Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: Ubisoft a dezvaluit Far Cry 3

  1. #1 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar

    Ubisoft a dezvaluit Far Cry 3

    Ubisoft a lansat primul gameplay video al jocului Far Cry 3, anuntat si dezvaluit pentru prima data in timpul conferintei de presa a firmei Ubisoft la E3 2011. Videoul contine demo-ul intreg care a fost aratat. Puteti afla "the definition of insanity" mai jos. Far Cry 3 se va lansa in 2012 pe PS3, X360 si PC de la firma Ubisoft Montreal. Imaginea pe care o vedeti mai jos pare a fi principalul personaj raufacator, care pare a avea o problema cu toti cei care ii dau pana si cele mai mici semne ca acesta ar fi nebun.

    Attached Images Attached Images e302logo_mtl_screenshot_2011-05-31.jpg

  2. #2 SP
    Party Rocking! Razviii123's Avatar
    Sper că va fi mai bun dec�t Far Cry 2...

  3. #3 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Dupa cum arata, pare mai axat pe actiune. Sper sa fie asa. Ca in 2 m-am super plictisit sa merg dintr-un loc in altu si sa mor imediat ce ajungeam acolo. Sper sa-i faca o viata care se regenereaza macar, daca nu una sa tina mai mult. Imi pare foarte rau de 2, ca arata pur si simplu superb.

    Iar in asta, mi-a placut la nebunie de nebunu ala. E genial

  4. #4 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Daca 2-ul arata superb asta e ace.
    Sper sa fie cat mai asemanator cu primul, ar fi reteta succesului.
    Pana acum e super ca s-au intors in padurile tropicale.

  5. #5 SP
    Junior Member Dan.Andrew's Avatar
    Mie FarCry2 mi s-a parut un esec total fata de FarCry 1 care , pentu vremea lui a fost superb , super , genial! In 2 totul ,cum s-a mai spus , era plictisitor , greu , enervant! Sper ca acesta sa nu mai fie asa!

  6. #6 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Hai sa imi dau si eu cu parerea despre Far Cry 3. Bestial. Scurt nu? Ce ma atrage cel mai mult la acest joc nu e numai grafica impecabila si mecanicile de joc super, ci si acel nebun numit Voss, pe care voi il vedeti in trailer, iar de fiecare data cand spune "Have I ever told you the definition of insanity?", parca ma mananca sa iau controller-ul si sa il joc pana il omor . Oricum, personajul asta mi se pare destul de interesant. Apropo, Voss in America este una dintre cele mai scumpe ape minerale, stiu ca nu are legatura, dar e cam ciudat numele.

  7. #7 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Fascinant personajul, aduce foarte mult a Joker.

  8. #8 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    Chiar promitator!!

  9. #9 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    E bine ca s-au intors la origini cu decorul (Far Cry 1). Insa demo-ul (ca orice demo si trailer) poate fi extrem de inselator, primele teasere si trailere de la Far Cry 2 aratau superb, iar jocul final a fost cel mult mediocru (pt mine a fost un dezastru).

  10. #10 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Mie Far Cry 2 mi s-a parut un joc OK. Avea destule probleme (devenea plictisitor si repetitiv, drumurile mult prea lungi, parca nici AIul nu era chiar stralucit etc.), dar mi-au placut libertatea de miscare oferita, actiunea, grafica si locatia pe care au ales-o. Astept cu nerabdare sa joc si Far Cry 3.

  11. #11 SP
    Junior Member altair's Avatar
    FarCry 1 a fost unul din cele mai bune fps pe care leam jucat, asta sper sa fie la fel ca primul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ubisoft anunta Far Cry: The Wild Expedition By paunstefan in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 20-01-2014, 12:37
  2. Replies: 0 Last Post: 24-11-2011, 10:57
  3. Replies: 0 Last Post: 17-06-2011, 19:59
  4. Ubisoft anunta Far Cry 2 DLC By zNowkid in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2008, 18:36
  5. Concurs Ubisoft Far Cry 2 15 Noiembrie By Bobby in forum Console Club
    Replies: 79 Last Post: 17-11-2008, 10:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts