Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 29 of 29

Thread: Metal Gear Revengeance si Remember Me gratuite pe PS Plus in Noiembrie!

  1. #21 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Foarte tare frate...daca se intampla o luna doua sa nu am bani de jocuri sunt asigurat de sony ca nu stau pe uscat.
    Va multumesc ca m-ati lamurit.

  2. #22 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Au intrat jocurile din luna noiembrie.. aseara am vazut. 18.5gb Metal Gear

  3. #23 SP
    Junior Member naerayan's Avatar
    Mdap. Pentru USA este Poker Night 2 si Hotline Miami.

    Am instalat Remember Me dar a fost o foarte mare dezamagire. Am jucat 45 de minute si am dat delete fara nicio parere de rau.
    Groaznic de aiurea facut jocul... Pacat de grafica.

  4. #24 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by naerayan View Post
    Am instalat Remember Me dar a fost o foarte mare dezamagire. Am jucat 45 de minute si am dat delete fara nicio parere de rau.
    Groaznic de aiurea facut jocul...
    Exagerezi, e foarte interesanta ideea, camera e cam aiurea

  5. #25 SP
    Junior Member naerayan's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Exagerezi, e foarte interesanta ideea, camera e cam aiurea
    E foarte posibil sa exagerez, dar avand in vedere ca sunt sute de jocuri cu adevarat bune si memorabile, chiar e pacat sa nu fii cat se poate de critic cu cate un joc care nu straluceste la nimic altceva decat grafica si cu un puiut de idee interesanta.
    Nu se poate ca dupa POP, AC, pana si GOW! tu sa faci un joc in anul 2013 unde sa fie imperios necesara semnalarea locurilor de care sa te prinzi cand sari sau te urci pe cladiri! Ca sa nu mai zic ca am picat de o gramada de ori de sus pentru ca: 1- nu-ti dai seama ca nu mai sunt margini; 2 - camera este de-a-nboulea si 3: personajul are un mode de a se misca de nu mai stii cum sa-l dirijezi...
    Horror, pur si simplu horror... Sunt prea multe jocuri faine care merita jucate ca sa oferi ore bune unui joc precum Remember Me. Mai bine rejoci orice bun ca sa faci platina...

  6. #26 SP
    Member dtancu's Avatar
    La Remember Me e pacat de design-ul lumii aleia care e superb in cel mai pur stil cyberpunk.
    Ce s-ar fi putut face pe ideea aia...mama-mama.

  7. #27 SP
    Junior Member naerayan's Avatar
    Quote Originally Posted by dtancu View Post
    La Remember Me e pacat de design-ul lumii aleia care e superb in cel mai pur stil cyberpunk.
    Ce s-ar fi putut face pe ideea aia...mama-mama.
    Ca si fan al cyber-punk-ului iti vine sa spargi televizorul... pe bune... Eu cand i-am vazut pe "canalistii" care vorbeau exact ca si Smeagol-ul lui Jackson din LOTR am ramas blocat... Mai-mai ca mi-a picat controller-ul din mana. Am ramas cateva minute sa cuget daca sa rad sau sa injur.

    Ca sa nu mai zic ca acel Paris aduce putin a Noul Crobuzon al lui Mieville, insa un Crobuzon fad, lipsit de esenta, cateva acuarele trase pe un sevalet murdar.
    Cum poti sa fii tolerant cu un joc precum Remember Me si tentativa sa de cyber-punk cand exista Dishonored? Parca i-ai injura, pe bune.

  8. #28 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    acestea vor fi bunatatile de pe US

    PlayStation Plus: November Preview – PlayStation.Blog

  9. #29 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pentru mine e PERFECT (tocmai vroiam sa cumpar Soul Sacrifice)!

    E bine ca au inceput deja cu jocuri de PS4... pana vine consola, sa avem si noi vreo 4-5 jocuri in colectie!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Metal Gear Rising: Revengeance By eXist in forum Console Club
    Replies: 307 Last Post: 07-06-2014, 09:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts