Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 23

Thread: Assassin's Creed III primeste data de lansare

  1. #1 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar

    Assassin's Creed III primeste data de lansare

    La mai putin de 24 de ore dupa ce a aparut pe internet o poza care parea sa faca legatura dintre urmatorul Assasins Creed si Revolutia Americana, cei de la Ubisoft au decis sa nu mai inventeze scuze si sa spuna totul pe fata: Da! Urmatorul Assassin's Creed se va petrece in aceasta perioada! Avem si box art-ul care sa va ofere o imagine vizuala mai usor de conturat.

    Nu doar atat, dar developerii au decis sa anunte si data de lansarea a acestui joc foarte asteptat: atat versiunea de console (Xbox 360, PS3) cat si cea de PC se va lansa in data de 30 octombrie. Ubisoft a declarat ca luni vor oferi si mai multe detalii legate de Assassin's Creed III. Asa ca stati cu ochii in patru! Cine stie cu ce ne vor mai surprinde saptamana viitoare.
    Attached Images Attached Images assasins-creed-iii-cg.jpg 420991_10150595212942950_97737872949_9207440_97553325_n-620x.jpg 420809_10150595213037950_97737872949_9207441_209231097_n-620x.jpg 431488_10150595212812950_97737872949_9207439_1891187689_n-620x.jpg

  2. #2 SP
    Member Sadismek's Avatar
    Va fi un joc cel putin interesant. Apropo, ati observat ca tomahawkul are forma insignei asasinilor? Cool stuff there.

  3. #3 SP
    Member stefi's Avatar
    good point oricum can.t wait for the game sper sa mai bage si prince of persia ca ne e cam dor

  4. #4 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Something interesting.
    Attached Images Attached Images oyckg-1-.jpg

  5. #5 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Nu cred ca e neaparat indian.. dar aveau nevoie de arsenalul unuia de arme pentru ca altfel am fi avut doar sabii si pistoale.

  6. #6 SP
    Junior Member spooky1's Avatar
    Sincer sunt fan al seriei si sper sa o continue dar in ritmul asta unde vom ajunge?O sa fie Assassins Creed in spatiu,salvand omenirea de ET?deja AC 3 are loc in timpul razboiului de independenta american,AC 4 va fi in WW2 si AC 5 in Irak ))

  7. #7 SP
    Ike
    Member Ike's Avatar
    Eu nu reusesc sa fac trecerea de la frumoasele orase italiene la arhitectura (lipsa) din timpul revolutiei americane wtf, te sui in copaci?

  8. #8 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    mai inspirati erau daca aleageau Revolutia franceza sau China antica..

  9. #9 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Quote Originally Posted by Ike View Post
    Eu nu reusesc sa fac trecerea de la frumoasele orase italiene la arhitectura (lipsa) din timpul revolutiei americane wtf, te sui in copaci?
    AC3 - Imgur

  10. #10 SP
    Member lucian43's Avatar
    Folosesc acelasi morot grafic...cu aceleasi texturi "plictisitoare" !
    Au deviat rau de la subiect...tind sa cred ca vor sa intinda povestea pana in prezent, in Assassin's Creed 9 Altair lupta impotriva lui Bin Laden si se aliaza cu Bush ca mai tarziu in Assassin's Creed 10 Resurection sa putem juca din perspectiva personajului principal Obama ! Evident vei putea debloca bombe Anti-Tank si vei avea laser in loc de lama din maneca.
    For God sake... stop this sh*t !

  11. #11 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    de deviat nu au deviat de la subiect..dar e pacat va trebui sa suportam propaganda americana din ACIII

  12. #12 SP
    Member Moromete's Avatar
    AC3 ...astept AC "decembrie 89"

  13. #13 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Nu zic că nu aveți dreptate dar totuși nu știți nimic despre joc. Nu aveți nici o informație concretă. Și să mă scuzați dar ce companie de jocuri nu lungeste un titlu p�nă la infinit?

    Sent from my GT-I9001

  14. #14 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by andreicristian9 View Post
    N-am mai fost niciodata atat de hyped pe ideea de a ma urca in copaci

  15. #15 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    N-am mai fost niciodata atat de hyped pe ideea de a ma urca in copaci
    nu ai avut copilarie . climbing threes was so awesome back in the (17)80's

  16. #16 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    nu ai avut copilarie . climbing threes was so awesome back in the (17)80's
    Ca sa simuleze copilaria ar trebui sa poti sa te urci doar in ciresi si pruni si sa poti sa faci "grinding" de pe ei. Cine coboara din cires cu cele mai multe fructe-n san ia cel mai mult XP. Uite o idee buna de multiplayer in AC3 )

  17. #17 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Ca sa simuleze copilaria ar trebui sa poti sa te urci doar in ciresi si pruni si sa poti sa faci "grinding" de pe ei. Cine coboara din cires cu cele mai multe fructe-n san ia cel mai mult XP. Uite o idee buna de multiplayer in AC3 )
    AC Amintiri din copilarie

  18. #18 SP
    Member Sosetila's Avatar
    Chiar nu imi place.Chiar si Brotherhood si Revelations m-au dezamagit putin(serios acum, tower defense?), dar totusi m-au impresionat cladirile si diferitele culturi din Roma si Istanbul.
    Acum fac un joc despre o cultura nu foarte interesanta si fara arhitectura proprie, un protagonist fara nume prea impresionant si care traieste intr-o perioada istorica unde am gasi si un joc Call Of Duty, ca de, totul trebuie sa fie american si noi trebuie sa ne luam bani...
    Cred ca o sa dau pass la asta.

  19. #19 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by Sosetila View Post
    Cred ca o sa dau pass la asta.
    Cum sa faci asa ceva?! Asta, teoretic, inchide povestea, cum poti sari peste el dupa ce ai trecut prin toata seria pana la asta ?

  20. #20 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Sa mai si radem putin


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Tearaway primeste data de lansare By Tudoran in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 10-04-2013, 19:30
  2. Syndicate primeste data de lansare By Tudoran in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 29-09-2011, 20:02
  3. Homefront primeste data de lansare By erik95 in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 18-11-2010, 21:59
  4. Enslaved primeste data de lansare By erik95 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 12-07-2010, 19:38
  5. Data de lansare pentru Assassin's Creed 2? By Mika in forum Console News
    Replies: 12 Last Post: 22-01-2009, 22:34

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts