Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 41 to 60 of 79

Thread: E3 2010: Microsoft Kinect si noua consola Xbox 360

  1. #41 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Quote Originally Posted by krOOm View Post
    is posesor de ps3 si recunosc ca imi place cum arata consola (xbox)
    Asta in caz ca ai cumpara o consola "just for the looks"

  2. #42 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    mai contează cum arată?doar nu o să iţi chemi vecini să vadă ce ai tu l�ngă TV. At�ta timp c�t te joci pe ea & have f?un. Apropo, si cel nou dă, RROD? sa speram că nu

  3. #43 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    pana acum am crezut ca e un zvon,desi imi doream sa arate asa Xbox-ul.Azi am avut un soc cand am mi-am bagat gold si pria oara pe live mi-a aparut noua consola.

    Poate reusesc sa imi iau si eu una,desi am un jasper nou de vreo 2 luni si un falcon care e reparat si functioneaza.

    Sa inteleg ca inafara de WI-fi si mufele altfel aranjate la spate ca sa folosesti si optic si hdmi nu are altceva schimbat?
    Ma refer in primul rand la un sistem de racire mai eficient and,o rearhitecturare a MB-ului....nu stiu.

  4. #44 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Probabil ca are si o racire mai buna, dar e si mult mai silentios.

  5. #45 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Fantele acelea de pe laterale indica o modificare a racirii... Din cauza lor, cred ca s-a renuntat la modelul de tragere a aerului prin "tunel" (care nu-si mai are sensul odata cu acele fante), si s-a trecut la metoda clasica (ventilator pe radiatoare direct). Automat inseamna un CFM mai mare, therefore o racire mai eficienta (depinde ce ventilatoare vor folosi)... De zgomot inca nu se poate spune nimic

  6. #46 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar

  7. #47 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Quote Originally Posted by dj-inferno- View Post
    omfg. Lol.

  8. #48 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    WTF !!!!!! OMG ! ...


    Pot sa fac asta cu porcaria mea de "LG extern" ... lol

  9. #49 SP
    Junior Member Landa13's Avatar
    Ah...well. At least it looks good overall, sper sa nu imparta si rrod-ul cu fratele mai "gras". Saracul Alan Wake . Nu ma asteptam la asta sincer.

  10. #50 SP
    Member Atrium's Avatar
    Interesant, deci tot nu au fost in stare sa instaleze totusi ceva mecanisme de protectie pentru discuri. Adevarat, cred ca ar fi foarte dificil. Macar bine ca e shiny consola, yeah !!!

  11. #51 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Era veche problema,era de asteptat sa nu o rezolve.

  12. #52 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Warning! Kinect Shrinks People

    Asta e tare de tot.

  13. #53 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Clar nu imi mai cumpar, pai cum e posibil ca un produs care nici macar nu e lansat sa dea rateuri de genul asta, 2 inchi auzi !

    Ma duc sa dau preorder la 3 seturi de Move.

  14. #54 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by cristi-dinu View Post
    Warning! Kinect Shrinks People

    Asta e tare de tot.
    Poate ca l-a MS a avut tocuri.

    Quote Originally Posted by muggs View Post
    Clar nu imi mai cumpar, pai cum e posibil ca un produs care nici macar nu e lansat sa dea rateuri de genul asta, 2 inchi auzi !

    Ma duc sa dau preorder la 3 seturi de Move.
    Cred ca a postat doar pentru ca i s-a parut funny, nu pentru a demonstra ca Natal Kinect are un defect.

  15. #55 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Poate ca l-a MS a avut tocuri.
    Nu a avut tocuri. A fost imbracata aproximativ la fel. Chiar a facut aceleasi miscari de parca avea un rol invatat.

    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Cred ca a postat doar pentru ca i s-a parut funny, nu pentru a demonstra ca Natal Kinect are un defect.
    Da mi s-a parut foarte nostima faza. Tehnologia prezentata e extraordinara si poate fi folosita in multe alte domenii diferite de gaming.

  16. #56 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  17. #57 SP
    Member St Mael's Avatar
    Quote Originally Posted by G3ox View Post
    Trailerele de gameplay sunt penibile , sper ca vor fi si jocuri mai serioase care suporta Kinect.
    Ba dimpotriva, eu sper ca nu. Cred ca gimmick-ul asta ar trebui sa ramane pentru partea casual si asa sa atace si targetul wii-ului, dar ar fi o greseala sa il forteze si pe partea mai horcore ca sa trebuiasca sa ne incurcam cu chestia asta pentru a juca Gears sau Halo.

  18. #58 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    E clar, daca o sa ma joc vreodata pe Kinect o sa o fac singur in casa si cu jaluzelele trase.

  19. #59 SP
    Member obidan's Avatar
    Hah, am murit de ras. Macar la Kinect Adventures iti face si poza cu cat de penibil arati

  20. #60 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Cooperativ lol


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 44 Last Post: 24-07-2010, 10:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts