Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: Fara demo pentru Borderlands

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Fara demo pentru Borderlands

    Borderlands, mult asteptatul Role Playing Shooter al celor de la Gearbox Software, nu va avea parte de un demo inainte de lansare. Acestia se concentreaza mai mult pe finisarea jocului. Totusi este posibil sa existe un demo, insa acesta va fi lansat dupa 23 octombrie( 20 octombrie pentru America de Nord) cand are loc lansare jocului. Borderlands va fi lansat pentru Playstation 3, Xbox360 si PC. Role Playing Shooterul celor de la Gearbox Software va fi publicat de 2K Games
    Attached Images Attached Images borderlands1.jpg

  2. #2 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...cu alte cuvinte: fără demo pentru cine?

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Nu va exista demo, insa este posibil sa fie lansat pe 23 octombrie. Beton

  4. #4 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Il am deja in wishlist. (Este RPG, trebuie jucat) Sper din toata inima sa ai dreptate si sa iasa pe 23 octombrie MonkY . Trebuie sa incep sa imi pun bani "la ciorap" ca deja din septembrie incep sa iasa jocuri bune.

  5. #5 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Si eu cand intrebam daca este RPG,nu domne nu este RPG,este un FPS...

  6. #6 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    Si eu cand intrebam daca este RPG,nu domne nu este RPG,este un FPS...
    Pai este RPS (Role Playing Shooter). My bad . Oricum arata incredibil. Cu siguranta il voi juca.

    Previous edit:
    Il am deja in wishlist. (Este RPG RPS, trebuie jucat) Sper din toata inima sa ai dreptate si sa iasa pe 23 octombrie MonkY . Trebuie sa incep sa imi pun bani "la ciorap" ca deja din septembrie incep sa iasa jocuri bune.

  7. #7 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Personal, mi-a pierit tot interesul pentru joc cand l-au facut cell-shade, pentru a obtine probabil un T Rating, more sales, bla bla bla. Doar demo-ul m-ar fi putut convinge si daca nu ia o cascada de note bune pe site-uri, no thx.

  8. #8 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Personal, mi-a pierit tot interesul pentru joc cand l-au facut cell-shade, pentru a obtine probabil un T Rating, more sales, bla bla bla. Doar demo-ul m-ar fi putut convinge si daca nu ia o cascada de note bune pe site-uri, no thx.
    Prince of Persia nu ti-a placut ?

  9. #9 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Sincer, nu am apucat, am inteles ca e bun, dar nu ma tenteaza inca, don't know why.

  10. #10 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Borderlands si Rage suna cam cel mai interesant pana acum.

  11. #11 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Nici eu nu ma dau in vant dupa cell-shaded games, dar s-ar putea sa ii dau o sansa. Mi se pare foarte interesant, astept review.

  12. #12 SP
    Member taz@'s Avatar
    Nu-i bai ca nu e demo...versiunea finala sa fie buna....din video-uri arata bine.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 14-07-2012, 22:48
  2. Fara demo pentru Marvel VS Capcom 3 By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 27-11-2010, 21:41
  3. Darksiders fara demo si DLC By erik95 in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 23-12-2009, 13:26
  4. Fara beta pentru Modern Warfare 2 By Mika in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 21-08-2009, 20:36

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts