Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 13 of 13

Thread: Data de lansare a titlurilor 3D pentru PS3

  1. #1 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar

    Data de lansare a titlurilor 3D pentru PS3

    Astazi a fost anuntat oficial ca primele jocuri 3D pentru Playstation 3 vor aparea pe Playstation Store incepand cu 10 Iunie 2010. Pentru jocurile Pain, Wipeout HD, Stardust HD, jucatorii vor primi un patch care le permite sa joace 3D atunci cand sunt in joc. Pentru a juca Pain in 3D va trebui sa platim insa suplimentar pentru a debloca 3D in timp ce Wipeout HD si Stardust HD vor fi disponibile gratuit. Odata cu achizitionarea unui televizor Bravia, vom primi si un cod de voucher pentru jocurile 3D de pe Playstation Store.
    Attached Images Attached Images playstation_4_3d.jpg

  2. #2 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    "Update-ul" pentru Pain 3D costa 300� sau $3.20USD.Pentru a juca aceste jocuri trebuie sa avem un televizor 3D.Odata cu lansarea acestor jocuri in 3D va venii si un update de firmeware.
    Sursa:PS3 Games Go 3D On June 10

  3. #3 SP
    Member DiablQ's Avatar
    chiar daca nu au lumea tv 3d nu se poate cu ochelari 3d special pt ps3?

  4. #4 SP
    Junior Member NeonGraph's Avatar
    Nu dude, trebuie neaparat sa ai televizor 3D altfel nu ai cum sa vezi efectul 3D, nu e de ajuns sa ai doar ochelari.
    Uita-te la acest filmulet sa vezi cum functioneaza tehnologia 3D

  5. #5 SP
    Junior Member Landa13's Avatar
    Eu am asa: Stardust HD, patch-ul care va fi lansat.....si cam atat. Imi lipsesc niste chestii "auxiliare" cum ar fi un TV 3D sau ochelari pentru TV..sadly

  6. #6 SP
    Junior Member NeonGraph's Avatar
    si mie din pacate

  7. #7 SP
    Member krOOm's Avatar
    eu din cate stiu nu iti trebuie neaparat TV 3D stiu ca poti sa pui si la un monitor de 200Hz si iti mai trebuie doar ochelarii....

  8. #8 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Ce legatura are poza? Ala e un concept realizat de fani pentru PS4.

  9. #9 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Ce legatura are poza? Ala e un concept realizat de fani pentru PS4.
    aratra foarte tare poza . that`s all . imi place ca acel ps4 seamana cu o masina de spalat .
    Anyway ... cam cat costa un TV 3D ? stiu expresia : "cat un sac de bani " , da mai exact cat ?

  10. #10 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Din ce vad la MediaGalaxy preturile pentru un TV 3D Samsung variaza de la 7600 la 14000 ron.

  11. #11 SP
    Member zempty's Avatar
    Deci aproape 2 saci de bani ... Eu inca astept de la posturile de tv , sa transmita continut HD si companiile de cablu sa modernizeze infrastructura ce sa ma gandesc la 3d oricum e o veste buna pt. cei cu televizoare 3D .

  12. #12 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    arata bine 3d dar nu extraordinar. Am facut un tur de recunoastere pe la MG , Domo , Flanco etc si am probat sistemele LG si Samsung. Nu m-au dat pe spate pt ca deocamdata nu este continut pt 3d iar demo-urile nu erau cele mai inspirate. Lg-ul se vedea mai bine dar samsung-ul era inovativ cu conversia lui de la 2d la 3d. Rula ProTv Hd si se vedea destul de misto in 3d , in genul vederilor alea japoneze cu efect 3d din cauza la mai multe straturi puse unul peste altul.

    Preturile mi se par inca nesimtite asa ca nu merita deocamdata sa schimbam tv-urile fullhd cumparate de un an doi pe astea noi. 3d-ul cred ca ar fi o experienta frumoasa pe tv-uri cu diagonale foarte mari, nu 102 sau 117cm. Oricum , urmaresc cu interes fenomenul din postura de pasionat IT&Console.

  13. #13 SP
    Banned cryyo's Avatar
    E adevarat ca, conectica trebuie sa fie pe un cablu HDMI 1.4 pt. 3D?!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Data de lansare pentru Fifa 11 By erik95 in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 08-07-2010, 14:41
  2. Replies: 2 Last Post: 12-06-2010, 18:22
  3. Replies: 0 Last Post: 17-09-2009, 19:07
  4. Data de lansare pentru Tales of Vesperia PS3 By erik95 in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 14-07-2009, 02:12
  5. Data de lansare pentru Prototype By erik95 in forum Console News
    Replies: 15 Last Post: 11-04-2009, 02:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts