Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 19 of 19

Thread: Panasonic The Jungle - noua consola portabila

  1. #1 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar

    Panasonic The Jungle - noua consola portabila

    Creatorii esecului 3DO se intorc in generatia noastra cu o noua consola portabila intitulata The Jungle. Dispozitivul va avea clapa, va reda imaginile la o rezolutie mare prezinta si o tastatura QWERTY cu un d-pad ce pare a fi touch-sensitive si s-ar putea sa ruleze un custom Linux. Deasemenea The Jungle prezinta si un mini-port hdmi, un mini-port usb si o intrare pentru casti de 3.5 mm. Consola a fost conceputa pentru jocurile MMO si isi va face debutul cu jocul Battlestar Galactica si un show web intitulat Online Underground.
    Dupa parerea mea nu ii prevad un viitor prea bun mai ales pentru ca s-au inscris in aceasta competitie si granzii consolelor portabile Sony si Nintendo. Va las sa va faceti si voi o parerea despre aceasta consola desi cred ca toata lumea va spune acelasi lucru.

    Battlestar Galactica :Viddler.com - Battlestar Galactica Online - Official E3 Trailer - Uploaded by engadget@@AMEPARAM@@http://www.viddler.com/player/3a16dd90/@@AMEPARAM@@3a16dd90/
    The Jungle : Viddler.com - Welcome to the Jungle - Uploaded by engadget@@AMEPARAM@@http://www.viddler.com/player/4d66f07a/@@AMEPARAM@@4d66f07a/
    Attached Images Attached Images jungle.jpg

  2. #2 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    yuck

  3. #3 SP
    Member zempty's Avatar
    mie imi place , zici ca e un mini DVD player portabil , cu cat sunt mai multi pe piata cu atat mai bine

  4. #4 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    e nashpa... ce naiba format e asta??? imi aduce aminte de N-Gage

  5. #5 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Haters gonna hate.

  6. #6 SP
    Member Rblood's Avatar
    Nu stiu ce viitor va avea dar imi place, la urma urmei de jocuri depinde succesul unei console(in mare parte).

  7. #7 SP
    Member Mircea's Avatar
    sa vedem ce fac din ea

  8. #8 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Quote Originally Posted by Enthroll View Post
    Haters gonna hate.
    demotivational-posters-haters.jpg

    True.
    Design-ul e destul de ok,chiar sunt curios ce va iesi.

  9. #9 SP
    Member HollowMan's Avatar
    Ca sa imi citez un coleg de munca din UK, "It has fail written all over it".

  10. #10 SP
    Member darcangel's Avatar
    Daca va benefia de o promovare de marketing sustinuta si inteligenta si daca se va dovedi superioara celorlalte portabile si daca dezvoltatorii de jocuri ......., e posibil sa taie o felie din tortul jocurilor pe acest tip de console, altfel, sa ne amintitim de consola celor de la Sega, Dreamcast vs PS2.

  11. #11 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Daca or sa aibe Wow pe ea...i'll buy it!

  12. #12 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by Madk91 View Post
    Daca or sa aibe Wow pe ea...i'll buy it!
    La asta ma gandeam si eu dar nu cred ca se va intampla asa ceva .

  13. #13 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    La cum arata jocurile din cele doua filmulete.. tare m-as mira sa apara vreodata World of Warcraft pe el.

  14. #14 SP
    Ike
    Member Ike's Avatar
    Imi place linuxu' din ea. Si usb-u'. La prima vedere are potential de a face multe alte lucruri decat cele anuntate oficial.
    Ce naiba, pana si dingoo are ceva succes, loc avem pentru toti.

  15. #15 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Daca aparea acu vreo 10 ani...portable BitchX

  16. #16 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Sunt curios ce pret va avea. Daca va fi mult mai ieftina decat 3DS/PSP2, ar putea avea succes.

  17. #17 SP
    Member no_m3rcy's Avatar
    e destul de interesant ..... nu cred ca va fi un fail, Online underground e un show destul de simpatic :3 , dar mmo-urile pe o consola portabila nu-mi suna foarte bine , in primul rand din cauza limitelor impuse de hardware , in al 2-lea rand sincer nu stiu dc nu ai juca un mmo pe un pc daca tot ai timp sau in cazul in care calatoresti pe un laptop , eu asa vad lucrurile ..... singurul avantaj pe care probabil il va avea va fi pretul ..... poate e un pic cam prematur sa zic toate astea cand inca nu au fost publicate specificatile hardware-ului , dimensiunea consolei si pretul dar in momentul acesta eu asa vad lucrurile

  18. #18 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    Quote Originally Posted by muggs View Post
    Daca aparea acu vreo 10 ani...portable BitchX
    haha stand pe irc pe un canal, pe stranda

  19. #19 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Quote Originally Posted by RazvanL View Post
    haha stand pe irc pe un canal, pe stranda
    Repeta ce-ai scris, n-am priceput nimic ( inafara de vreo 2 cuvinte pe care, slava Domnului, le-ai scris corect ) .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 12 Last Post: 13-04-2012, 13:47
  2. Vreau sa imi iau o consola portabila By Flavy in forum Console Club
    Replies: 9 Last Post: 06-07-2011, 13:07
  3. Minireview: Consola SNES portabila - YOBO Fc-16 GO By rodarkone in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 2 Last Post: 03-02-2010, 23:50
  4. Replies: 9 Last Post: 25-11-2009, 03:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts