Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 9 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 81 to 100 of 161

Thread: Microsoft continua cu valurile de ban-uri !

  1. #81 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    isi vor lua alte console ..le vor moda ..si nu vor mai intra pe live.. si sigur nu vor trece la playstation pentru ca stau cu dvdurile in aer si nici nu pot pirata pe ps3. So..ms makes another buck.
    eu nici nu stiu daca m-au banat astia ca o am modata dar daca e sa-mi fi dat ban..astept sa crape pentru ca pana acum mi s-a parut miraculoasa consola...nu a patit nimic niciodata si nu mai are nici garantia. cand crapa..cumpar un bundle cu garantie de 3 ani de data asta..

  2. #82 SP
    Member alalalt's Avatar
    Se pare ca am primit si eu ban. Trec pe PS3 de luna viitoare.

  3. #83 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Nu prea imi dau seama cum vine asta.

    "Daca tot e sa cumpar originale macar sa le iau pe PS3". De ce? Originalele pe Xbox 360 sunt mai ieftine dar ... rad prietenii de tine ca n-ai consola modata si cumperi originale?

    Asa-mi ziceau si mie... pana am inceput sa le dau peste nas cu cate un Collectors.
    Ieri cand le-am aratat CE de Dragon Age sa-i fi vazut pe pirati cum tanjeau dupa el.

  4. #84 SP
    Junior Member vlad2006's Avatar
    si pe ps3 nu exista collectors edition ? ca sa nu mai zic ca jocurile exclusive pt ps3 sunt cu o clasa peste MS. iar daca nu aveai bluray - inca un avantaj.

  5. #85 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    da sunt chiar cu un ou peste MS

    numai avantaje..sunt curios cate filme bluray (filme ma refer) ati bagat in consolele voastre pretioase, pt ca eu mai mult de 3 nu am bagat


    novi iese din discutie pt ca el numai filme baga in consola

  6. #86 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    eu de ex am vazut o groaza de filme pe blu-ray, intr-adevar majoritatea imprumutate...si acum cred ca am spre 6-7 filme care stau linga consola.

  7. #87 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    man, tu si inca cativa. aici era vorba de cei care argumenteaza niste avantaje doar de dragul de a argumenta.

    vb lui khan, daca cumperi pe xbox jocuri esti mai fraier?

    si daca se va moda PS3 si vor face la fel, la ce consola mai trece lumea? (sau daca nu se moda nici xboxul)

  8. #88 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Oh jeeez ... una doua - a mea e mai mare, ba a mea e mai albastra. Cand o sa cresteti si voi si o sa depasiti stadiul "cresa" ?
    Jocurile conteaza nene, nu platforma, chiar e asa greu?

  9. #89 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    A mea e mai roz

  10. #90 SP
    Member mihaif27's Avatar
    A citit cineva threadul de pe computergames legat de valul nou de ban-uri?
    E mai bun decat threadul de bancuri .

  11. #91 SP
    Admin MonkY's Avatar
    A mea e mai tare. Si Superman il bate pe Spiderman, you know ?

    De bine de rau, sunt jocuri bune si pe PS3 si pe X360. Eu unul ma simt chiar bine cu Xbox 360 pe piata inca rezistand. Daca faceau ca la Xbox si cedau nervos... adio concurenta. Atunci aveam toti Wii si PS3

  12. #92 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    A mea e mai tare. Si Superman il bate pe Spiderman, you know ?

    ....
    Spiderman sucks! Superman intotdeauna a fost cel mai tare si Batman dupa el. Ah.. ne-ar trebui niste smiley cu Superman si Batman
    Attached Images Attached Images superman.gif batman.gif

  13. #93 SP
    Member Skaar's Avatar
    Mi se pare complet ridicola logica asta cum ca daca iei ban pe x360, ai sa treci pe ps3 ca sa nu le mai dai bani celor de la Microsoft.
    Adica tu ai cumparat consola x360, o modezi ca sa FURI jocuri (aka dai bani numai pe blank-uri), si daca primesti ban pentru ca ai furat, treci pe PS3 si-ti cumperi originale ca sa nu mai cheltui bani cu microsoft.
    Care e logica aici? Ca daca MS nu te lasa sa furi mai bine treci pe cealalta parte si-ti cumperi jocurile?

  14. #94 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Skaar... vezi tu, unii si-au luat ban desi au jucat originale. Din pacate, au jucat inainte de launch date. Acum tu, daca ai pune mana pe un joc cu o saptamana inainte...ai rezista tentatiei ?

  15. #95 SP
    Member Skaar's Avatar
    Depinde de joc .
    Dar eu stiam ca daca ai jocul inainte de lansare si esti banat, poti scapa de acel ban daca le trimiti o copie dupa chitanta care sa dovedeasca ca ai jocul original.

  16. #96 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    nu ii inteleg pe cei care zic ca au piratat si dupa ce iau ban se muta pe ps3...wtf..dai mai multi bani pentru originale daca te hotarasti sa faci treaba calumea.
    si la xbox cum e? daca joci un joc fara sa ai cablul de net in el si sa zicem ca l-ai jucat cu 3 zile inainte de lansare, pastreaza data la care l-ai jucat prima oara si te baneaza dupa o saptamana de la lansare daca ai bagat cablul?

  17. #97 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Nu cred ca este vorba de nicio logica. Probabil omul vroia sa treaca pe PS3 si avea nevoie de un mic push. Cat despre blu-ray, sunt destui care il folosesc, chiar daca nu posteaza la gazeta de perete.

  18. #98 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Nu e vorba doar de el, ca nu e un caz singular. Si ma indoiesc ca toti piratii care nu dadeau bani pe jocuri aveau nevoie de push-ul catre PS3 si automat jocuri originale. Hai sa nu ne mintim singuri.

  19. #99 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    si pe mine ma cam abureste explicatia asta...de ce ar vrea sa dea banii pe jocuri originale daca au avut deja ocazia sa dea banii pe ele si cu atat mai mult ca trebuiau sa plateasca mai putin (se stie..xbox e meserie..are jocuri mai ieftine )

  20. #100 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    e felul lor de a se "razbuna" pe microsoft, si mare parte cred ca se limiteaza la a declara chestia asta pe forumuri si dupa aia tot xbox isi cumpara, imi vine sincer greu sa cred ca brusc au o schimbare de mentalitate si incep sa cumpere originale..oricum sunt simpatice clonele care au aparut si aici si in partea cealalta cu console la vanzare...in top e tipul care isi vinde xboxul modat si most likely banat pt. ca nu se mai potrivea culoarea cu aparatura din sufragerie...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 9 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 6 Last Post: 09-03-2015, 20:00
  2. Microsoft continua sa ofere suport pentru X360 By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 15 Last Post: 06-09-2013, 18:57
  3. Microsoft anunta doua noi Halo-uri By Tudoran in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 09-06-2011, 11:01
  4. Microsoft scade preturile la DLC-uri By Walkman in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 08-07-2010, 09:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts