Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 10 of 10

Thread: Ubisoft anunta Far Cry: The Wild Expedition

  1. #1 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar

    Ubisoft anunta Far Cry: The Wild Expedition

    Ubisoft a anuntat un pachet numit Far Cry: The Wild Expedition, in Europa acesta va contine Far Cry Classic, Far Cry 2, Far Cry 3 si Far Cry 3: Blood Dragon, va avea pretul de 30 de lire si va fi disponibil pe 14 februarie. Pe continentul american pachetul se numeste Far Cry Compilation si nu va contine Far Cry Classic si se lanseaza pe 11 februarie, iar pretul va fi de 40$. Far Cry Classic este versiunea HD a primului joc din serie si va fi disponibil si pe PSN si XBLA pe 12 februarie pentru 8 lire.

    Daca nu ati jucat deja seria Far Cry, acesta este momentul potrivit sa o faceti, pretul fiind unul foarte bun dupa parerea mea.
    Attached Images Attached Images far-cry-2-3d-game-720x1280.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Aveti mai jos si copertile celor doua noi pack-uri.
    Attached Images Attached Images fc_ps3_pack_2d_usk_sm2gs5k.jpg far_cry_wild_expeditions-2438566.jpg

  3. #3 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Mai bine scoteau pachetul pentru next gen.

  4. #4 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    E una dintre putinele ture in care noi europenii, pimim mai multe decat americanii. Anyway...ala da pret: 4 jocuri pentru doar 30 lire. Primele jocuri din serie nu au fost prea laudate de catre prietenii mei (de obicei ei sunt cei care ma conving daca sa cumpar ceva sau nu), dar Far Cry 3 a fost descris ca fiind "Skyrim cu pistoale pe o insula superba". Deci ar merita sa il incerc tinand cont ca si la Skyrim am bagat vreo 100 de ore de joc.

    P.s. Cred ca i-ar fi costat mult prea mult sa lanseze 4 jocuri care sa arate ca si Tomb Raider: Definitive Edition, sau chiar mai bine. Prefer ca generatia PS4/X1 sa fie mai mult vorba despre IP-uri noi, nu remake-uri.

  5. #5 SP
    Alx
    Junior Member Alx's Avatar
    Primul a fost ceva deosebit pentru vremea lui - grafica, AI-ul inamicilor, setting-ul actiunii etc. A reusit sa faca valuri in genul FPS cu toate ca in acelasi an s-au lansat Half-Life 2 si Doom 3.
    Al doilea a fost ceva mai ciudat, development-ul a sarit in curtea celor de la Ubisoft, setting-ul a fost schimbat total si practic nu exista vreo continuitate intre cele 2 jocuri. Destul de multi l-au caracterizat drept repetitiv si mai neimpresionant per total, eu insa nu am avut nici o problema in a-l duce la capat.

  6. #6 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    E una dintre putinele ture in care noi europenii, pimim mai multe decat americanii. Anyway...ala da pret: 4 jocuri pentru doar 30 lire. Primele jocuri din serie nu au fost prea laudate de catre prietenii mei (de obicei ei sunt cei care ma conving daca sa cumpar ceva sau nu), dar Far Cry 3 a fost descris ca fiind "Skyrim cu pistoale pe o insula superba". Deci ar merita sa il incerc tinand cont ca si la Skyrim am bagat vreo 100 de ore de joc.

    P.s. Cred ca i-ar fi costat mult prea mult sa lanseze 4 jocuri care sa arate ca si Tomb Raider: Definitive Edition, sau chiar mai bine. Prefer ca generatia PS4/X1 sa fie mai mult vorba despre IP-uri noi, nu remake-uri.
    Daca nici Far Cry 1 nu a fost laudat Vorba lui Alx a fost un joc revolutionar la vremea lui.L-am jucat de 5 ori si ma bucur de acest pack Recomand si dlc's la el

  7. #7 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Nu a fost laudat de catre prietenii lui.

  8. #8 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Am inteles asta si nu inteleg de ce Jocul a fost amazing la vremea lui

  9. #9 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Tocmai am terminat Blood Dragon acum 2 zile.Joc asa amuzant nu am jucat de mult.Quote-urile care fac referire la filme,Tips-urile care te fac sa razi (ex.New quest are quests that are not old ) Middle finger dupa ce ucizi inamici,cand faci \m/ degetele se electrocuteaza

    Am fost super incantat de el,insa este prea scurt,chiar si cu farming pentru attachments/nivel.

  10. #10 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    Tutorial-ul mi s-a parut bestial
    Si mai e si:

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 24-11-2011, 10:57
  2. Replies: 0 Last Post: 17-06-2011, 19:59
  3. Ubisoft a dezvaluit Far Cry 3 By Chris in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 11-06-2011, 12:24
  4. Ubisoft anunta Far Cry 2 DLC By zNowkid in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 24-11-2008, 18:36
  5. Concurs Ubisoft Far Cry 2 15 Noiembrie By Bobby in forum Console Club
    Replies: 79 Last Post: 17-11-2008, 10:21

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts