Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 10 of 10

Thread: GT 5 Spec 2.0 lansat, primul DLC vine in Octombrie

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    GT 5 Spec 2.0 lansat, primul DLC vine in Octombrie

    Gran Turismo 5 a fost lansat in Noiembrie 2010, de atunci primind destule update-uri, insa niciunul major si nici un DLC. Aseara a fost lansat insa GT5 Spec 2.0, un update ce aduce numeroase imbunatatiri jocului: cockpit view pentru toate masinile, optiunea de a salva in timpul unei curse, un nou filmulet introductiv si multe altele. Mai exista insa o veste buna, pe 18 Octombrie va fi lansat si un DLC, ce va aduce cateva masini noi si 2 circuite. Lista completa o puteti vedea ceva mai jos (insotita si de preturi pentru DLCuri).



    Attached Images Attached Images gt-5-3.jpg

  2. #2 SP
    Junior Member Sigis's Avatar
    Suna interesant ...

  3. #3 SP
    Member romey's Avatar
    Asa-mi trebuie daca m-am grabit atunci cind a aparut GT5. Am ID-ul de SUA si discul de zona 2

  4. #4 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by romey View Post
    Asa-mi trebuie daca m-am grabit atunci cind a aparut GT5. Am ID-ul de SUA si discul de zona 2
    Pai iti faci cont pe UK..downloadezi de acolo DLC-ul apoi il joci pe contul de US...

  5. #5 SP
    Member romey's Avatar
    Contul de UK il am ,dar nu stiu daca o sa functioneze. Stii tu sigur ca functioneaza asta la DLC-uri? Ar fi minunat. Eu ma gindeam la schimbarea Blue-ray discului, cu unul de zona 1.

  6. #6 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Daca downloadezi DLC-ul de pe un cont de UK o sa mearga pe GT5 zona 2, chiar daca joci jocul de pe un cont de US.

  7. #7 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Pot confirma acest fapt, asa am facut si eu cu AC:Brotherhood. Doar ca la contul de UK preturile sunt mai piperate.

  8. #8 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Snookerdog89 View Post
    Pot confirma acest fapt, asa am facut si eu cu AC:Brotherhood. Doar ca la contul de UK preturile sunt mai piperate.
    la unele da..la unele nu...asa credeam si eu la inceput..dar am facut o comparatie si e cam acelasi lucru pe termen lung..

  9. #9 SP
    Member dayday's Avatar
    Eu de ex am cont de ro si uk si jocul tdu2 e zona 1 . mi-am facut cont si de zona 1 ca sa pot sa mi iau dlc si surpriza....cand nu sunt conectat la internet pot jocuca si dlcul dar cand sunt online ma trimite direct la ps store


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #10 SP
    Member romey's Avatar
    Nu e valabila treaba cu DLC-urile . Trebuie ca ID-ul, blu-ray discul si DLC-ul sa fie aceiasi zona.
    Asa ca pentru mine e o problema

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 9 Last Post: 13-12-2013, 09:24
  2. Asus Padfone 2 vine pe 16 Octombrie By MonkY in forum Tech News
    Replies: 6 Last Post: 24-09-2012, 09:12
  3. Replies: 0 Last Post: 12-08-2011, 12:38
  4. Nail'd vine in Octombrie By erik95 in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 15-08-2010, 14:40
  5. GT5 va fi lansat in Octombrie By erik95 in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 18-03-2010, 10:27

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts