Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 27

Thread: Primele poze din MAG

  1. #1 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar

    Primele poze din MAG

    Mai tineti minte noutatile prezentate de Sony la E3 2008? Gigantul japonez ne promitea atunci un shooter special numit MAG, dedicat jocului online de echipa. Acest joc nu purta intamplator acest nume, denumirea sa venind de la abrevierea cuvintelor "Massive Action Game". Ceea ce face jocul acesta atat de "special" este faptul ca va putea strange online un numar de 256 jucatori ce se vor putea killari pe un camp de lupta imens pentru indeplinirea unor obiective team-based. Desi nu s-au mai auzit prea multe de la anuntarea jocului, de curand au aparut pe net cateva poze in-game care sper sa va trezeasca interesul.
    Asadar, in speranta ca am reusit sa va reimprospatez memoria sau sa va starnesc curiozitatea, cred ca ar fi cazul sa lasam pozele sa vorbeasca de la sine.
    Attached Images Attached Images mag_logo.jpg map2.jpg 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg

  2. #2 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Cand trebuie sa iasa ? Arata bine.

  3. #3 SP
    Member sarpe's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    online un numar de 256 jucatori
    misto

  4. #4 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Inca un rand de poze:
    Attached Images Attached Images 11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg class1.jpg class2.jpg class3.jpg class4.jpg class5.jpg logo_class1.png logo_class2.png

  5. #5 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    eu cred ca o sa fie prea mult haos cu atatia playeri online....

  6. #6 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Quote Originally Posted by G3ox View Post
    eu cred ca o sa fie prea mult haos cu atatia playeri online....
    Din cate am inteles se vor putea face squaduri de cate 8 persoane, ceva in gen killzone 2 pentru o coordonare mai buna.

  7. #7 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Cred ca hartile or sa fie imense... Oricum jocul arata masiv... Vreau sa vad gameplay footage.

  8. #8 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Arata destul de bine. Pana in 2010 pot sa-l mai finiseze. Oricum grafica este pe ultimul loc la jocul asta. Cred ca producatorii ar trebui sa se straduiasca se creeze un joc fara probleme de framerate astfel incat sa creeze o experienta cat mai placuta.

  9. #9 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Cand trebuie sa iasa ? Arata bine.
    Din cate stiu eu se zvonea pentru 2009 dar nu avem o data fixa.

  10. #10 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    Din cate stiu eu se zvonea pentru 2009 dar nu avem o data fixa.
    Din ce stiu a fost amanat si va fi lansat in 2010, dar nu sunt sigur

  11. #11 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    aleluia,singurul cuvant care imi trece prin minte este AWESOME!!!

  12. #12 SP
    Junior Member 360fan's Avatar
    si va fi doar multiplayer ca shadowrun?
    in rest jocul arata beton..ceva super sa fiti vreo 150 pe battleground, nebunie totala

  13. #13 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Quote Originally Posted by G3ox View Post
    eu cred ca o sa fie prea mult haos cu atatia playeri online....
    Exact la asta ma gandeam si eu. Imi plac mai mult jocurile in care joci 5vs5 maxim, gen Gears Of War. Jocul arata foarte bine, insa o sa fie HAOS cu 256 de jucatori online.

  14. #14 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Cine se baga sa facem o armata?

  15. #15 SP
    Member slabunator's Avatar
    un proiect ambitios ( mi-a retrezit pofta de un resistance 2 cu 60 ppl, joc cu care MAG mi-i se pare ca seamana ca stil grafic). cred ca se va lansa in format disc si va fii de asemenea downloadabil de pe PSN store, lafel ca si celelalte jocuri online-exclusive, exclusive pe PS3 (socom, warhawk).

  16. #16 SP
    Member collector's Avatar
    un singur cuvant .. ORGIE

  17. #17 SP
    Member OxygeN's Avatar
    super..jocul pare promitator...GJ GeOKeR

  18. #18 SP
    Member Tavitzu's Avatar
    daca la vehicule ar juca ca warhawk, si oameni putin mai ,,normal'' decat cei de la warhawk ar fi marfa ca seamana foarte mult stilu asta.
    Nu cred ca va fi un titlu psn orice joc sare de 5-6 giga nu este pus pe psn.
    P.S burnout paradise,warhawk,gran turismo prologue or fost toate sub 4 gig(kitu, nu instalat).

  19. #19 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Observ ca FPS-urile tind incet-incet catre MMORPG-uri. De la 4 players acum cativa ani, am ajuns la 60, si in curand la 256. Not bad. "So say we all"

  20. #20 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Chiar sunt curios si eu daca se vor putea controla vehicule. Prin poze se observa cateva avioane pe cer si tind sa cred ca vor putea fi controlate de jucatori.
    Sper totusi sa nu ma insel si sa fie doar un simplu AI ce poate fi "invocat" de squaduri...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Primele poze cu PS3 slim sau o doar o farsa? By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 33 Last Post: 13-07-2009, 08:01
  2. Primele poze din Batman: Arkham Asylum By Bobby in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 18-08-2008, 18:13
  3. Noi poze din Too Human By Bobby in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 12-08-2008, 18:36
  4. 3 noi poze din Fallout 3 By Bobby in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 04-08-2008, 18:26
  5. Primele poze din Xbox 360 Avatar Creator By Bobby in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 03-08-2008, 20:09

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts