Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 16 of 16

Thread: Watch Dogs intarzie pana in primavara anului 2014

  1. #1 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar

    Watch Dogs intarzie pana in primavara anului 2014

    Intr-un comunicat postat pe blog-ul oficial, cei de la Ubisoft declara ca data lansarii a fost decalata, motivul oferit fiind acela ca nu vor sa compromita calitatea produsului final si mai au nevoie de ceva timp sa il finalizeze. Data estimata pentru lansare a fost mutata in "primavara 2014" pentru toate consolele (atat next-gen cat si current gen). O mare problema apare in cazul consolelor PS4 care aveau ca bundle jocul Watch Dogs. Aici Ubisoft ne recomanda sa luam legatura cu retailer-ul pentru a ni se oferi o alternativa. Pacat. Mare pacat!
    Our ambition from the start with Watch Dogs has been to deliver something that embodies what we wanted to see in the next-generation of gaming. It is with this in mind that we’ve made the tough decision to delay the release until spring 2014.

    We know a lot of you are probably wondering: Why now? We struggled with whether we would delay the game. But from the beginning, we have adopted the attitude that we will not compromise on quality. As we got closer to release, as all the pieces of the puzzle were falling into place in our last push before completion, it became clear to us that we needed to take the extra time to polish and fine tune each detail so we can deliver a truly memorable and exceptional experience.

    We would like to take this opportunity to thank all of you. We thoroughly enjoy and appreciate the way you respond on the web, at events, press conferences and other opportunities we have to interact. Your passion keeps us motivated.

    We can’t wait to see you in Chicago next spring. We are confident you’ll love this game as much as we love working on it.
    Damn, Ubisoft!!! Eu aveam un bundle PS4 Watch Dogs la pre-comanda :((
    Attached Images Attached Images watch_dogs.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Phew... acum ma bucur ca am comandat varianta cu Killzone, desi ma tenta maxim bundle-ul cu Watch Dogs. Bad move Ubisoft! Nu zic ca delay-ul nu e un lucru bun odata ce ei considera ca jocul nu e OK... insa e cam aiurea sa astepti atat de mult timp, sa ajungi sa lasi oamenii sa faca zeci de mii de preorders cu jocul tau in bundle... dupa care sa spui ca "nu e gata". Bad move... really bad one!

  3. #3 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    mie imi e mai mila de baietii si fetele care vor munci pe ca pe plantatie pentru Ubisoft. Intarzierea asta imi miroase a "idei pe ultima suta de metrii" luate din GTA si asteptarea sa se domoleasca hype-ul GTA. Daca baietii de la Rockstar fac o mare surpriza si lanseaza GTA 5 si pe new gen in primavara cred ca ingroapa WatchDogs-u

  4. #4 SP
    Member Snake's Avatar
    Eu sunt curios ce are de zis Sony la faza asta. Pentru ca totusi sunt multi cei care au facut precomanda la pachetul PS4 + Watch Dogs.

  5. #5 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Amazon.com a zis ca toti cei care au avut acest bundle, il vor primi la lansare.

    Momentan nu stiu daca trebuie sa alegem alt joc sau va scadea pretul la bundle, dar saptamana aceasta trebuie sa primim un email.

  6. #6 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    O sa creasca vanzarile la Assassin's Creed . Cel putin +1.

  7. #7 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Eu oricum luam AC IV : BF.Acum insa nu stiu ce sa iau in locul WD...Driveclub pare unpolished (sper sa fie 1080p),iar BF4 si COD nu imi plac (sunt fan Killzone).

  8. #8 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    DriveClub il primeşti gratis daca esti abonat PS Plus. Banuiesc ca vrei sa te joci si cu prietenii, deci iti trebuie abonament.

    PS mergi pe Killzone, e singurul joc care se lanseaza cu PS4 si respecta next gen

  9. #9 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    @Dante3 Nu doresc sa iau PS+ (am luat teapa 1x,si mi-a ajuns),sunt un offline gamer,mai bine un SP lung si bun decat MP.Killzone il am deja precomandat...

  10. #10 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    JeNei u crazy dude lol?Cum sa nu iei ps+ sa joci MP la KZ4?Shame on you Pierzi mult sincer , dar tu stii...

    LE: Da man stiu povestea ta din pacateEu sincer ma lasam si de vita si de ps3 lol

  11. #11 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    S-au speriat de GTA5, au vazut ce lume detaliata si ce misiuni interesante au facut aia in GTA5 ca au zis shiet tre sa mai bagam si noi ceva misiuni mai variate altfel astia or sa ne injure cand vad ca un joc next gen e mai slab decat unul last gen, asta si/sau nu vor sa-si faca singuri concurenta cu AC4, polish my a**.

  12. #12 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
    JeNei u crazy dude lol?Cum sa nu iei ps+ sa joci MP la KZ4?Shame on you Pierzi mult sincer , dar tu stii...
    Stii povestea mea foarte bine! Nu vreau sa risipesc iar bani pe PS+ A fost de ajuns sa pierd 350RON plus trofeele pe PSVita.


    Desigur ca mi-a placut Killzone 2 MP (100% la trofee) dar asta e.O sa voi savura SP.

  13. #13 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Au si aparut efectele instant. Doar ce au facut anuntul si deja le-au scazut stock prices cu 25%: Ubisoft shares slump after warning over games delay | Reuters. Ce semeni, aia culegi...

  14. #14 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Primit de 1 minut.

    Hello,

    We're contacting you about your pre-order #xyz for the PlayStation 4 Watch Dogs Launch Day bundle. On Tuesday, October 15, it was announced the Watch Dogs release date has been delayed until 2014. To ensure you maintain your place in line for a PlayStation 4, we have updated your pre-order to the PlayStation 4 Launch Edition with the same estimated delivery date.

    An automated e-mail was recently generated confirming the new item at the incorrect price of $459.90. The correct price for the PlayStation 4 Launch Edition is $399.96. We're sorry for any concern this caused. You can confirm the correct price and updated item on your order here:

  15. #15 SP
    Member Joystick's Avatar
    Sa bagat unul in seama si a spus ca va fi la inaltime cu GTA5 , poate si mai bun ,,, si acum trebuie sa munceasca la serverele pentru online. sa evite problemele de conexiune ca-n GTA V , si sa nu uitam ca UBISOFT nu prea le are la multiplayer ) iar diferenta va fi in detalii , cu cat mai multe si mai mici cu atat mai bine .. PFFFF spring 2014!!! ar fi bine daca nu il scoate in spring il vedem in 2015 , in winter scoate assassin's creed si nu le convine

  16. #16 SP
    Member COD.221's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    motivul oferit fiind acela ca nu vor sa compromita calitatea produsului final si mai au nevoie de ceva timp sa il finalizeze
    - Si cand o sa iasa pe piata tot nu o sa fie gata same problem with GTA5 , se rezolva cele 4-5 mari probleme care le are jocul actual dar o sa apara alte 3-4 si uite asa jocul o sa fie umflat de patchu.uri si DLC.uri pana la pensie

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Apple intarzie iWatch pana in 2015 By tudyniuz in forum Tech News
    Replies: 2 Last Post: 30-08-2014, 13:27
  2. The Division intarzie pana in 2015 By MonkY in forum Console News
    Replies: 18 Last Post: 22-06-2014, 08:18
  3. Replies: 7 Last Post: 16-02-2013, 23:57
  4. Yakuza 4 in primavara anului viitor By erik95 in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 24-09-2009, 17:26
  5. DLC-ul pentru GTA4 amanat pana in primavara 2009 By istrategie in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 18-11-2008, 20:29

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts