Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 18 of 18

Thread: Lansare Fifa 11 in Romania

  1. #1 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar

    Lansare Fifa 11 in Romania

    Gameshop.ro impreuna cu alti parteneri te invita vineri, pe 1 Octombrie, sa participi la lansarea oficiala a jocului Fifa 11 in Romania. In cadrul evenimentului de lansare se va face si un concurs de Fifa 11 pe consola Playstation 3 insotit de multe premii substantiale. Pentru cei care vor mai multe detalii si eventual sa participe va voi lasa mai multe detalii mai jos:

    MECANISMUL CONCURSULUI

    Numarul maxim de participanti acceptati la acest concurs este de 32. Inscrierile se vor incheia fie la data precizata la punctual 3 fie in momentul in care se vor ocupa cele 32 de locuri disponibile. Modul de joc va fi de tip quick match (Meci rapid), castigatorul meciului fiind desemnat participantul care dupa finalul timpului regulamentar sau al prelungilor inregistreaza un numar mai mare de goluri decat oponentul sau. Toate meciurile se vor juca pe dificultatea Legendary (Legendar) atat jucatorii cat si portarii .Toate assisturile vor fi OFF in afara de cel de sut, care va fi asistat. Jucatorii isi pot alege atat echipe de club cat si echipe internationale. Viteza de joc va fi Normal iar timpul efectiv de joc va fi setat pentru 4 minute/repriza.

    PREMIU

    Premiile oferite sunt urmatoarele:
    Locul 1: O consola Playstation 3 + 1 Joc FIFA11 PS3 + 1 minge Adidas + 1 Tricou Adidas
    Locul 2: O consola PSP + 1 Joc FIFA 11 PSP + 1 minge Adidas
    Locul 3: Mouse Razer Lachesis + 1 Joc FIFA PS3 + 1 Minge Adidas
    Locul 4: Mouse Pad Razer Destructor + 1 Joc FIFA PC + 1 Minge Adidas

    Toti cei dornici sa isi arate talentele fotbalistice in noul FIFA pe consola PlayStation 3 se pot inscrie la concurs printr-un email trimis la adresa [email protected], care trebuie sa contina nume, prenume, varsta, numar de telefon si adresa de resedinta.
    Attached Images Attached Images fifa_11_gameplay.png

  2. #2 SP
    Member HollowMan's Avatar
    Viteza pe Normal, are you kidding me?

  3. #3 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    http://www.consolegames.ro/forum/f60...nternationale/

    Acolo e locul

    *p.s.

    Pe viitor sa anuntati din timp concursurile...că poate sunt oameni și din provincie care vor sa participe (nu eu, deoarece urăsc fotbalul din ficați) dar zic la modul general.

  4. #4 SP
    Banned Venom's Avatar
    Ce ironie! Se lanseaza FIFA in Romania, dar cand bagi codul spune ca nu este valabil serviciul in tara ta. Daca vine careva de la EA sau Sony, sa-i transmiteti numai de "bine" din partea mea.

  5. #5 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Cea mai prost scrisa stire de pe site-ul asta de pana acum. N-ai scris nici macar unde se tine si la ce ora. Crezi ca e cineva de aici care sa se apuce sa caute acum pe tot net-ul mai multe detalii?

  6. #6 SP
    Member HollowMan's Avatar
    Quote Originally Posted by Venom View Post
    Ce ironie! Se lanseaza FIFA in Romania, dar cand bagi codul spune ca nu este valabil serviciul in tara ta. Daca vine careva de la EA sau Sony, sa-i transmiteti numai de "bine" din partea mea.
    Amice, 1 vezi ca EA este in Romania, 2 ce treaba are EA cu PSN si Xbox Live?

  7. #7 SP
    Banned Venom's Avatar
    Quote Originally Posted by HollowMan View Post
    Amice, 1 vezi ca EA este in Romania, 2 ce treaba are EA cu PSN si Xbox Live?
    1. Si am zis eu ca EA nu e in Romania?
    2. Codul ala de unde o fi?

  8. #8 SP
    Member HollowMan's Avatar
    Nevermind!

  9. #9 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Cea mai prost scrisa stire de pe site-ul asta de pana acum. N-ai scris nici macar unde se tine si la ce ora. Crezi ca e cineva de aici care sa se apuce sa caute acum pe tot net-ul mai multe detalii?
    De unde am preluat eu articolul NU erau precizate data si ora, bafta

  10. #10 SP
    Manager paul's Avatar
    [...] in fata magazinului MediaGalaxy din Baneasa Shopping City din Bucuresti, cu incepere de la ora 14. [...]
    ESL: Lasarea oficiala FIFA11 in Romania - News - Romania - ESL - The eSports League

  11. #11 SP
    Junior Member dariomario's Avatar
    ce urat asa... concurs pe nv

  12. #12 SP
    Member Atrium's Avatar
    Concursul este azi la ora 14 nu ? lol

  13. #13 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    De unde am preluat eu articolul NU erau precizate data si ora, bafta
    Data viitoare cauta sursa oficiala sau si mai bine, nu mai posta. Si asa ai postat prea tarziu.

  14. #14 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    A facut si omu o greseala si ii sariti in cap

  15. #15 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Pai avem pretentii, doar e cel mai mare site de console din Romania.

  16. #16 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Adevarul e ca aici eu sunt de parere ca Gameshop-ul a gresit . Fiind un concurs pe PS3 !!! , trebuiau sa anunte pe site . Dar ma rog , sunt anumite chestii care .... Ca idee , cand se juca concursul , inca se mai inscriau oameni ...

  17. #17 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    De partea organizatorica nu se ocupa Gameshop. ESL se ocupa de asta, dar aici am inteles ca e o problema grava daca faci reclama la alte site-uri inafara de CG & Co., deci nici sa nu ne mire daca primim informatii eronate.

  18. #18 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by Ovidiu View Post
    Adevarul e ca aici eu sunt de parere ca Gameshop-ul a gresit . Fiind un concurs pe PS3 !!! , trebuiau sa anunte pe site . Dar ma rog , sunt anumite chestii care .... Ca idee , cand se juca concursul , inca se mai inscriau oameni ...
    a castigat cineva care s-a inscris dupa. Este ca e genial sistemul?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 3 Last Post: 04-11-2014, 21:54
  2. Data de lansare pentru Fifa 11 By erik95 in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 08-07-2010, 14:41
  3. Data de lansare pentru Fifa 2010 By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 16-07-2009, 11:46
  4. Lansare Far Cry 2 in Romania se lasa cu concurs By Bobby in forum Console News
    Replies: 11 Last Post: 15-11-2008, 11:38

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts