Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 17 of 17

Thread: E3 2009: Conferinta Ubisoft

  1. #1 SP
    Senior Member Mika's Avatar

    E3 2009: Conferinta Ubisoft

    Dupa o conferinta incantatoate a celor de la Microsoft si una in cel mai bun caz mediocra a celor de la Electronic Arts, este randul francezilor de la Ubisoft sa isi incerce norocul. Cu un repetoriu impresionant de jocuri printre care si mult asteptatul Assassin's Creed 2. Conferinta de presca care va fi tinuta de Ubisoft este ultima pe ziua de azi si va incepe la 3 noaptea, adica in aproximativ jumatate de ora. Daca inca mai sunteti pe metereze, enjoy the show! Vorbim maine dupa reluare .
    Attached Images Attached Images ubisoft.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Ubisoft Press Conference - E3 09 Live Video Game Demos at GameSpot

    Linkul unde puteti viziona, daca mai e cineva treaz

  3. #3 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Nu inteleg ce legatura are Avatar asta cu Ubisoft.

  4. #4 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Or sa scoata si un joc Avatar
    Sunt singurul plictisic de acel tip care tot vorbeste de vreo 20 de mins?

  5. #5 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Astia fac acum pe loc conferinta? Nu s-au gandit inainte la un program ceva? Wtf?

    This is extremely boring .

  6. #6 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Hai ca a inceput sa devina mai interesant o data cu prezentarea Red Steel 2

  7. #7 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Yeee... Splinter Cell. Oh, wait! Am mai vazut asta odata azi. Macar la EA am vazut ceva.

  8. #8 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Si acum artileria grea, Assassins Creed 2 !

    Mda, am stat pana acum pentru mai nimic, un trailer si cam atat..

    Astia au adus pe Pele si James Cameron, EA pe Pete Sampras si Microsoft pe Spielberg sa vedem pe cine naiba aduc Sony si Nintendo

  9. #9 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Mda. Ma asteptam la un game=play ceva, nu la un trailer. In fine, am inteles eu gresit, sau respectivul a anuntat pt maine un game-play?

  10. #10 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    pe IGN va fi ceva legat de AC2 miercuri la 4:30pm PDT. poate atunci arata ceva gameplay.

  11. #11 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Nu, nu cred ca va fi nici un gameplay.

    Din ce in ce mai dezamagitor, nu stiu dar in materie de gaming (pana la urma asta ma intereseaza) din 3 conferinte nu am ramas impresionat decat de 3 jocuri.. Splinter Cell, Mass Effect 2 si Star Wars The old Republic, iar asta nu e un semn tocmai bun.

    Degeaba anunta ei tot felul de briz-bizuri si gadgeturi si mai stiu eu ce daca obiectul muncii lor sufera .

    Cmmon, unde naiba e inovatia... totul e plin de sequeluri

  12. #12 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Ar fi aiurea sa ii dedice jumatate de ora fara gameplay. well, we'll see....

    Iar francize noi ar fi Saboteur, Alan Wake, Dragon Age, Avatar, Star Wars The Old Republic, pina si red steel 2 care e total diferit de primul asa ca nu inteleg de ce i-au pastrat numele. conviction iarasi se anunta a fi diferit prin modalitatea cu care abordezi diverse situatii. mass effect 2, assassin's creed 2, modern warfare 2, forza 3 pentru fani si uncharted 2 sunt sequeluri MUST HAVE, asa ca per total eu zic ca stam destul de bine. nu am pomenit MGS Rising pentru ca nu pot sa-i spun franciza noua insa cu siguranta va fi ceva total diferit de seria 'veche', probabil mai indreptat spre action ca sa fie pe placul posesorilor de X360. aaaa..si sa nu uitam de Halo si FF, aceste tinere si nelinistite serii ale gamingului actual care inca mai au puterea sa promita.

    PS si am omis o groaza de alte titluri

  13. #13 SP
    Senior Member Nariggar's Avatar
    Sint de aceeasi parere cu h0stile, sta destul de bine anul acesta E3-ul, cel putin fata de anul trecut, care a fost dezastruos. E3-ul din 2008 a fost oficial catalogat cel mai prost din istoria show-ului.

    Anul acesta avem ceva titluri care promit (nu are rost sa le reenumar, vedeti post h0stile), sa nu disperam, mai sint conferintele Sony si Nintendo, pioni destul de importanti ce au revolutionat de multe ori industria jocurilor.

  14. #14 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Pentru cei care au urmarit conferinta: A fost ceva legat de I am alive ? Parca ziceau ca apare anul asta.

  15. #15 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by Krusht View Post
    Pentru cei care au urmarit conferinta: A fost ceva legat de I am alive ? Parca ziceau ca apare anul asta.
    A fost amanat I Am Alive. Amanarea a fost anuntat ceva luni in urma.

  16. #16 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Conferinta Ubisoft = multa vorba, nimic concret.

    A little less conversation, a little more action please.

  17. #17 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Conferintele sunt OK. Eu cred ca voi aveti asteptari prea mari de la ele...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. E3 2015: Conferinta Ubisoft By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 5 Last Post: 16-06-2015, 03:41
  2. E3 2014: Conferinta Ubisoft - not bad! By MonkY in forum Console News
    Replies: 12 Last Post: 10-06-2014, 13:09
  3. E3 2009: Conferinta Sony By istrategie in forum Console News
    Replies: 281 Last Post: 05-06-2009, 16:29
  4. E3 2009: Conferinta Nintendo By istrategie in forum Console News
    Replies: 42 Last Post: 03-06-2009, 03:14
  5. E3 2009: Conferinta EA By Bobby in forum Console News
    Replies: 34 Last Post: 02-06-2009, 02:01

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts