Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 79

Thread: E3 2010: Microsoft Kinect si noua consola Xbox 360

  1. #1 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar

    E3 2010: Microsoft Kinect si noua consola Xbox 360

    Astazi, Microsoft a confirmat oficial ca Project Natal se va regasi de fapt sub numele de Kinect. In aceasi conferinta de presa, s-a anuntat ca noul Star Wars va fi suportat de Kinect si veti putea utiliza o sabie laser. Totodata, pe diverse site-uri si din mai multe surse a aparut subit o consola Xbox 360 ceva mai speciala. Pare a se lauda ca este "Kinnect compatible", are WiFi integrat, HDD de 250GB... Mai multe lucruri vor fi dezvaluite diseara, pe parcursul conferintei Microsoft.

    Attached Images Attached Images kinect.jpg star_wars..png slim360.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Pare a se lauda ca este "Kinnect compatible"[/url]
    Pai si consolele vechi nu sunt compatibile kinnect?

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    Pai si consolele vechi nu sunt compatibile kinnect?
    Ehh, iti dai seama ca trebuia sa aiba in reclama ceva "altfel". Si daca WiFi-ul nu lasa pe nimeni cu gura cascata, daca 250GB e common, daca designul nu te atragea... atunci "Kinect" ala sigur te facea sa te intrebi "What is thaaaat ?". Iti dai seama ca vor fi toate Xbox 360-urile compatibile, odata achizitionat kitul Kinect... nu cred ca vrea Microsoft sa piarda atat de multi posibili cumparatori de Kinect

  4. #4 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    A fost fost anunțată și o dată de lansare a Kinect, și anume Noiembrie 2010.

  5. #5 SP
    Member DJ-InFeRnO-'s Avatar
    Good news! vroiam de mult un 360.

  6. #6 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Sa speram ca NU este acela noul xbox360.

  7. #7 SP
    Member zempty's Avatar
    Imi place perioada asta a anului , intotdeauna apar stiri mari in preajma E3-ului arata bine Kinect dar nu prea imi place numele , parca suna mai bine Natal .

  8. #8 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    Kinnect= noua consola microsoft?

    nu prea am inteles lol

  9. #9 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Astazi, Microsoft a confirmat oficial ca Project Natal se va regasi de fapt sub numele de Kinect
    Quote Originally Posted by ciypriyan View Post
    Kinnect= noua consola microsoft?

    nu prea am inteles lol
    Natal = Kinect. Noua consola = altceva (cu wifi incorporat, different design, etc.)

  10. #10 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Arata ca un PC. Asta e bine sau rau ?

  11. #11 SP
    Junior Member Landa13's Avatar
    Hmm wi-fi cred ca este bagat mai mult ptr a fi scos de pe lista intitulata "Ce are PS3 si nu are Xbox 360". In momentul de fata cu un net de la RDS si sursa de net la cateva ziduri distanta nu prea iti asigura un gaming placut. Cat despre xbox slim...looks very very nice. Numele Natal suna mai bine decat Kinect :/ (wtf is a kinect anyway?) Astept cu interes ora de 19:30 .

  12. #12 SP
    Junior Member Runn3rX's Avatar
    Poate vine si un survival pe Kinect ("Run Mom , Run" lol)

  13. #13 SP
    Member taz@'s Avatar
    Mai bine lasau numele de natal,dupa un an de zile lumea s-a obisnuit cu el;cat despre noul 360,putin imi pasa daca are wifi integrat sau 10000 gb hard,sa il faca naibii calumea sa nu mai stau cu morcovu'n ... ca imi da rrod.

    @Landa13 kinect vine de la kinetic unde kinetic=miscare

  14. #14 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    de ce sa stai cu morcovu undeva? ai garantie tocmai pentru un asemenea eveniment asa ca esti acoperit. credeam ca toata lumea a inteles asta si ca nu mai e de mult o problema.

  15. #15 SP
    Manager paul's Avatar

  16. #16 SP
    Member taz@'s Avatar
    Ai perfecta dreptate hostile,problema apare atunci cand iti vine inapoi de la service si dupa 3 saptamani se strica...acum sunt la al treilea xbox care din pacate a murit si el de vreo cateva luni bune

  17. #17 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    tind sa cred ca e ghinion. xbox-ul meu are aproape 2 ani si jumatate.

  18. #18 SP

  19. #19 SP
    Member Atrium's Avatar
    Quote Originally Posted by babulu View Post
    Arata ca un PC. Asta e bine sau rau ?
    Pai si xbox-ul care se vinde acum pe piata seamana cu un Pc Dell. La fel, asta e bine sau rau ?

    Sincer si eu sper ca nu acela prezentat mai sus sa fie design-ul "slim-ului". De fapt, nu stiu ce anume vi se pare slim la consola din reclama.

  20. #20 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Trailerele de gameplay sunt penibile , sper ca vor fi si jocuri mai serioase care suporta Kinect.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 44 Last Post: 24-07-2010, 10:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts