Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 13 of 13

Thread: Prima imagine oficiala Fifa 12

  1. #1 SP
    Junior Member Ownzy's Avatar

    Prima imagine oficiala Fifa 12

    Chiar daca mai avem de asteptat aproximativ jumatate de an pana la aparitia Fifa 12, cei de la EA Sports au publicat in aceste zile prima imagine oficiala Fifa 12. Aceasta este din versiunea pentru console, mai exact din Fifa 12 de pe Playstation 3. Momentan nu se stie daca se va pastra decalajul de un an intre versiunile pentru PC si cele pentru console, dar cu timpul, cel tarziu la vara, vom afla mai multe detalii.

    Pe langa acestea, se pare ca sfarsitul acestui an va aduce unele suprize legate de urmatoarea versiune din seria Fifa, producatorul jocului, David Rutter, declarand pentru IGN ca Fifa 12 va insemna o adevarata revolutie in materie de gameplay.

    La linkul de mai jos gasiti imaginea la rezolutia originala:
    FIFA 12 Screenshot | EA SPORTS Football
    Attached Images Attached Images first_fifa_12_screenshot.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu sunt curios cum au reusit cei de la EA minunea de a face un astfel de screenshot din versiunea PS3, avand in vedere ca imaginea originala are 7072px x 3978px, adica vreo 28 de MegaPixeli. Sigur n-o fi vorba de PS4?

  3. #3 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Au invatat de la Toshiro Mifune si al lui GT5.

  4. #4 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Weis, ce mai poza ...
    Screen d-asta pot face si eu cu via Prt Scr + putin Photoshop.
    Whatever chiar sunt curios de "revolutia" acestei serii.
    Apropo, Ownzy, FIFA 11 PC are cateva aditii si de la WC 10: lightning-ul + cateva fix-uri la portari.

  5. #5 SP
    Member romey's Avatar

  6. #6 SP
    Junior Member cyberbob1's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Eu sunt curios cum au reusit cei de la EA minunea de a face un astfel de screenshot din versiunea PS3, avand in vedere ca imaginea originala are 7072px x 3978px, adica vreo 28 de MegaPixeli. Sigur n-o fi vorba de PS4?
    De unde ai aijuns la concluzia 7072px x 3978px pentru ca ce e aici pe site este 1280x720 ?

  7. #7 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by cyberbob1 View Post
    De unde ai aijuns la concluzia 7072px x 3978px pentru ca ce e aici pe site este 1280x720 ?
    Daca citeai regulile forumului ai fi stiut ca asta este dimensiunea acceptata pentru news.

  8. #8 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by cyberbob1 View Post
    De unde ai aijuns la concluzia 7072px x 3978px pentru ca ce e aici pe site este 1280x720 ?
    Daca taceai, filozof ramaneai. Se vede ca nici macar n-ai citit stirea, unde aveai link la imaginea in rezolutia originala, de 7072 x 3987...

  9. #9 SP
    Junior Member cyberbob1's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Daca taceai, filozof ramaneai. Se vede ca nici macar n-ai citit stirea, unde aveai link la imaginea in rezolutia originala, de 7072 x 3987...
    Bine domnu`filozof 1.nu am pretins a fi filozof asa cum cred ca esti tu 2. vezi ca la urma frazei este semnu intrebarii , tu ai luat intrebarea drept ''arogantza'' 3.daca am pus o intrebare inseamna ca nu stiam raspunsul (nu vazusem link-ul) in conclurie nu pot fi un filozof bun ne stiin raspunsurile dar eu incerc sa-mi descatusez mintea pentru a ajunge la capacitatile tale mentale

  10. #10 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    OFF: Nu vreau sa ma cert cu cineva, dar MonkY a folosit o expresie, sunt sigur ca nu a incercat sa te jigneasca. Scuzati OFF-ul. + cyberbob1, vezi ca ai un teanc de greseli de scriere in post.

    ON: MonkY, cine stie, poate ai dreptate , oricum jocul arata bestial

  11. #11 SP
    Admin MonkY's Avatar
    No comment

  12. #12 SP
    Junior Member sorinluvpatrry's Avatar
    Dupa o simpla poza nu ai ce sa zici , astept aparitia , cat despre ps4 nu ii timpul sa vb chiar daca am vrea sa vb .

  13. #13 SP
    Junior Member cyberbob1's Avatar
    Quote Originally Posted by Chris View Post
    OFF: Nu vreau sa ma cert cu cineva, dar MonkY a folosit o expresie, sunt sigur ca nu a incercat sa te jigneasca. Scuzati OFF-ul. + cyberbob1, vezi ca ai un teanc de greseli de scriere in post.

    ON: MonkY, cine stie, poate ai dreptate , oricum jocul arata bestial
    nici eu nuam vrut sa jignesc

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Prima imagine din Assassin's Creed III ! By Mika in forum Console News
    Replies: 17 Last Post: 05-03-2012, 13:22
  2. Messi noua imagine FIFA By Nestea in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 25-11-2011, 09:48
  3. Replies: 6 Last Post: 17-08-2011, 13:59
  4. Zvon: Prima imagine cu PSP2? By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 38 Last Post: 09-09-2010, 15:59
  5. Replies: 2 Last Post: 12-10-2008, 15:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts