Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 41 to 53 of 53

Thread: Reducere de Preturi la PS3 si un PS3 Slim?

  1. #41 SP
    Banned doink's Avatar
    acuma toti tarani o sa-si cumpere PS3...habar n-au cei aia consola si isi iau PS3

  2. #42 SP
    Member cloud's Avatar
    ciudat, dar cred ca o sa fi printre cumparatori aceia, doink. oricum reducerea de pret e binevenita. banuiesc ca nu o sa mai bage sony bundle cum bagau la ps3-ul fat.

  3. #43 SP
    Member Wargasm's Avatar
    Posibil sa cumpar si eu ceva mai incolo. Sa vedem ce bundle-uri o sa aiba noua versiune.

  4. #44 SP
    Member Atrium's Avatar
    Quote Originally Posted by doink View Post
    acuma toti tarani o sa-si cumpere PS3...habar n-au cei aia consola si isi iau PS3
    Dar ce treaba ai tu cu ei ? Lasa-i sa-si ia. Taran sau nu, un individ care cumpara o consola/joc ajuta industria gaming-ului. Asta in timp se traduce in mai multe jocuri pentru tine, care evident nu esti taran, produse de calitate mai buna, si implicit mai multe jocuri second hand ce vor ajunge pe piata.

    Sau stai, daca imi iau jocuri second hand sunt taran ?

  5. #45 SP
    Banned doink's Avatar
    Quote Originally Posted by cloud View Post
    ciudat, dar cred ca o sa fi printre cumparatori aceia, doink. oricum reducerea de pret e binevenita. banuiesc ca nu o sa mai bage sony bundle cum bagau la ps3-ul fat.
    Eu am deja PS3 ..nu-mi mai trebuie altul

    Quote Originally Posted by Atrium View Post
    Dar ce treaba ai tu cu ei ? Lasa-i sa-si ia. Taran sau nu, un individ care cumpara o consola/joc ajuta industria gaming-ului. Asta in timp se traduce in mai multe jocuri pentru tine, care evident nu esti taran, produse de calitate mai buna, si implicit mai multe jocuri second hand ce vor ajunge pe piata.

    Sau stai, daca imi iau jocuri second hand sunt taran ?
    Pai ei habar n-au cei aia consola si isi cumpara PS3? Ar trebui sa fie o lege cum ca sa se dea la cei care stiu cei aia consola nu la toti obositi,tarani,etc. care habar n-au cei aia.Ei habar n-au sa tina un controller in mana si isi cumpara PS3.Nu am zis ca esti taran daca iti cumperi un joc SH.Si eu imi mai cumpar din cand in cand ca n-a nu sunt posibilitati ca sa-ti cumperi de fiecare data un joc nou

  6. #46 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Vai dar ce elitist esti tu pentru ca ai o consola. Ce-i drept, esti mult peste "taranii" care n-au Playstation 3.

  7. #47 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Tarani sau nu Sony face o miscare buna. Pe ei ii intereseaza sa vanda console, nu cine le cumpara.

  8. #48 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Hai ca mi-ati facut chef de Age of Empires

  9. #49 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Ce discutii, plecam de la ce rost are un PS3 Slim si ajungem la faptul ca iti trebuie diploma si CV pentru un PS3

  10. #50 SP
    Member rappy777's Avatar
    Mie imi place cum arata, dar daca nu are nimic nou (inafara de consumul redus), nu l`as cumpara.

  11. #51 SP
    Junior Member cezarboss's Avatar
    daca vrei o consola de actualitate si daca vreti performanta mare nu numaia cuma ci si in viitor dati xbox 360 elite la primul cersator de pe strada si va luat un ps3 slim . e diferenta intre trabant (xbox360) si Ferari Enzo (ps3 slim)

  12. #52 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    1. Ce comparatie ai gasit, PS3 si X360 sunt aproape la fel de bune.
    2. Nu s-a mai postat aici de aproape un an.

  13. #53 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by cezarboss View Post
    daca vrei o consola de actualitate si daca vreti performanta mare nu numaia cuma ci si in viitor dati xbox 360 elite la primul cersator de pe strada si va luat un ps3 slim . e diferenta intre trabant (xbox360) si Ferari Enzo (ps3 slim)
    pe unde stai , ca vin eu maine sa cersesc la tine in fata blocului

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts