Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 7 of 7

Thread: Nail'd vine in Octombrie

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Nail'd vine in Octombrie

    Urmatorul joc al celor de la Techland va fi lansat pe 19 Octombrie. Nail'd este un joc de tip racing cu ATVuri ce va fi lansat pe PS3, Xbox 360 si PC. Desi la prima vedere a parut doar o clona a lui Pure, un joc ce a avut destul de mult succes, s-a dovedit a fi o idee relativ noua. Camera in Nail'd va fi si 1st Person, un lucru inedit, dar care face in opinia mea jocul mult mai neinteresant. Din ce am vazut pana acum in trailere jocul nu impresioneaza, poate un demo imi va schimba parerea.
    Attached Images Attached Images naild.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Sper sa fie mai usor ca Pure.

  3. #3 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    La prima vedere pare mai slab decat Pure, cel putin asa mi se pare mie.

    @djdanny
    Pure nu a fost foarte greu, controlul e un pic ciudat pana te obisnuiesti, dar apoi nu mai ai nicio problema, asa ziceam si eu la inceput ca e greu, ca nu stiu ce...

  4. #4 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Pure nu este greu, e ceva mai challenging ... Dintr-un screenshot nu pot sa-mi dau seama cum e jocul ...

    Incercati sa puneti si voi mai multe "screenshot"-uri, ... linkuri catre youtube daca exista trailer, ceva...

  5. #5 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Eu m-am uitat si pe niste trailere si gameplays pe youtube, altfel nu mi-as fi dat cu parerea doar vazand o poza.

  6. #6 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Ai dreptate, la inceput a fost foarte greu Pure, dar mai am 3 Racing-uri de facut, si nu sunt in stare . Cel care e pe primul loc, e lipit de drum. Oricum, am sa joc si Nail`d.

  7. #7 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Nu stiu ce ati vazut la Pure asa de greu. Eu unul l'am terminat in 2 zile si a fost foarte distractiv
    Mai ales cursele de Freestyle sunt SUPERBE

    A fost unul din cele mai bune jocuri pe care le'am jucat si nu cred ca va fi egalat de Nail'd dar totusi o sa'l incerc

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Samsung Galaxy Note II vine in octombrie By iUser in forum Tech News
    Replies: 14 Last Post: 08-10-2012, 20:48
  2. Asus Padfone 2 vine pe 16 Octombrie By MonkY in forum Tech News
    Replies: 6 Last Post: 24-09-2012, 09:12
  3. Replies: 9 Last Post: 18-10-2011, 16:29
  4. Black Bean confirma: WRC 2 vine in Octombrie By erik95 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 18-06-2011, 00:15
  5. Nail'd By Nash in forum Console Club
    Replies: 12 Last Post: 09-02-2011, 15:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts