Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 34

Thread: Primele poze cu PS3 slim sau o doar o farsa?

  1. #1 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Primele poze cu PS3 slim sau o doar o farsa?

    Sony a intrat pe piata consolelor in urma cu 14 ani, cu Playstation 1, care s-a dovedit a fi un adevarat succes. In 2000 Sony a lansat un model mai mic si cu un nou design numit PSOne. Aceeasi istorie a avut-o si PS2. In septembrie 2004 a iesit pe piata un model Slim, fiind mai mic, mai usor si mult mai silentios decat modelul original. Cea de-a treia consola de la Sony a urmat acelasi drum. PSP a fost lansat in USA in 2005, iar in 2007 am avut parte de PSP Slim and Lite (sau seria 2000). Dupa ce PS3 a fost lansat, oamenii au inceput sa se intrebe daca compania japoneza va lansa un model slim pentru noua consola si daca da, cand. Pe internet au circulat zvonuri si poze cu PS3 modelul slim, insa nici una nu parea reala.
    Pe un forum japonez au aparut cateva poze cu un PS3 slim si conform userului care le-a postat modelul nou de PS3 urmeaza sa fie anuntat la E3. Cel mai interesant lucru este ca aceste poze sunt facute intr-o fabrica de ansamblare a consolei. Din aceste imagini putem observa ca PS3 este foarte subtire, are 2 USB ports si ca va avea un hard de 120 gb.
    Ce parere aveti, o fi adevarata stirea sau este doar o farsa? Cum vi se pare aceasta noua varianta a PS3?
    Attached Images Attached Images plsslim.jpg 9cb5b1630592e7baa0e68c589cb9aa42.jpg 7f82457516092f217af880289163ab6c.jpg 95d8a362c0d829cf455847054383b196.jpg 2ivfj41.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Mie, nu imi place ca design,sper sa nu ii faca stiu eu ce si sa trebuiesca un upgrade pt. noi cei care avem modelul normal.In prima poza arata cel mai bine dar sper sa fie culoare neagra!Sigur este o farsa doar cel din prima poza arata a consola ca restu par a tava de prajit paine...

  3. #3 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Si ce mai farsa.. si mai este si urata.

  4. #4 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Sincer nu cred. Cam greu sa scape poze cu un produs, care nu este anuntat oficial ca intra pe linia de productie.

  5. #5 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Cred ca sunt doar niste zvonuri. Primul model( cel din prima poza) mi se pare OK ca design, dar al doilea mi se pare foarte urat

  6. #6 SP
    Member Vami's Avatar
    meh Tot mai mult imi place cum arata PS3-ul meu

  7. #7 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    LOL ... Good Joke. Pozele alea sunt o gluma foarte buna.

    Cum vi se pare aceasta noua varianta a PS3?

    Dude, are you for real ? ...

  8. #8 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Este o chinezarie de rahat, nici vorba de new facelift.

  9. #9 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Unde naiba incape unitatea optica ? Pare chiar mai slim decat ps2-ul , si vopseaua nu mai are efectul acela de candy ca la ps3-ul actual. Totusi vom vedea ce se intampla , la E3.

  10. #10 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...parcă-i un c�ntar electronic.

  11. #11 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...parcă-i un c�ntar electronic.
    Cea mai buna comparatie, exact asta este !!

  12. #12 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Prima poza sigur e fake, deoarece circula pe net de prin vara lui 08

  13. #13 SP
    Member Solozaur's Avatar
    arata a wiistation

  14. #14 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Prima poza e facuta dintr-un Wii.

  15. #15 SP
    Manager paul's Avatar
    Prima poza a pus-o pentru ca e de calitate si merge la preview pe site. Cat despre poze de dupa, chinezarie dusa la extrem. Penibili, parca vad ca vine cu 4 jocuri dintre care 2 nu merg, unu e cu fotbal si celalalt cu masini. Cautati PopStation, PolyStation 3 si Neo Double, s.a. sa intelegeti.

  16. #16 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Pff.Sper sa fie o farsa.In primul rand arata groaznic.Dar GROAZNIC.Vom trai(poate ) si vom vedea.

  17. #17 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Too cheap to be real .

  18. #18 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    A iesit deja o varianta mai mica:


    P.S.: Thanks paul for the tip

  19. #19 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Ma, ce sa zic ... toate ca toate dar pozele astea arata destul de reale : PS3

    Chinezarie zic eu ... Cu toate ca semnele de pe cutie cu PSN , Sony , sunt destul de reale ... adica foarte bine realizate.

  20. #20 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Vai ce urat este... tot varianta clasica e cea mai frumoasa :X

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Primele poze din MAG By GeOKeR in forum Console News
    Replies: 26 Last Post: 07-04-2009, 20:35
  2. Primele poze din Batman: Arkham Asylum By Bobby in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 18-08-2008, 18:13
  3. Primele poze din Xbox 360 Avatar Creator By Bobby in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 03-08-2008, 20:09

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts