Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 37 of 37

Thread: God Of War 4 in septembrie 2012?

  1. #21 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Kratos nu este mort. L-am vazut eu ca se ascunde prin Mortal Kombat.

  2. #22 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    E un filmulet in extras la unul din jocuri in care zice ceva de fratele lui Kratos. Poate pe asta se va baza urmatorul joc. Sau poate o da in alta mitologie (cea romana de exemplu). Posibilitati sunt multe...

  3. #23 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Nope, in GoW 4 Dwayne "The Rock" Johnson se trezeste in Animus, la Abstergo, care vor sa afle cum reusea Kratos sa dea cu pumnul atat de bine; se pare ca, in antichitate, Kratos a violat o sclava pe o trirema, apoi aceasta a fugit in Samoa si s-a stabilit acolo; copilul pe care l-a nascut, insa, era fructul raptului.

    Dupa ani si ani, The Rock, descendent direct al liniei polineziene a lui Kratos, este fortat sa orbecaie pe cararile trecutului de catre Templieri; gamer-ii vor putea experimenta: prima sala de forta din istorie; un bar deocheat in Sparta (males only, bineinteles ), al carui proprietar e mezinul lui Kratos - primul club owner din Grecia antica; legatura dintre Kratos, fratele lui, cumnatul tatalui sau si unchiul matusii varului sau de-al doilea si conspiratia Templierilor.

    Featured: split screen (ecranul tv-ului se va crapa la scenele de lupta mai intense); co-op cu toate rudele lui Kratos, The Rock si ale mamei lui The Rock; move support (la level-ul cu barul); Spartan chess minigames; hacking cu pumnul si genunchiul.

    My 2 cents.

  4. #24 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    E un filmulet in extras la unul din jocuri in care zice ceva de fratele lui Kratos. Poate pe asta se va baza urmatorul joc. Sau poate o da in alta mitologie (cea romana de exemplu). Posibilitati sunt multe...


    Nu stiu ce sa zic legat de ideea aceea de a oferi niste background story legat de Kratos cum a fost in Chains of Olympus sau Ghost of Sparta. Jocurile de genu asta erau mai mult pt console portabile (cum a fost la PSP si cum cred ca va fi la NGP), nu si pe consolele mari. Eu asa zic...

    Who knows.. Oricum abea astept E3-ul de anu asta . In ce data va avea loc?

  5. #25 SP
    Member tsuby's Avatar
    Ce ziceti de un prequel cand era el human? :-"

  6. #26 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    tsuby, pun prequel cand el era om chiar ar fi interesant!

    ---------- Post added 24-04-2011 at 04:41 PM ----------

    Am revista PlayStation Official Magazine - UK Aprilie 2011, si in ea, la Rumor Machine, scrie:

    "Sony Santa Monica is staffing up in preparation for development on the next instalment of the God Of War series."
    Deci mai este scris undeva acest zvon, deci sigur ceva se intampla

  7. #27 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    ...de la PS4 astept idei noi. Gata cu Uncharted, Resistance, Socom, etc...
    Te inteleg perfect, si eu abia astept pe noua platforma o compilatie Harry Potter remasterizata in True HD 1080p

    PS: cum isi revine PSN delete...

  8. #28 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Din surse neoficiale, am aflat ca oricum se vor reseta lista de prieteni si trofeele, asa ca...

  9. #29 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Poate Gow 4 il va avea ca personaj principal pe fisu ( care poate nu e mort ) vrand sa-l gaseasca pe tatal pierdut de mult.Cine stie?Oricum nu vreau sa stiu.Vreau sa fiu surprins.

  10. #30 SP
    Member Game101's Avatar
    Eu de cand am terminat jocul si am vazut filmuletul ala cu elicopterele alea in desert,am crezut ca o sa fie o continuare.Spune si baba aia care povesteste,la sfarsit " A new hero will rise". Poate nu o sa mai fie Kratos in rol principal.

    E vorba de filmuletul asta

  11. #31 SP
    Junior Member Ownzy's Avatar
    Quote Originally Posted by Game101 View Post
    Eu de cand am terminat jocul si am vazut filmuletul ala cu elicopterele alea in desert,am crezut ca o sa fie o continuare.Spune si baba aia care povesteste,la sfarsit " A new hero will rise". Poate nu o sa mai fie Kratos in rol principal.
    hmmm ...interesant ..si eu sunt de aceeasi parere ..ca eroul principal nu va mai fi kratos ..dupa ce a trecut prin atatea si atatea batalii merita si el sa se odihneasca in pace ...si probabil ca "a new hero will emerge" ..sa speram ca va fi ceva nevazut pana acum..cred ca dupa cele 3 jocuri GOW ar fi binevenita o schimbare ..si toti speram ca ea sa fie in bine

  12. #32 SP
    Member Mariush's Avatar
    abia am citit thread-ul asta si ma straduiesc sa nu imi dea o lacrima

  13. #33 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Eu nu cred ca are vreo legatura cu urmatorul titlu. Video-ul acela e din God of War 1, si cine a jucat Gow3 isi da seama ca sunt unele lucruri care nu se adeveresc. De exemplu, acolo zice ca titanul a mai trait o mie de ani, umbland prin desert - Fals. Apoi ca a murit acolo - Fals.

  14. #34 SP
    Member AVoF's Avatar
    Eu cred cred ca e vorba de Nathan Drake...

  15. #35 SP
    Banned Snowmanul92's Avatar
    Hai ca deja se exagereaza frate gow 1 2 3 amin lasatzine cu 4567 povestile sunt TRILOGII atat 3 partzi si gata ..... lipsete filmul god of war cu kratos si deja il strica

  16. #36 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Atata timp cat varianta 4567 e mai buna decat anterioarele... nu inteleg care e problema? Si cine a impus chestia cu "povestile sunt trilogii"? Care mi se pare aiurea la jocuri. Atata timp cat inca exista originalitate, un nou story, engine mai bun, soundtrack de nota 10, gameplay din ce in ce mai bun... din partea mea sa scoata si God of War 100.

  17. #37 SP
    Junior Member sercanu's Avatar
    Elicoptere..hm,era si un Hummer??
    ar fi o idee ca actiunea sa se pettreaca in zilele noastre.Ce zice.ti???

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 15-09-2012, 09:40
  2. Replies: 0 Last Post: 19-04-2012, 12:00

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts