Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: Xbox Live sarbatoreste Cupa Mondiala

  1. #1 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar

    Xbox Live sarbatoreste Cupa Mondiala

    Microsoft a anuntat astazi oficial ca va fi o promotie pe Xbox Live, si anume �Summer of Football�, care va tine de pe 11 Iunie 2010 pana pe 11 Iulie 2010. Pentru a sarbatorii Cupa Mondiala, membrii Xbox Live vor putea downloada �accesorii� pentru avatar. Preturile vor fi in jur de 240 Microsoft Points pentru un tricou si 320 Microsoft Points pentru o minge. In acest weekend, Microsoft planuieste sa dea Gold Membership gratuit de vineri seara pana duminica... un lucru neasteptat din partea Microsoft, pentru care merita toate laudele !
    Attached Images Attached Images fifa-world-cup.jpg

  2. #2 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    campanie sustinuta de FIFA cu siguranta!! Nu are nici o implicare sau vreo initiativa microsoft caci ei sunt saraci!!!!

  3. #3 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Microsoft a anuntat astazi oficial ca va fi o promotie pe Xbox Live, si anume “Summer of Football”, care va tine de pe 11 Iunie 2010 pana pe 11 Iulie 2010. Pentru a sarbatorii Cupa Mondiala, membrii Xbox Live vor putea downloada “accesorii” pentru avatar. Preturile vor fi in jur de 240 Microsoft Points pentru un tricou si 320 Microsoft Points pentru o minge. In acest weekend, Microsoft planuieste sa dea Gold Membership gratuit de vineri seara pana duminica... un lucru neasteptat din partea Microsoft, pentru care merita toate laudele !
    Merita pe dr*cu!

  4. #4 SP
    Manager paul's Avatar

  5. #5 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by Jacobi View Post
    Merita pe dracu'!
    Este și un tricou free parcă, nu te mai agita pentru prețuri.... mă refeream la weekend-ul cu GOLD gratis c�nd am zis că merită toate laudele

  6. #6 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Este și un tricou free parcă, nu te mai agita pentru prețuri.... mă refeream la weekend-ul cu GOLD gratis c�nd am zis că merită toate laudele
    Merita scuipati in fata pentru ca percep o taxa pe un lucru ce trebuia sa fie gratuit...

  7. #7 SP
    Member zempty's Avatar
    Quote Originally Posted by Deathstrike View Post
    Merita scuipati in fata pentru ca percep o taxa pe un lucru ce trebuia sa fie gratuit...
    Au tot dreptul sa ceara o taxa pe acest serviciu care este pincipalul atuu al xbox-ului , un joc fara multiplayer terminat 100 % nu prea mai are farmec sa fie jucat in continuare decat daca este super genial , pe cand daca are multiplayer mai merge din cand in cand un party . Cei de la Microsoft ar trebui sa mareasca aria Live-ului asta este singurul lucru care ma deranjeaza la el .

  8. #8 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Quote Originally Posted by zempty View Post
    Au tot dreptul sa ceara o taxa pe acest serviciu care este pincipalul atuu al xbox-ului , un joc fara multiplayer terminat 100 % nu prea mai are farmec sa fie jucat in continuare decat daca este super genial , pe cand daca are multiplayer mai merge din cand in cand un party . Cei de la Microsoft ar trebui sa mareasca aria Live-ului asta este singurul lucru care ma deranjeaza la el .
    Si de ce sa ceri bani pe un lucru gratuit ? Mi-am cumparat jocul,vreau sa ma bucur de toate facilitatile lui ,asta include si SP si MP .

  9. #9 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Poze
    Attached Images Attached Images 500x_wc1.jpg 500x_wc2.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Restrictii Xbox Live / Live Gold ( si Xbox Kinect) By ImakeDragonStew in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 18 Last Post: 26-08-2015, 08:49
  2. Cupa Mondiala de Rugby (New Zealand 2011) By Outblast in forum Health, Food & Sports
    Replies: 18 Last Post: 02-10-2011, 08:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts