Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: Zvon: Microsoft va lansa Halo 4

  1. #1 SP
    Senior Member erik95's Avatar

    Zvon: Microsoft va lansa Halo 4

    Franciza Halo este cea mai vanduta serie pentru consolele Xbox. Halo 2 este cel mai vandut joc de Xbox, iar Halo 3 este jocul ce s-a vandut cel mai bine pentru consola Xbox 360. La inceputul acestui an Microsoft a lansat Halo Wars, joc produs de Ensemble Studios. In toamna acestui an creatorii seriei Halo, Bungie Games, vor lansa Halo 3: ODST in exclusivitate pentru consola Xbox 360. Conform Gamasutra, Microsoft cauta un director de animatie pentru echipa Halo din componenta Microsoft Games Studios. Imediat dupa ce s-a aflat acest lucru au inceput si zvonurile. Lucreaza Microsoft la Halo 4? Teoretic Halo 3 trebuia sa fie ultimul joc al seriei. Bun, dar Halo 3: ODST nu apare dupa Halo 3? Deci Halo 3 nu a fost ultimul din seriei, dar Halo 3: ODST este un joc prin care Bungie Games vrea sa multumeasca fanilor. Halo Wars 2 sau Halo 4? Personal cred ca este vorba de Halo 4, dar un singur lucru e sigur... vom avea un nou joc Halo.
    Attached Images Attached Images halo3_render_65.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Can't wait ! WooW ! Sunt fan al seriei.Sincer ma asteptam la un halo de final pentru multumirea fanilor (Halo 3DST).Daca as fii un locul lor eu as continua cu seria halo pana as ajunge la un halo 5 dupa aceia m-as opri.Sper sa continue!

  3. #3 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Inca un motiv pentru care asteptam cu nerabdare E3. Sa vedem ce o sa spuna baietii de la Ms la conferinta din 1 iunie.

  4. #4 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Interesant. Sper sa nu fie numai un zvon

  5. #5 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Era destul de clar ca o sa vina... dupa finalul secret de la Halo 3.

  6. #6 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    ca tot veni vorba, gasesc si eu pe undeva finalurile din Halo 3? din pacate nu am avut rabd...calitatile necesare sa-l joc asa ca nu am vazut nici unul din cele 2 finaluri.

  7. #7 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    ca tot veni vorba, gasesc si eu pe undeva finalurile din Halo 3? din pacate nu am avut rabd...calitatile necesare sa-l joc asa ca nu am vazut nici unul din cele 2 finaluri.

  8. #8 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Parerea mea este ca nu vor anunta nici un alt joc Halo.

    Finalurile din Halo 3? Este un singur final, continuat dupa credite.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Zvon: PS4 se va lansa in Europa in acest an By Dant3 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 24-05-2013, 17:56
  2. Zvon: Grand Theft Auto V se va lansa in 2012 By Chris in forum Console News
    Replies: 36 Last Post: 18-09-2011, 00:41
  3. Zvon: Sony nu va mai lansa PS4 By erik95 in forum Console News
    Replies: 61 Last Post: 23-02-2011, 22:44
  4. Zvon: Capcom va lansa DMC Collection By erik95 in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 07-02-2011, 20:43
  5. Replies: 1 Last Post: 02-12-2010, 20:16

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts