Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 7 of 7

Thread: Square Enix lanseaza prima revista oficiala - gratuit!

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Square Enix lanseaza prima revista oficiala - gratuit!

    Nu cred ca mai exista cineva care nu este constient ca presa scrisa incepe sa moara incet-incet. Daca multe ziare si publicatii incep sa se mute online, datorita crizei diversi publisheri si developeri incep sa realizeze ca salveaza bani si au control mult mai bun asupra printului final daca isi fac singuri presa. De data aceasta Square Enix vine la rampa cu primul numar al revistei "Square Enix Magazine", pe care o puteti vizualiza gratuit aici. O puteti chiar si downloada (ca .pdf). In paginile acestui numar veti gasi informatii interesante legate de titlurile mari ale companiei (cum ar fi Tomb Raider, Deus Ex: Human Revolution, Final Fantasy XIII-2), interviuri cu Noaki Yoshida (lucreaza la Final Fantasy XIV) si Karl Stewart (Crystal Dynamics).

    Personal cred ca e o idee stralucita si mi-ar place sa vad acest tip de presa si din partea celor de la Sony, Microsoft, EA, Ubisoft... Enjoy!
    Attached Images Attached Images square_enix_magazine_free.jpg

  2. #2 SP
    CxZ
    Banned CxZ's Avatar
    MonkY esti in forma post dupa post

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by CxZ View Post
    MonkY esti in forma post dupa post
    Azi am zi libera si n-am chef sa mai repar bugs and stuff... asa ca mai bine mai aduc cate o stire comunitatii CG. Sper ca fac bine ce fac

  4. #4 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Noutatile sunt intotdeauna binevenite

  5. #5 SP
    CxZ
    Banned CxZ's Avatar
    Din partea mea ai 11+ pentru ceea ce faci si RESPECT.

  6. #6 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    o revista Square Enix . Destul de tare ideea. Cred ca o sa vorbeasca in fiecare numar despre cel putin doua Final Fantasy-uri (interview-uri, stiri, review-uri). Good news indeed. Multumim Monky.

    P.S. Astept macar aici sa primim odata pentru totdeauna o data de lansare pt FF Versus XIII

  7. #7 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Sper ca nu devin offtopic dar cum se numea acel FF in care erai o trupa de lesbiene care se batea prin puterea hainelor?
    Stiu ca mi-am luat FF X,m-am blocat la el ,dar mi-a placut si am zis sa iau alt joc,l-am incercat pe asta si a fost ORIBIL,dupa 5 minute imi venea sa rup cdul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. E3 2015: Conferinta Square Enix By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 8 Last Post: 18-06-2015, 05:13
  2. Prima imagine oficiala Fifa 12 By Ownzy in forum Console News
    Replies: 12 Last Post: 23-04-2011, 22:08
  3. Prima revista de tuning online din Romania By trickz in forum Auto & Moto
    Replies: 8 Last Post: 29-12-2010, 15:37
  4. Square Enix: Double Strike By Walkman in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 21-12-2009, 10:06
  5. Square Enix a cumparat Eidos By DraZziW in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 30-03-2009, 17:39

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts