Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: Sony anunta EyePet 2

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Sony anunta EyePet 2

    EyePet nu a fost lansat inca in US, dar asta nu-i impiedica pe cei de la Sony sa anunte o continuare a acestuia. George Fornay, Sony Europe, a dezvaluit existenta noului joc. Cand va fi lansat? Sunt sanse sa vedem EyePet 2 in acest an. Realizarea unui sequel este un lucru surprinzator, EyePet fiind, in opinia mea, genul de joc la care nu poate exista o continuare. Sa speram ca ma insel si ca EyePet 2 va aduce imbunatatiri semnificative retetei promovate de Sony in 2009.
    Attached Images Attached Images eyepet_profilelarge.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Niste DLC-uri nu puteau scoate? Mai ales cand ma gandesc ca persoanele care joaca acest joc au un iq o varsta scazuta si nu vad ce diferente majore vor putea vedea in afara de niste pack-uri cu costume/jucarele/miscari/sunete mai noi. Nu am jucat jocul (normal), dar nu cred ca era genul de joc care necesita o continuare (si asa de rapida). Sony...? WTF?!

  3. #3 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Nu este joc cu poveste, dar daca vor sa aduca imbunatatiri asupra controlului, nu o pot face in jocul deja existent. Si care este problema ca scot unul nou? Cu ce influenteaza calitatea Sony un joc destinat copiilor? Ma scuzati, nu este God of War 5 si nici Metal Gear Solid 10. Este doar un joc indragit de varsta frageda si cum mama naibii isi permit cei de la Sony sa le scoata unul mai bun decat cel existent. WTF Sony?

  4. #4 SP
    Member Painkiller's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Niste DLC-uri nu puteau scoate?
    ba da. si chiar au scos (vreo 20, cam asa, pana acum, ca probabil mai urmeaza).

  5. #5 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Probabil ca atunci cand voi avea copii (cum aveti voi) o sa inteleg acest produs si de ce necesita o continuare.

  6. #6 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Laurentiu - Deci tu crezi, ca eu si prietena mea, avem IQ si varsta scazuta?! , corect? , cred ca faci niste acuzatii foarte grave fara argument. Clar nu stii ce inseamna UNO sau Monopoly ... Se numesc "Family Games" ...

    Poate ca necesita, sau nu o continuare, i realy don't care, atata timp cat vine cu inbunatatiri, jocul merita banii. Si sa ne aducem aminte ca jocul a costat 150ron cu tot cu camera, daca e sa facem comparatii cu alte jocuri "penibile", care costa mult peste, si nu vin cu nimic hardware, cred ca EyePet isi merita banii cu varf si indesat.

    Sunt zeci de DLC-uri,... Le am pe majoritatea. Jocul este foarte fun. Asta daca bineinteles nu il joci singur. Clar voi cumpara si partea doua. Sper ca de data asta sa apara si US, nu doar EU.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Sony anunta un PS4 silver! By tudyniuz in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 06-09-2014, 11:57
  2. Sony anunta un nou PSP By alin_e in forum Console News
    Replies: 32 Last Post: 21-08-2011, 21:04
  3. Sony anunta Dead Nation By Bobby in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 17-08-2009, 23:06
  4. Sony anunta Aino By istrategie in forum Stories & Other News
    Replies: 8 Last Post: 20-06-2009, 01:22

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts