Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: Split/Second primeste si el DLC-uri

  1. #1 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar

    Split/Second primeste si el DLC-uri

    Black Rock a anuntat prin intermediul paginii sale oficiale de Facebook faptul ca jocul Split/Second va primi 3 DLC-uri. Acestea vor fi disponibile in urmatoarele saptamani, unul dintre ele (care poarta numele de High Octane Supercar Pack) va contine noi masini. Totodata, va trebui sa ne asteptam si la un "major DLC" ce va contine noi peisaje/ locuri de facut curse (liniute). Avand in vedere ca 85% din ultimele stiri scrise de mine contin noi aparitii in materie de DLC-uri, consider ca mai toate companiile au vazut in noi o sursa mare de stors bani - incasarile din jocul original (cased and stuff) nefiind destul de multi pentru dansii. Tin sa mentionez ca acesta este doar of-ul meu, desi ma indoiesc ca multi dintre voi doresc sa plateasca in continuu pentru content-ul care trebuia distribuit odata cu jocul.
    Attached Images Attached Images split_second_game-wide.jpg

  2. #2 SP
    Banned cryyo's Avatar
    DLC-urile astea cam incep sa demonstreze ca noi nu primim jocul full pe disc. Nu credeti?

  3. #3 SP
    Member FusioN's Avatar
    De abia acum ti-ai dat seama? :[

  4. #4 SP
    Member Xbox's Avatar
    asa este sunt de acord cu cryyon ... o sa faca astia sa cumparam pana si sf jocului ..

  5. #5 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Stai linistit,e o tactica aplicata de multi.Magaria cea mai mare mi se pare sa adauge aceste DLC-uri pe disc si apoi sa-ti mai ceara $$$ pentru un amarat de patch de 5 kb care sa-ti dea unlock.Din moment ce am platit pentru disc,carcasa,carticica .....

  6. #6 SP
    Junior Member Dexterinho's Avatar
    Mie nu mi se pare. Acele DLC-uri nu sunt asa importante, parerea mea. Eu am terminat jocul cand apare credits si ca imi deblocheaza nu stiu ce nu ma aduce cu nimic la gandul de am mai juca pentru ca mi-a deblocat o masina/arma sau ce stiu ce.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Split/Second By sensamur in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 0 Last Post: 12-12-2010, 14:29
  2. Split/Second By erik95 in forum Console Club
    Replies: 43 Last Post: 13-10-2010, 07:47
  3. Split/Second Videos By Dj Mo in forum Videos
    Replies: 24 Last Post: 21-05-2010, 12:07
  4. Split/Second anuntat By erik95 in forum Console News
    Replies: 17 Last Post: 25-01-2010, 18:32
  5. Split/Second vine in Mai By erik95 in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 20-12-2009, 02:39

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts