Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 31 of 56 FirstFirst ... 21 29 30 31 32 33 41 ... LastLast
Results 601 to 620 of 1118

Thread: Gramatica Limbii Romane VS Colegii forumisti

  1. #601 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by rodarkone View Post
    Repet - sony a schimbat controlerele - da-ti cu google pe amazon.de
    I caught a red one! A dark red one, for that matter... (asta daca nu era ceva gen "sa-ti dai", caz in care ma pun in genunchi si-mi cer iertare)

  2. #602 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Eu din respect pentru echipa CG si varsta care o are darkie nu as pune asemenea greseli (de 2 lei) aici. Dar eu sunt mai de moda veche si am putin bun simt in mine. Este o diferenta intre a scrie ceva la repezeala/oboseala si a fi ANALfabet.

  3. #603 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Bineinteles, nu e vorba de analfabetism aici, it's just 4 fun! Nu inseamna ca n-am respect, hai sa n-o dam in de-astea...

  4. #604 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    varsta pe care o are

  5. #605 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Quote Originally Posted by Pancu View Post
    am si eu o problema ... daca ma puteti ajuta.. am bagat si eu un film de pe filelist pt ipad format 720p.mp4 la sf si mil deschide doar cu programul videos.. si cand dau sa caut prin avplayer hd nu mil gaseseste stie cumva cineva ce setari sa fac sa il deschid cu avplayer hd ??

  6. #606 SP
    Junior Member GOKUSSJ3Z's Avatar
    Apai mai fratilor, putem sa stam sa filosofam ore in sir despre cat de bine scriu unii si cat de analfabeti is cu adevarat aia care scriu pe forumuri. Io is de parere ca unele greseli pot fi scoase in evidenta fiindca aia care scriu is handicapati dar se mai intampla sa se si grabeasca, is obositi sau sa nu le mearga tastatura. Dar ca sa scrii corect cu punctuatie si toate alea cateodata e greu si e mai convenabil sa scrii cu abrevieri sau sa mai manci cate o litera sau 2-3 . Aia care fac modificari in DEX is handicapatii care fac lumea confuza cand vine vorba de scrierea corecta. Acum ceva vreme am stat la o discutie cu o cunostinta care desi nu e proasta avea dubii cu privire la scrierea "noua" a cuvintelor.

    Deci, nu putem sa cerem mai mult de la cei care scriu "mil, miau, tiau, tia-u, etc", sa nu-i criticam ci doar sa zambim la lipsa lor de talent in zona lingvistica. Va multumesc, sper ca nu am ofensat pe nimeni si ca am fost ON topic.

  7. #607 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    ce m-ai face baietzi ku gramatika ?v-a simteti bine ?

  8. #608 SP
    Member Moromete's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    ce m-ai face baietzi ku gramatika ?v-a simteti bine ?
    ...esti un huligan! Am vazut eu ca postezi mereu la rubrica fotbal...te duci imediat la scara ta! (intelectualul din mine nu poate ramane indiferent)

  9. #609 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    e bune tote aicisa... asthazy am anvitzath cum se scrie literele de thipar moou.

  10. #610 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ce uameni rai sintetzi,nu mai puate omu sa scrie cunva ca saritzi rpd pe iel,lasatio an puiii mei

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  11. #611 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    M-ai atharnam sii noi la pereteh ceva infreactorii?

  12. #612 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Quote Originally Posted by iPaul View Post
    Nu vad sa fie nici o regula care sa interzica postarea fotografiilor dupa internet,nu cred ca sunt primul si nici ultimul care posteaza fotografii luate dupa internet.
    Of of of...

  13. #613 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Daca nu aveti ce face cu 40-50$ va recomand cu incredere 3D4Medical Labs Products pentru ca sunt pur si simplu senzationale. Am luat Head and Shoulders free dupa care nici nu am stiut cand au sarit 40 de lire dupa card. Sunt niste aplicatii superbe sa le ai in casa (cu tine / pe tableta) si chiar daca nu esti medic sau student la medicina sunt sigur ca vor reusi sa te captiveze cu orele. O interfata geniala care te face se inveti anatomie fie ca ai 5 ani fie ca ai 75 de ani. Noroc cu WWDC 2012 si cu filmuletul lor acolo ca altfel nu auzeam prea curand de ele sau cu siguranta nu le dadeam importanta daca le vedeam pe store.
    Huaaaaa!!!

  14. #614 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by adio View Post
    La cate erori in potriva lor au fost, eu ma bucur. Ma mai bucur ca s-au dus rusii acasa, ca numai belele au facut fanii lor.

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  15. #615 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    despre subiectul "se merita" discutati ?

  16. #616 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Nu mai se merita...

  17. #617 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu se merita ici isha sa vb de asta unpic duar nu ie sub de clasa intaia si nici pe gratis nu ie defapt

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  18. #618 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by Madk91 View Post
    Ce zice-ti , ne bagam sa cumparam o hidrocentrala?

  19. #619 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Pai ori se merita ori nu se merita sa credeti
    Quote Originally Posted by nana View Post
    Se merita sa cumpar un hard din asta sau crede-ti ca este Fake !!

    250GB 250 GB External Hard Disk Disc Drive Drives HDD For xBox 360 Slim Games | eBay

    A cumparat careva asa ceva?!

  20. #620 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by piulitzul View Post
    Nici ieu nu o sustin...dar totusi raaspuns la intrebarea mea pot avae??
    sal...am un 360 cu kinect...si este modat.
    ca sajoc max payne 3 imi zice ca am nevoie de un update...daca fac acest update...imi pierd modarea?
    trebuie sa modez iar xboxul?
    multumesc anticipat..astept raspuns
    Hihi

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 31 of 56 FirstFirst ... 21 29 30 31 32 33 41 ... LastLast

Similar Threads

  1. Discutii mai serioase - gramatica By kenobeez in forum Offtopic
    Replies: 2 Last Post: 11-11-2014, 16:21
  2. Ajutor colegii forumisti din US/UK By Sosetila in forum Console Club
    Replies: 8 Last Post: 03-01-2012, 12:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts