Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 10 of 10

Thread: Sequel pentru Castlevania in lucru

  1. #1 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar

    Sequel pentru Castlevania in lucru

    Recent lansatul Castlevania Lords of Shadow s-a bucurat de o receptie favorabila atat din partea jocatorilor cat si a criticilor, asa ca o continuare este iminenta. Vestea ca o continuare a jocului se afla deja in lucru provine de la compozitorul coloanei sonore, Oscar Arujo, ce a spus ca daca primul joc v-a placut cel de al doilea va fi cu adevarat spectaculos. Din pacate, Konami nu a vrut sa comenteze nimic legat de aceasta stire.
    Attached Images Attached Images 50028_orig.jpg

  2. #2 SP
    Member reltih_floda's Avatar
    Konami e ca o virgina,se roseste si tace ........
    Acum joc acest joc,e bun,nu excelent dar isi merita banii.

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Damn... nici n-am pus mana pe joc si ei deja vor sequel... Usurel flacaii mei, ca e criza

  4. #4 SP
    Member Tsutsy's Avatar
    as vrea sa aflu mai multe detalii despre joc din partea voastra... ma bate gandu sa il cumpar ..dar nu sunt sigur ca merita

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Tsutsy View Post
    as vrea sa aflu mai multe detalii despre joc din partea voastra... ma bate gandu sa il cumpar ..dar nu sunt sigur ca merita
    Pai ai thread dedicat unde si-au spus consolistii opiniile si toate cele (pro si contra): http://www.consolegames.ro/forum/f60...-lords-shadow/

  6. #6 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Deja?

  7. #7 SP
    Member goguxxx's Avatar
    Quote Originally Posted by weriwulf View Post
    Deja?
    La cum se termina jocul este implicita o continuare .

  8. #8 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Damn... nici n-am pus mana pe joc si ei deja vor sequel... Usurel flacaii mei, ca e criza
    mmda ...asa imi plac si mie developerii astia care inca nici nu au lansat jocul da deja lucreaza la un sequel pt acesta . Nu mai stiu ... la dead space parca ziceau ca deja se lucreaza la al 3lea joc din seria si inca mai era juma de an pana se lansa Dead space 2 ...

    daca o sa fie tzeapa si nu se vinde bine deloc jocul respectiv ? ce fac cu acel sequel la care lucrau de nu stiu cat timp ? il anuleaza si atunci ar fi timp si bani dusi pe apa sambetei .

    Ma rog la Castlevania si Dead space nu cred ca va fi vorba de asa ceva da totusi ... ma enerveaza ca deja sequel-ul e 50% gata da jocul dinaintea lui se lanseaza abea peste 2 sapt

  9. #9 SP
    Junior Member tmsgaby's Avatar
    waw sper sa un sequel cat mai curand adica... se termina atat de neaspteptat incat mor sa stiu ce se intampla mia departe... am auzit unele zvonuri cum ca va fi un dlc care va explica... si acest nou CV este inainte sau dupa cele 2d???



  10. #10 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Pune spoiler...[spoiler=][/spoiler].Da,este SPOILER!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Sequel pentru Section 8 anuntat By naz in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 11-09-2010, 13:09
  2. Replies: 3 Last Post: 28-07-2009, 08:51
  3. Zvon: Inca doua noi DLC-uri pentru GTA4 in lucru By istrategie in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 09-07-2009, 21:16
  4. Sequel-ul pentru Bionic Commando este aproape By istrategie in forum Console News
    Replies: 29 Last Post: 03-05-2009, 20:08
  5. Replies: 4 Last Post: 06-03-2009, 22:41

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts