Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 20 of 42

Thread: Zvon: Xbox 360 Slim este in lucru ?

  1. #1 SP
    Banned BugsBunny's Avatar

    Zvon: Xbox 360 Slim este in lucru ?

    Vorbind in cea mai noua emisiune a GameTrailers numita Pach Attack,analistul Michael Pachter a zis ca el crede ca o versiune Slim a Xbox 360-ului este reala dar nu va fi vanduta ca un stand alone unit. Cand a fost intrebat de existenta acestei unitati de userul �Chubby McChuckle,� Pachter a zis: "Eu cred ca exista un Xbox 360 Slim,desi nu cred ca o vor numi slim deoarece versiunea de PS3 este numita asa.Eu cred ca in curand vom vedea o versiune de Xbox mai ieftina.Cred ca va avea o alta placa video si un alt procesor,iar daca va exista Microsoft va salva in medie cam 20-30$ per unitate". "Nu vor taia din pret dar va fi pusa in bundle cu un hard de 250 GB si faimosul Natal ptr. doar 299$." In cele din urma el a zis ca acest model Slim nu il vom vedea pana anul viitor.

    Sursa: VG247 Blog Archive Pachter: Xbox 360 Slim is real
    Attached Images Attached Images xbox_360_slim.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Degeaba daca tot trebuie sa platesti pentru Online si sa cumperi stiu eu ce cabluri speciale pentru a avea HDMI si Optic in acelasi timp. Pot sa-l faca de buzunar si sa-i zica "Nano" "Micro" "Ini-Mini-Miny-Mo".

  3. #3 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar
    Ar fi interesant poate las cumapra daca apare in 2011.

  4. #4 SP
    Junior Member cayman_ss's Avatar
    Quote Originally Posted by BugsBunny View Post
    .Cred ca va avea o alta placa video si un alt procesor,iar daca va exista Microsoft va salva in medie cam 20-30$ per unitate". "Nu vor taia din pret dar va fi pusa in bundle cu un hard de 250 GB si faimosul Natal ptr. doar 299$." In cele din urma el a zis ca acest model Slim nu il vom vedea pana anul viitor.

    Alta placa video si un alt procesor inseamna alta generatie de console. Asta daca nu cumva "un alt procesor" inseamna micsorarea dimensiunilor celui actual cum a facut sony. Deci xbox nou + faimosul natal(care pana acum este doar la stadiul de filmulet pe youtube fara un demo real..pe scurt faimos) = 300$? Hmm.. pregatiti-va de jasper chip 1000

  5. #5 SP
    Member tsuby's Avatar
    Eu zic ca astfel X360ul si-ar pierde din identitate.
    In plus,acel "slim" arata ca un PS2ul slabut. Si stiu ca e cam aiurea dar nu cred ca acel controller minunat i s-ar potrivi. ++ ca e prea slim[nu cred ca incap toate componentele si cum exista deja porblemele cu RROD..]
    Si apropo de Natal(era sa scriu Nadal) - parerea mea e ca va fi un mare fas. Poate o sa fie folosit pentru copiii cu probleme de adaptare la societate or..smt)(faza cu Milo).

  6. #6 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Poza din imagine este pusa de mine dintr-un "mockup". Nu se stie cum va arata slim-ul, asa ca va rog sa nu faceti afirmatii referitoare la ceea ce vedeti. E posibil ca "slim-ul" sa nu fie foarte diferit de cel actual.

  7. #7 SP
    Member CLAuDyA's Avatar
    daca ar face xbox-ul slim si ar aduga cateva imbunatatiri:hard mai mare...hdmi...optical...(de la natal nu am asteptari foarte mari),cred k mi-as lua unul, pana atunci raman pe sony3

  8. #8 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Vorbiti de xbox slim de parca fix de asta avea nevoie xboxu..ei in loc sa repare problemele cu rrod si ce erori mai da acuma s-au aruncat la slim ca au vazut ce succes a avut ps3-ul cu varianta slim.

  9. #9 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Un Xbox slim ar putea mari sansele de RROD , este foarte posibil odata cu modificarea lui in slim sa rezolve si problema RROD.
    Ramane de vazut , daca zvonul este adevarat Microsoft v-a da mai multe detalii.

  10. #10 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by George-ST View Post
    Ar fi interesant poate las cumapra daca apare in 2011.
    Corect este "l-as".

    Quote Originally Posted by naz View Post
    Un Xbox slim ar putea marii sansele de RROD
    Corect este "mari".

  11. #11 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Ne alarmam degeaba,inca e doar un zvon . Sa vedem ce succes o sa aiba cu natal la iarna (sau cand se lanseaza ) .

  12. #12 SP
    Junior Member Namikaze Minato's Avatar
    cam seamana cu ps2 acela a fost un succes clar...cat despre acesta ramanea de vazut daca va aparea

  13. #13 SP
    Senior Member tray's Avatar
    discutii fara rost

  14. #14 SP
    Junior Member radubeni's Avatar
    Pe oriunde pe acest forum, la orice subiect, daca nu este un flame sau ceva, trebuie sa existe cel putin cativa care sa si bata joc intr-un mod evident ori mai subtil de xbox! Adica, mai abtineti va si voi ca m am saturat de atatea pareri ca va fi incredibil de naspa si ca va sucks si ca e copie sony! Wtf nimeni nu e fanboy pe aicea insa toti discuta anti microsoft! Eu zic ca era de asteptat o noua schimbare apropo de xbox!

  15. #15 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by radubeni View Post
    Wtf nimeni nu e fanboy pe aicea
    Corect este "aici"

  16. #16 SP
    Junior Member radubeni's Avatar
    E nu zau? Ca sa vezi... ma simteam cu musca pe caciula si nu stiam de ce! Stiu cum se scrie corect, insa cred ca se potriveste mai bine "aicea" contextului!

  17. #17 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Suntem la ora de romana?

  18. #18 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Monky's on a roll. lol

  19. #19 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Haha, ce face Sony trebuie sa faca si Micro$oft lol

  20. #20 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Ca de obicei, se acorda prea multa atentie oricarui zvon. Testosteronul e in floare, chiar da pe afara (semn probabil al pubertatii excesive), ca de fiecare data si uite asa se ajunge la flamewar.

    Chill, have a beer everyone

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. The Walking Dead este in lucru By Ownzy in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 22-02-2011, 21:13
  2. Zvon: Noul joc Bioware este... By erik95 in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 22-11-2010, 03:46
  3. Zvon: Inca doua noi DLC-uri pentru GTA4 in lucru By istrategie in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 09-07-2009, 21:16
  4. Zvon: Xbox 360 Slim By GeOKeR in forum Console News
    Replies: 18 Last Post: 28-09-2008, 19:16

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts