Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 7 of 7

Thread: E3 2010: Fable 3 primeste data de lansare

  1. #1 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar

    E3 2010: Fable 3 primeste data de lansare

    Cu ocazia evenimentului E3, Peter Molyneux a dezvaluit data de lansare oficiala a noului joc din seria Fable, si anume Fable 3. Acesta va aparea pe data de 26 octombrie 2010 si va fi exclusive pe Xbox 360. A fost prezentat si un nou trailer in care am putut observa o grafica de exceptie, se pare ca E3-ul de anul acesta se concentreaza foarte mult pe Xbox 360, dar inca nu am vazut de ce este in stare Sony�
    Attached Images Attached Images fable_3.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    se pare ca E3-ul de anul acesta se concentreaza foarte mult pe Xbox 360, dar inca nu am vazut de ce este in stare Sony�
    De unde concluzia asta ? Normal ca pana acum s-a "concentrat" atentia pe Xbox 360, pentru ca doar conferinta Microsoft a fost... Conferinta Sony e maine din cate stiu, iar flash forwards nu a avut nimeni inca

  3. #3 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    De unde concluzia asta ? Normal ca pana acum s-a "concentrat" atentia pe Xbox 360, pentru ca doar conferinta Microsoft a fost... Conferinta Sony e maine din cate stiu, iar flash forwards nu a avut nimeni inca
    Trebuia să fiu și eu puțin fanboy... right? Am observat că au prezentat Black Ops pe Xbox 360, nu cred că �l mai prezintă și pe PS3... o să vedem

  4. #4 SP
    Member PwJBoy's Avatar
    Nu era vorba ca apare si pe PC?

  5. #5 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by PwJBoy View Post
    Nu era vorba ca apare si pe PC?
    A spus foarte clar la conferință, joc exclusiv Xbox 360.

  6. #6 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    A spus foarte clar la conferință, joc exclusiv Xbox 360.
    Probabil se referau exclusiv in "razboiul" microsoft-Sony, acum cateva saptamani era confirmat pe PC.

  7. #7 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Apare si pe PC, au confirmat acum ceva timp. Dupa cum spuneam, pentru MS orice joc care nu apare pe PS3/Wii este exclusiv.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. E3 2010: Saw II primeste data de lansare By naz in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 18-06-2010, 09:50
  2. Replies: 6 Last Post: 16-06-2010, 11:51
  3. E3 2010: Killzone 3 primeste data de lansare By naz in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 15-06-2010, 22:22
  4. Replies: 0 Last Post: 15-06-2010, 08:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts