentul infantil.
    scuze pentru jignire...ma rog...si nu am 11 ani...am mult mai mult

  5. #25 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Ahem, e nevoie sa intervin ?
    Attached Images Attached Images banhammer.png

  6. #26 SP
    Member octav's Avatar
    nu

  7. #27 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Mika,dinamovist inrait se stie ,steaua face tot acelasi joc obositor,repetitiv,pasand mingea ca ,,mamelucii`` nestiind nici ei ce vor sa faca,imi pare rau sa spun cuvintele astea,dar acesta este adevarul. EDIT: GOOOOLLLL STEAUA \:d/

  8. #28 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    1-1= 0-0 . Vreti mai multe pronosticuri ? Totusi , steaua nu mai e steaua pentru nimeni pana nu are romani in primul unsprezece !

  9. #29 SP
    Member Cata25's Avatar
    Sigur... că nici Arsenal nu e Arsenal că n-are englezi
    Oricum, ur�t derby.

  10. #30 SP
    Member mihaif27's Avatar
    Un articol care rezuma bine "marele derby"

    Marius Geanta El Penibilo de Rom�nia

  11. #31 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    bun, am fost la meci, atmosfera creata pe stadion a fost una super. mai ales la inceputul meciului cand s-au dat cu artificii. Galeria lui dinamo a cantat frumos si chiar daca au fost putini si-au facut simtita prezenta, insa la golul lui eric tot stadionul a luat FOC! toata lumea a inceput sa sara si sa strige celebrul refren "FORZZA STEAUA". pana a dat gol niculescu . chiar daca atmosfera a fost una incendiara, meciul nu s-a ridicat la asteptari. un meci foarte prost atat din partea stelei cat si a lui dinamo. rezulatatul de 1-1 este unul echitabil. sper ca urziceni sa castige maine cu cluj si sa urce pe primul loc .

  12. #32 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Lacatus a fost demis de la Steaua, iar pentru ultimele etape echipa va fi antrenata de Be... Pedrazzini sub o stricta supraveghere a patronului. Cine credeti ca ar trebuii adus la Steaua? Si ce transferuri ar fi bune pentru ca steaua sa nu se mai faca de ras si sezonul viitor? Eu unul cred ca cel mai bun antrenor pentru Steaua ar fi Petrescu.

  13. #33 SP
    Member Cata25's Avatar
    Petrescu zic și eu. Sau Olăroiu, Protasov, Zenga... dar deja visez.
    Iar ca transferuri avem mare nevoie de atacanți buni, constanți.

  14. #34 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Olaroiu sau Protasov. Petrescu e petarda daca vine la Steluta. Sa ramana la urzicenii lui. Daca ar pleca si (h)Argaseala , ce bine (m-as simti) ar fi.

  15. #35 SP
    Member dogdan's Avatar
    Protasov sau Petrescu,dar lui petrescu trebuie sa ii se ofere timp ca sa faca o echipa sa mearga, uitativa de cate ori a ajuns cu o echipa mica sus.

  16. #36 SP
    Member Cata25's Avatar
    Nu cred că lasă Petrescu Unirea așa ușor.
    Adică s-a luptat un sezon să ducă echipa pe loc de CL și să plece �nainte de a se bucura de munca lui...?

  17. #37 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Am citit cateva articole si am auzit si acum ceva timp, ca daca dan petrescu nu vine la steaua becali il aduce pe Basarab Panduru. ar fi o alegere proasta. acel om nu stie decat sa injure si sa urle, in plus nu a mai antrenat de 2 ani.

  18. #38 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Eu l-as vrea inapoi pe Olaroiu.He is the man !

  19. #39 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Dan Petrescu mi se pare o solutie buna, doar sa-i lase destul timp. Olaroiu si Protasov ar fi antrenori buni pentru Steaua, dar nu cred ca ar veni inapoi

  20. #40 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Nu inteleg de ce vorbiti voi de persoane care nu o sa vina nicodata la steaua Dan Petrescu a spus clar ca in afara de Unirea in Romania nu va mai antrena nici o alta echipa , Olaroiu are salar de 2 milioane de euro la arabi iar protasov are si el in jur de 1 milion de euro salar, cand ofera si steaua salari de la 1 milion de euro in sus atunci sa vorbim de antrenori buni . Din punctul meu de vedere cele mai bune soluti ca antrenor ar fi Bergodi si Panduru orisicum eu vineri o sa fiu pe stadion la steaua-poli .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 19 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts