Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 16 of 16

Thread: Darksiders primeste demo

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Darksiders primeste demo

    Darksiders, unul dintre cele mai importante titluri ale lunii Ianuarie, nu a beneficiat de un demo inainte de lansare. Vanzarile, in jur de 1.2 milioane de copii vandute, au fost dezamagitoare, avand in vedere asteptarile create in jurul acestui joc. Astazi THQ a anuntat ca va lansa un demo pe 25 Februarie, si nu orice demo. Acesta va avea 90 de minute si contine primul dungeon.
    Attached Images Attached Images darksiders1.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    prima data cand aud asa ceva . Sa mai intamplat vreodata sa se lanseze un demo numai dupa ce a aparut jocul respectiv ? I mean .. de ce nu au facut-o de la bun inceput ?

  3. #3 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    au mai fost cazuri, adevarat putine, dar au mai fost. deocamdata imi vine in minte Uncharted 2 http://www.consolegames.ro/forum/f7-...-store-update/

  4. #4 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Trebuie sa il intelegem pe Tudoran. Numai el gaseste site-uri pe care sunt postate "noutati" vechi de saptamani/luni/ani. Deci clar pentru el, un demo dupa joc este o... aveti dreptul la o singura incercare... puteti suna un prieten.... nu ati ghicit... era "noutateeeeeeeeeee".

  5. #5 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Abia astept sa il incerc. 90 minutes. Damn. Mai lung decat unele jocuri de pe PSN. lol

  6. #6 SP
    Member Atrium's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    Abia astept sa il incerc. 90 minutes. Damn. Mai lung decat unele jocuri de pe PSN. lol
    Tinand cont de faptul ca jocul se poate intinde si pana la 25 de ore de gameplay, 90 de minute reprezinta doar o mica parte.

    Am mai spus-o si o mai spun, jocul asta merita note si vanzari mai mari. Ar fi pacat sa nu fie apreciat asa cum trebuie.

    Si cu demo-ul care apare acum, eu cred e mai bine decat sa nu apara. Better late than never...

  7. #7 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Atrium View Post
    Tinand cont de faptul ca jocul se poate intinde si pana la 25 de ore de gameplay, 90 de minute reprezinta doar o mica parte.

    Am mai spus-o si o mai spun, jocul asta merita note si vanzari mai mari. Ar fi pacat sa nu fie apreciat asa cum trebuie.

    Si cu demo-ul care apare acum, eu cred e mai bine decat sa nu apara. Better late than never...
    Multa dreptate mai ai Pentru mine este in Top 10 cele mai bune jocuri jucate. Foarte buna si initiativa de a scoate un demo. Sunt sigur ca acest demo va influenta foarte multi jucatori care stateau pe ganduri daca sa-l cumpere sau nu. Cu siguranta vor creste numarul vanzarilor.

  8. #8 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    prima data cand aud asa ceva . Sa mai intamplat vreodata sa se lanseze un demo numai dupa ce a aparut jocul respectiv ? I mean .. de ce nu au facut-o de la bun inceput ?

    Little Big Planet

  9. #9 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    prima data cand aud asa ceva . Sa mai intamplat vreodata sa se lanseze un demo numai dupa ce a aparut jocul respectiv ? I mean .. de ce nu au facut-o de la bun inceput ?
    MGS4, CoD5 si mai sunt.
    De curiozitate, cam cat de lung e Darksiders?

  10. #10 SP
    Member reltih_floda's Avatar
    Eu joc acum Darksiders si mi se pare un joc reusit din multe puncte de vedere.Money well spent.

  11. #11 SP
    Member Atrium's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    MGS4, CoD5 si mai sunt.
    De curiozitate, cam cat de lung e Darksiders?
    Am scris mai sus. Eu l-am jucat pe dificultatea default (normal cred) si am stat 22 de ore. Am jucat lejer insa, nu m-am grabit la nimic, am avut rabdare la toate cutscene-urile. Pe scurt l-am jucat asa cum trebuie.

    Insa mai mentionez ca nu am luat toate life shard-urile, in schimb am gasit toate piesele de la Abyssal Armor, insa nu am stat sa le caut, le-am descoperit in timpul jocului.

    De-asemenea mai spun ca finalul l-am jucat de 3 ori, asa de mult mi-a placut Nu spun mai multe ca va stric povestea.

  12. #12 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Atrium View Post
    Am scris mai sus. Eu l-am jucat pe dificultatea default (normal cred) si am stat 22 de ore. Am jucat lejer insa, nu m-am grabit la nimic, am avut rabdare la toate cutscene-urile. Pe scurt l-am jucat asa cum trebuie.

    Insa mai mentionez ca nu am luat toate life shard-urile, in schimb am gasit toate piesele de la Abyssal Armor, insa nu am stat sa le caut, le-am descoperit in timpul jocului.

    De-asemenea mai spun ca finalul l-am jucat de 3 ori, asa de mult mi-a placut Nu spun mai multe ca va stric povestea.
    Inseamna ca esti foarte bun / norocos ce pot spune. Mie personal mi se pare imposibil sa gasesti cel putin 2 bucati de armura in timpul jocului. Cam 22-23 de ore m-a tinut si pe mine jocul

  13. #13 SP
    Member Atrium's Avatar
    Nu stiu, cred ca a depins si de noroc, insa imi place sa explorez si sa caut tot ce pot in zona in care ma aflu.

    In schimb 2 bucati din armura mi-au lipsit si le-am gasit mai greu si anume

  14. #14 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by Atrium View Post
    Nu stiu, cred ca a depins si de noroc, insa imi place sa explorez si sa caut tot ce pot in zona in care ma aflu.

    In schimb 2 bucati din armura mi-au lipsit si le-am gasit mai greu si anume

  15. #15 SP
    Junior Member Gigis's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    prima data cand aud asa ceva . Sa mai intamplat vreodata sa se lanseze un demo numai dupa ce a aparut jocul respectiv ? I mean .. de ce nu au facut-o de la bun inceput ?

    se intampla foarte des asta...tocmai ca sa cumperi, sa se cumpere jocurile, abia dupa ce au ceva vanzari acolo iese un demo sau nu. gandeste-te ca scot astia demo, tu il joci, nu iti place, nu il cumperi, asa ca sa vezi cum e nu o sa ai ce sa faci decat sa il cumperi nefiind un demo de downloadat.

  16. #16 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Foarte bine. chiar am vrut sa-l cumpar in ziua lansarii, dar l-am tot amanat pt ca nu stiam despre ce evorba (nu citesc reviews, trailere, video and so on). Cu demo-ul care o sa vina, poate o sa-mi reimprospateze cheful de-l cumpara. Vedeti? Cam asta e strategia lor

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. LBP 2 primeste demo By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 18-11-2010, 21:54
  2. Vanquish primeste demo By erik95 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 24-08-2010, 11:14
  3. HAWX 2 primeste demo By erik95 in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 15-08-2010, 16:24
  4. Mafia II primeste demo By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 09-06-2010, 16:20
  5. Darksiders fara demo si DLC By erik95 in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 23-12-2009, 13:26

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts