Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 19 of 19

Thread: Noi jocuri din seriile Call of Duty, Guitar Hero si Tony Hawk in 2010

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Noi jocuri din seriile Call of Duty, Guitar Hero si Tony Hawk in 2010

    Activision a anuntat ca va lansa in cursul anului 2010 noi jocuri din arhicunoscutele serii Call of Duty, Guitar Hero, Tony Hawk si Spiderman. Deasemenea produsele celor de la Blizzard, WoW Cataclysm si Starcraft 2, vor fi lansate in anul 2010. Betaul Starcraft II va fi lansat la sfarsitul lunii, in timp ce data de lansare a fost stabilita pentru mid-2010. Din pacate nu a fost oferita o data de lansare si pentru Diablo III.

    Activision se asteapta la vanzari mai slabe pentru al saptele titlu al seriei Call of Duty. Jocurile de tipul Hero se vor imputina, anul 2009 fiind un an umplut cu jocuri de gen. Tony Hawk Ride 2 este pe drum, acesta va fi un joc mult mai bun. Anul trecut Activision au grabit lansarea jocului, iar producatorii nu au avut timp sa creeze un soft destul de bun, fiind concentrati pe partea hardware. Sa speram ca se vor tine de cuvant.
    Attached Images Attached Images call-20of-20duty-20world-20at-20war-20wii-204.jpg

  2. #2 SP
    Member Payutzu's Avatar
    cumva Call of duty word at war II

  3. #3 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    maybe

  4. #4 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Ce surpriza din partea Activision.

  5. #5 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    sa vedem cum o sa fie Tony hawk ride 2 . Daca tot nu reusesc sa imbunatateasca gameplay-ul , atunci mai bine ar continua seriile mai vechi , cum ar fi Tony hawk underground sau american wasteland .

  6. #6 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    sa vedem cum o sa fie Tony hawk ride 2 . Daca tot nu reusesc sa imbunatateasca gameplay-ul , atunci mai bine ar continua seriile mai vechi , cum ar fi Tony hawk underground sau american wasteland .
    Sau lumea ar putea foarte simplu sa joace seria Skate fiindca din punctul meu de vedere deja jocurile Tony Hawk is facute numai sa fie...

  7. #7 SP
    Member Vami's Avatar
    WOW UN NOU CALL OF DUTY ! SUNT ASA DE NERABDATOR !
    not

  8. #8 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Muthu Raoul View Post
    Sau lumea ar putea foarte simplu sa joace seria Skate fiindca din punctul meu de vedere deja jocurile Tony Hawk is facute numai sa fie...
    sau asa . Da sincer nu as renunta la seria TH , pentru ca mie foarte draga . Brings back so many memories . Tin minte cand m-am jucat prima data TH Pro skater 4 . Wow ce joc . Pacat ca odata cu trecerea timpului , acestea si-au cam pierdut din farmec si seria Skate a depasit-o pe cea Tony Hawk cam din toate punctele de vedere

  9. #9 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    sau asa . Da sincer nu as renunta la seria TH , pentru ca mie foarte draga . Brings back so many memories . Tin minte cand m-am jucat prima data TH Pro skater 4 . Wow ce joc . Pacat ca odata cu trecerea timpului , acestea si-au cam pierdut din farmec si seria Skate a depasit-o pe cea Tony Hawk cam din toate punctele de vedere
    De la Pro Skater 4 nici un joc din serie nu mi s-a mai parut bun. Am Skate-ul sigilat acasa, sper sa-mi trezeasca niste amintiri placute cand m-oi apuca de el

  10. #10 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    TOT ce-i cu WWI sau WWII e binevenit! - mai ales games (cel puțin din pareta mea)

    Mereu am rămas plăcut impresionat de povești...

    Iar protagoniștii erau adevărați SUPER EROI!

    *p.s.

    Sper totuși să rezolve problema cu tona de grenăzi! lol

  11. #11 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Ce surpriza din partea Activision.
    Avand in vedere ca au anuntat in sfarsit o perioada de lansare si testare beta al Star Craft 2, chiar putem spune ca ne-au surprins oarecum

    ps: am scos globul de cristal si am vazut un nou record in materie de vanzari. MW2 e mic copil in comparatie cu SC2

  12. #12 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Sper ca noul COD sa nu fie cu modern warfare si sa nu fie ca MW2, cel mai prost joc din serie!!! (Inafara de story si actiunea din SP, in rest praf)

  13. #13 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    TOT ce-i cu WWI....
    off: exista fps situat in timpul WW1?

  14. #14 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by k1du View Post
    Sper ca noul COD sa nu fie cu modern warfare si sa nu fie ca MW2, cel mai prost joc din serie!!! (Inafara de story si actiunea din SP, in rest praf)
    Hai sa nu exageram, nu e mai prost decat COD3.

    Quote Originally Posted by DarkRazvan View Post
    off: exista fps situat in timpul WW1?
    Exista, doar ca nu e niciunul cunoscut.

  15. #15 SP
    Junior Member rios's Avatar
    o sa fie call of duty vietnam,sa banuiesc ca va dati seama din care parte a istoriei se va inspira.Personal abia un joc pe tema asta,deoarece au fost putine,si relativ mediocre.

  16. #16 SP
    Member zaice's Avatar
    Great news.Finally Starcraft 2, si sper ca si diablo 3 sa fie lansat macar la inceputul anului 2011.

  17. #17 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Call of Duty 7 nu se va ridica la nivelul Call of Duty: Modern Warfare 2, lipsind grandoarea celui din urma.
    Imi cer iertare, dar nu inteleg.

  18. #18 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    exact asta voiam sa citez si eu. w00t? adica "nu o sa fie asa bun ca MW2 deci sa nu va asteptati la cine stie ce, dar cumparati-l ca e COD !!!"
    de ce-l mai scot atunci? oh i know!! mulgem vaca!

  19. #19 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Sorry, am inteles eu gresit. CoD7 nu e programat sa aiba acelasi succes, Activision nu se asteapta la vanzarile la fel de mari.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 4 Last Post: 08-11-2010, 15:37
  2. 5 jocuri noi din seria Guitar Hero in 2009 By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 18 Last Post: 27-05-2009, 09:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts