Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: Microsoft ofera memorii si harduri la doar 19.99 USD

  1. #1 SP
    Senior Member Bobby's Avatar

    Microsoft ofera memorii si harduri la doar 19.99 USD

    Cum am spus si acum cateva zile in articolul referitor la spatiul minim pentru NXE Microsoft promitea sa ofere solutii de stocare pentru cei fara HDD sau card de memorie. Asa s-a intamplat. Microsoft ofera pentru doar 19.99 dolari o memorie de 512mb sau un HDD de 20gb. Tot ce trebuie sa faci e sa intrii pe site-ul de aici si sa completezi serial number si console ID si sa vezi ce se intampla. Bineinteles, nu se stie daca oferta va fi valabila in Europa/Romania. Ar fi bine sa aveti rude prin State.
    Attached Images Attached Images screenshot001.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    presupun ca in functie de serial ei isi dau seama daca ai arcade sau nu...deci cred ca e oarecum limitata oferta.

  3. #3 SP
    Junior Member pcboy's Avatar
    M-am inregistrat si este USA only asa ca nu se poate face nimica din pacate

  4. #4 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    cumparati de la donely
    e mai simplu...si oricum si orice ati zice e mai ieftin decat pe piata....

  5. #5 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    hai man cred ca te inseli : 19.99 $ un HDD de xbox e mai mult decat moka si sunt doar 5 zile de cand a venit soacrea-mea din state, daca stiam de oferta asta mai imi luam inca un hard
    PS : Bobby tu nu esti cumva acum in state ?

  6. #6 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    E doar pentru serialurile de core si arcade, cei cu alte variante nu puteti lua, iar hdd-urile sunt refurbished!

  7. #7 SP
    Senior Member Mika's Avatar

  8. #8 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    nu cred ca se pune daca avem prieteni in State. Eu am consola luata din Europa si dupa serie cred ca se vor prinde de treaba asta. Deci pana la urma trebuie sa asteptam aceasta oferta pentru plaiurile mioritice.

    Sa vezi ce bisnita o sa se faca pe forumuri cu hardurile.. pff.. nici nu vreau sa-mi imaginez.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 3 Last Post: 31-10-2014, 12:16
  2. Zvon: Bundle PS4 + PSV la doar 500 USD! By MonkY in forum Console News
    Replies: 18 Last Post: 09-08-2013, 08:53
  3. Replies: 9 Last Post: 24-09-2012, 01:18
  4. Replies: 6 Last Post: 16-04-2012, 23:28
  5. Replies: 12 Last Post: 16-03-2010, 17:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts