Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 7 of 7

Thread: E3 2010: Gran Turismo 5 primeste data de lansare

  1. #1 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar

    E3 2010: Gran Turismo 5 primeste data de lansare

    Iata ca a venit si ziua pe care multi o asteptau, si anume ziua in care Sony va stabili o data de lansare pentru noul lor joc, si anume Gran Turismo. Din pacate nu a fost anuntat decat data de lansare pentru Statele Unite si anume 2 Noiembrie 2010. Nu au fost date detalii despre joc sau despre multiplayer-ul acestuia, dar sa speram ca vom putea juca beta cat de curand.
    Attached Images Attached Images gran_turismo_5.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Noiembrie 2011 ? Sau 2010 ?

  3. #3 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    parca era vorba ca 2010 . nu ? oricum eu nu am mai auzit de data de lansare la GT 5 , eram prea fericit cand am vazut acel trailer la FF 14

  4. #4 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu intreb pt. ca am avut ghinionul de a mi se praji routerul fix la 10 minute dupa inceperea conferintei. Blestemul MS cred
    Da, se pare ca este 2010 (phew): Gran Turismo 5 Release Date - PS3
    naz, un pic mai multa atentie man, ca te joci cu sufletele noastre aici

  5. #5 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Mă scuzați, toate știrile le-am scris �n timp ce se vorbea pe scenă și se pare că le-am făcut varză

  6. #6 SP
    Junior Member Landa13's Avatar
    Cam scurta prezentarea asaeara la GT5. Ma asteptam la un demo pe scena ..somethiiing. Un joc precum GT5 merita mai mult decat un trailer...trailere am tot avut la el... Oricum nu conteaza unde se lanseaza mai intai atat timp cat exista import .

    Ma cam impacientasem aseara cand am vazut ca nu mai apar vesti despre el. Iar la momentul in care a aparut "coming november 2" parca imi venea sa plang . Ca va fi amanat pana prin decembrie ca sa prinda sarbatorile asta e altceva..dar at least e anul acesta.

  7. #7 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Mă scuzați, toate știrile le-am scris �n timp ce se vorbea pe scenă și se pare că le-am făcut varză
    Eh, nu-i nimic. Se mai intampla din dorinta de a fi primul. Important este ca ai avut vointa sa scrii stirile... Aici nimeni nu s-a nascut editor. Give it time...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gran Turismo 5 are data de lansare By erik95 in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 15-11-2010, 13:59
  2. Data de lansare pentru Gran Turismo 5 By naz in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 18-08-2010, 17:55
  3. E3 2010: Fable 3 primeste data de lansare By naz in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 15-06-2010, 07:17
  4. Zvon: Data de lansare pentru Gran Turismo 5 By erik95 in forum Console News
    Replies: 16 Last Post: 30-04-2010, 13:14
  5. Gran Turismo 5 primeste data de lansare By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 24-09-2009, 16:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts