Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: Zvon: Batman: Arkham Origins soseste pe Xbox 720 si PS 4

  1. #1 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Zvon: Batman: Arkham Origins soseste pe Xbox 720 si PS 4

    Conform site-ului francez Gameblog, urmatorul joc Batman se va lansa anul acesta pe urmatoarea generatie de console, PS4 si Xbox 720. Jocul se va numi Batman: Arkham Origins iar primele imagini le vom primi in iunie prin intermediul conferintei E3. Cei de la Gameblog ne mai spun ca actiunea jocului va avea loc intre anii '50-'60. De asemenea, ne mai transmit ca anumite personaje care fac parte din Justice League vor fi prezente in acest nou titlu Batman, mai exact Superman si Green Lantern. Jocul ar trebui sa apara spre sfarsitul anului in curs doar pe generatia urmatoare de console, desi personal nu cred acest lucru, sunt foarte multe console din generatia actuala vandute, deci s-ar pierde automat prea multi bani. Voi ce parere aveti, jocul va fi exclusiv next-gen?
    Attached Images Attached Images 2011-batman-arkham-city-720x1280.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu sper sa fie doar next-gen, si sa foloseasca hardware-ul la maxim... sa sara untul din PS4 si Xbox 3 (sau 720), nu altceva. Chiar daca nu voi avea prea curand consola next-gen... macar pot sa salivez la ceva. Asa, daca-mi scoate multiplatfom si-l cumpar pe PS3/Xbox 360... draq mai se gandeste la next-gen. Parerea mea. Hac... pe care... am... baut-o

  3. #3 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Asa Monky, fii rau dar agresiv.
    Superman si Lanterna verde in acest joc ?!?!

  4. #4 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Aşa se zvoneşte, eu nu as vrea

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sa zicem merci ca nu apare si Kratos... sau Freddy Kruger

  6. #6 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    varza totala..batman cross justice league....nu cumpar

  7. #7 SP
    Ω Pira's Avatar
    Din ciclul: ne mai trebuie 3 cepe, 4 cartofi, si-o legatura de patrunjel, ca sa iasa o Ciorba.

  8. #8 SP
    Member biagyydog's Avatar
    Sa fie pe ambele generatii de console..
    Foarte buna ideea cu anii 50-60, dar iar invalmaseala cu Justice League, mai bine nu... Sa-l lase pe Batman singur si intunecat, ca asa ii sta bine.

  9. #9 SP
    Member eneea's Avatar
    Nu prea are rost sa ne pronuntam pana nu vedem macar niste screenshoturi, sa nu mai zic gameplay. nu m-ar deranja ca green lantern si superman sa-si faca o aparitie episodica in joc, dar ca personaje jucabile sunt prea greu de implementat...inelui lanternei poate sa faca prea multe, iar superman e prea overpowered si plictisitor de jucat cu el,

  10. #10 SP
    Member pufy's Avatar
    Well ,probabil vor fi trimisi inapoi in timp dar de ce in numele lui ALLMIGHTY ODIN nu au facut steampunk Batman sau macar sa ia povestea din Nights of The Owls (din new 52') ,batmanfan vreau sa-ti dai cu parerea !

  11. #11 SP
    Member batmanfan's Avatar
    Cand zic anii 50-60 se refera la comicsurile din acei ani. La atmosfera prezentata in acea perioada. Ceea ce e bine, dar nu vad de ce tre sa introduca si pe ceilalti din Justice League. In fine, nu ma pronunt pana nu aflu ceva oficial.

  12. #12 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by batmanfan View Post
    Cand zic anii 50-60 se refera la comicsurile din acei ani. La atmosfera prezentata in acea perioada. Ceea ce e bine, dar nu vad de ce tre sa introduca si pe ceilalti din Justice League. In fine, nu ma pronunt pana nu aflu ceva oficial.
    kidding me ?adica o sa fie Batman Adam West ?chiloti peste pantaloni ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Batman: Arkham Origins By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 205 Last Post: 03-07-2015, 16:23
  2. Batman: Arkham Origins Blackgate By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 8 Last Post: 21-02-2014, 10:50
  3. Batman: Arkham Origins Blackgate By Dant3 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2013, 21:39
  4. Un nou joc Batman Arkham soseste anul acesta By Dant3 in forum Console News
    Replies: 15 Last Post: 03-03-2013, 17:37

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts