Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 8 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 LastLast
Results 101 to 120 of 156

Thread: Anonymous ataca din nou...

  1. #101 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Mai sunt multe companii care protesteaza, printre care si Mozilla, Google, WordPress, reddit, 4chan

    The best Sopa protests online
    Attached Images Attached Images mozilla-blacks-out-pro-006.jpg reddit-blacks-out-prot-012.jpg sopa4chan-blacks-out-p-008.jpg untitled-5.jpg wordpress-makes-protes-004.jpg

  2. #102 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    WTF ?!?!



    Mda... am cautat pe google si al 3lea rezultat e http://anonymousromania.com ....
    n-au nicio legatura cu aia adevarati, aia oricum n-au site, n-au NIMIC public... astia-s doar niste wannabe carora le-a placut ideea si atat
    probabil in ritmul asta o sa avem in curand si Skidrow Romania, care vor discuta despre cum sa sparga jocuri de GameBoy

  3. #103 SP
    Admin MonkY's Avatar
    WTH Indeed...






  4. #104 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    WTF ?!?!



    [Mda... am cautat pe google si
    [FONT=Arial Black][SIZE=3]al 3lea rezultat e http://anonymousromania.com ....
    n-au nicio legatura cu aia adevarati, aia oricum n-au site, n-au NIMIC public... astia-s doar niste wannabe carora le-a placut ideea si atat
    probabil in ritmul asta o sa avem in curand si Skidrow Romania, care vor discuta despre cum sa sparga jocuri de GameBoy
    Anonymous nu este o grupare, este un mod de a g�ndi, o idee ce poate lua diferite forme, fie că vorbim de nişte hackeri pricepuţi sau despre nişte protestatari.

  5. #105 SP
    Member Kratos's Avatar
    Quote Originally Posted by Zombozo View Post
    Anonymous nu este o grupare, este un mod de a g�ndi, o idee ce poate lua diferite forme, fie că vorbim de nişte hackeri pricepuţi sau despre nişte protestatari.
    Fir-ar sa fie! Si eu care credeam ca Anonymous este un cont de ftp

    Anonymous (group) - Wikipedia, the free encyclopedia

  6. #106 SP
    Member Caponescu's Avatar

  7. #107 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Capnescu: foarte bun articolul de la CNN! Thx for sharing!

  8. #108 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Foarte tare documentarul despre Anonymous .
    Ii asteptam si in romania . Sunt contra guvernului actual deoarece Nimic nu merge cum trebuie .

  9. #109 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by it.addi View Post
    Foarte tare documentarul despre Anonymous .
    Ii asteptam si in romania . Sunt contra guvernului actual deoarece Nimic nu merge cum trebuie .
    Eu stiu ca au fost pe meleagurile noastre si cred ca inca sunt...

  10. #110 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Membri Anonymous or fi . Eu astept un atac al site ului ministerului de interne , blogul / facebook ul / twiter ul / ce o avea a lui basescu sa fie sparte , etc .

    De astea

  11. #111 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

    !!!!!!!!!

  12. #112 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Se pare ca inchisul site-ului de hosting, MegaUpload nu a ramas neauzit de cei de la Anonymous:

    Mesajul de pe Twitter

    Stire

    Sunt foarte curios ce vor putea schimba oamenii astia, macar cu privire la SOPA.

  13. #113 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Uau,adica baietii deja cunosteau bresele si cum sa sparga site-urile. Se pare ca au talent.

  14. #114 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

  15. #115 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar

  16. #116 SP
    Member adicodlea's Avatar
    de remarcat faptul ca site-ul de universalmusic inca nu merge...de ieri seara !
    incredibil ce pot sa faca oamenii astia de la anonymous!!

  17. #117 SP
    Member Nestea's Avatar



    To further spread this mind virus:
    Project Mayhem 2012: Uninstalling Fear ██████▓▒░ 12.21.2012 11:11 Done. #pm2012 #anonymous Expect Us →

  18. #118 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Asta ati vazut? Partea cu "There will be 4 new superstars",cei care nu ati vazut,nu va stric surpriza :

    [HTML] ANONYMOUS WERE HERE (2) - Pastebin.com

  19. #119 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Asta ati vazut? Partea cu "There will be 4 new superstars",cei care nu ati vazut,nu va stric surpriza :

    [HTML] ANONYMOUS WERE HERE (2) - Pastebin.com
    Ce vrajeala ieftina, si eu puteam care sunt varza la romana puteam compune ceva mai credibil!

  20. #120 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by icebird View Post
    Ce vrajeala ieftina, si eu puteam care sunt varza la romana puteam compune ceva mai credibil!
    Nu eu am scris articolul.E absurd

    Vigilant Citizen Message Boards • View topic - Wow! Anonymous to Destroy Illuminati in 2012

    Uitate la comentul lui madelin1 Sa vezi cand a fost postat,sau mai bine uitate cine a postat pe pastebin.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 8 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 LastLast

Similar Threads

  1. Microsoft se razgandeste... din nou By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 31 Last Post: 16-08-2013, 12:09
  2. Max Payne 3 amanat din nou By tray in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 09-06-2010, 15:17
  3. ConsoleGames.ro incinge din nou asfaltul ! By Mika in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 26-02-2010, 15:42
  4. Febra aurului ataca iar By trickz in forum Console News
    Replies: 20 Last Post: 23-12-2009, 13:50

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts