Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 15 of 15

Thread: Killzone 2 Online Championship

  1. #1 SP
    Member Solozaur's Avatar

    Killzone 2 Online Championship

    SCEA si MGL Gamebattles anunta campionatul de 4v4 pentru Killzone2. Se pun la bataie premii foarte interesante: costume Helghast autentice, folosite la expo-urile de pana acum, fiecare estimat la o valoare de peste 8000$, alte premii includ replice reale a mitralierei de baza a trupelor Helghast StA52 assault rifle, busturi helghast de colectie, DLC-uri si tricouri. Inscrierele incep astaz, 28 Aprilie. Mai multe detalii pe site-ul oficial al competitiei.

    Din pacate participantii trebuie sa fie rezidenti USA si sa aiba peste 13 ani.

    Lista premii:
    • 1st Place team: T-Shirt, authentic KZN Helghast Suits, DLC codes
    • 2nd Place team: T-Shirt, StA 52 assault rifle replicas, DLC codes
    • 3rd Place teams (x2): T-Shirt, collectable KZN Busts, DLC codes
    • 5th Place teams (x4): T-Shirt, DLC codes
    • 9th Place teams (x8) T-Shirt
    Total = $63,824
    Attached Images Attached Images kz2_1.jpg

  2. #2 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    discriminare la celelalte nationalitati

  3. #3 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Damn those americans...just not fair.

  4. #4 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Pacat ca nu pot participa jucatori si din alte tari.Totusi am auzit ca se va face un campionat si in europa!Nu mai stiu exact unde.

  5. #5 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    unde jucatori romani nu vor avea acces

  6. #6 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    lol! Nu stiu ce sa zic! Speranta moare ultima!

  7. #7 SP
    Member Dromoter's Avatar
    I want helghast costume ... for halloween lol

  8. #8 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Chiar daca ar fi sau nu ar fi va carantez ca nu sunt multi printre noi cu sanse,nu vreau sa jignesc pe nimeni dar pt. a casitga un corcurs de rangul astuia iti trebuie valoare si valoarea o faci numai daca nu ai altceva de facut decat sa joci Killzone 2.Voi credeti ca la un concurs ca asta vin multi ca noi care joaca in weekend si putin daca au cand in timpul saptamanii?Eu nu cred,vreau sa spun ca la un concurs ca asta va participa toata spuma americii in killzone 2 ca sa asa.Avem si noi un jucator care practica din greu si e printre cei mai buni,Clumunari,e printre singurii pe care ii vad ca ar ajunge pe un loc bun intr-un astfel de concurs...mai sunt cativa dar nu ca el!

  9. #9 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Dude , relax .

  10. #10 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Acei jucatori care vor participa la acest concurs sunt Jucatori profesionisti,care au sponsori si ei toata ziua stau si se joaca un anumit joc.Avem asa ceva in Romania?poate foarte putini,vezi Marius Craciun care a castigat locul 1 la FIFA 08,pe PC...

  11. #11 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Quote Originally Posted by bitza2408 View Post
    Acei jucatori care vor participa la acest concurs sunt Jucatori profesionisti,care au sponsori si ei toata ziua stau si se joaca un anumit joc.Avem asa ceva in Romania?poate foarte putini,vezi Marius Craciun care a castigat locul 1 la FIFA 08,pe PC...
    Mai erau si cei din TeG care incepusera sa joace Counter la un standard inalt si intr-un final au facut rost de cativa sponsori
    Pe zona pc-urilor s-au mai miscat treburile insa pe partea de console nu am auzit nimic pana acum la noi. Sigur sunt jucatori hardcore care ar putea face fata cu brio celor din afara, dar daca nu dau putin din coate nu au cum sa se faca auziti...

  12. #12 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Stirea asta mi se pare total aiurea. Nu influenteaza cu nimic Romania.

  13. #13 SP
    Member Solozaur's Avatar
    poate nu influenteaza Romania in mod direct dar mie unu mi-a parut bine ca am aflat de treaba asta, inseamna ca exista suport material in modul competitiv pentru killzone 2, si asta inseamna ca in curand e posibil sa apara si la noi, nu se stie niciodata!

    Mie imi place foarte mult macheta de StA52, s-a dat ca premiu si in primele doua saptamani de la lansarea jocului pentru anumite obiective indeplinite.
    Attached Images Attached Images sta52_1.jpg sta52_2.jpg

  14. #14 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Sunt de acord ca l-a un astfel de concurs participa cei mai buni jucatori ai Americii care sunt mereu in top in clasamentul killzone 2.Recunosc ca nu sunt multi care i-ar putea invinge pe acestia dar daca s-ar organiza un concurs si in Europa sunt siguri ca si noi romanii am avea ceva de spus. Totusi avand in vedere acuma ca suntem tara UE cred ca ne vor lasa si pe noi sa ne jucam.

  15. #15 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    ha ! daca se va organiza ... yep ! dream on baby ! dream ...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. World Rally Championship By Nash in forum Console Club
    Replies: 51 Last Post: 12-10-2010, 20:57
  2. ConsoleGames.ro - Killzone 2 Championship By istrategie in forum Hot Story
    Replies: 797 Last Post: 22-07-2009, 09:15
  3. Replies: 20 Last Post: 18-05-2009, 12:18
  4. Replies: 436 Last Post: 02-04-2009, 16:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts