Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 9 of 9

Thread: Lansare Ubisoft - CellFactor: Psychokinetic Wars !

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Lansare Ubisoft - CellFactor: Psychokinetic Wars !

    Dupa nebunia de la E3 ne asteptam ca noutatile sa isi revina la ritmul normal. Ubisoft Romania insa nu ne lasa sa respiram si ne anunta ca deja jocul CellFactor: Psychokinetic Wars este disponibil pentru download �n sistemele Xbox LIVE si PlayStation Network. Din succinta prezentare, aflam ca CellFactor: Psychokinetic Wars este un FPS cu ritm alert care arunca jucatorul �n mijlocul bataliei dintre tehnologie si omenire.

    Completat de grafica next-gen şi de un gameplay robust, CellFactor: Psychokinetic Wars le permite jucătorilor să poarte război folosind fie puterea armelor, fie superputerile telekinetice, fie o combinaţie ale acestora. Folosind energiile telekinetice jucătorii pot distruge mediul �nconjurător şi se pot folosi de rămăşiţe pentru a-şi �nvinge oponenţii. �n plus, jucătorii se pot folosi de superputeri pentru a zbura, a se teleporta sau pentru a dob�ndi viteze supranaturale. Nenumăratele posibilităţi oferite de combinarea acestor abilităţi sunt garanţia unui gameplay plin de acţiune.

    Mai multe detalii despre joc primim de la Erdei Jacint (Ubisoft Romania): "CellFactor: Psychokinetic Wars combină elemente de single-player şi de multi-player �ntr-un singur joc de acţiune. Pe partea de multiplayer găsim patru moduri de joc (Death Match, Capture the Flag, Team Death Match şi Assault) care permit conectarea simultană a p�nă la 16 jucători. Pentru cei care preferă modul singleplayer jocul oferă 30 de provocări solo, c�te zece pentru fiecare personaj. Odată cu creşterea scorului obţinut jucătorul va putea alege dintre trăsături bonus precum regenerarea mai rapidă a punctelor de viaţă, putere de foc sporită sau teleportare �mbunătăţită. De asemenea victoriile deschid calea spre posibilităţi avansate de personalizare a caracterului din joc. Suport�nd Xbox Achievment Points şi PlayStation Trophies, CellFactor: Psychokinetic Wars este menit să fie unul dintre cele mai bune jocuri apărute pentru Xbox Live Arcade şi pentru PlayStation Store."

    CellFactor: Psychokinetic Wars este recomandat jucătorilor de peste 16 ani cost�nd 800 de puncte Microsoft �n reţeaua Xbox LIVE şi 9,99 � �n cadrul PlayStation Store.
    Attached Images Attached Images cellfactor_psychokinetic_wars_1.jpg cellfactor_psychokinetic_wars_2.jpg cellfactor_psychokinetic_wars_3.jpg cellfactor_psychokinetic_wars_4.jpg

  2. #2 SP
    Member Snake's Avatar
    Este facut de Ubisoft Romania sau colaborare ?

  3. #3 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Am jucat trial-ul acum cateva zile. Cam este clona UT.

  4. #4 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    poti sa renunti la 'Cam'. feeling UT clar (nu ca ar fi ceva rau in asta). cine duce lipsa unui shooter clasic poate incerca ori asta ori Quake Live. 'puterile' sunt un twist interesant.

  5. #5 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Arata bestial !

  6. #6 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Am jucat si eu demo-ul si ma miram de ce nu mai auzisem de el, dupaia mi-am dat seama ca abia aparuse
    Intradevar are un feel puterninc de UT dar are multe elemente diferite si chiar originale ce ii aduc un mare plus!

    Il recomand oricui este in cautare de un shooter nou, desi la cate optiuni avem pe acest capitol sunt sigur ca o sa se piarda in multime!

  7. #7 SP
    Member -=Gamer X=-'s Avatar
    Clona ieftina facuta rapid si fara prea mare bataie de cap de romanasii nostri nestatornici, cu motorul ce li s-a pus la dispozitie. Si eu puteam sa fac asa ceva, beneficiind de motorul de la UNREAL !!!
    Daca tot s-au "chinuit", macar sa fi adus ceva original, ca sa merite tot efortul lor. Dar asa, unde nu e cap....vai de controllere !
    Nu trebuie sa ne impresioneze prea mult......sau poate ca nu l-am jucat decat 5 minute?? Dar ma indoiesc.

  8. #8 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Seria CellFactor e de prin 2007. Nota 10!

  9. #9 SP
    Member Sanjuro's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 5 Last Post: 29-04-2014, 09:51
  2. Replies: 0 Last Post: 07-03-2014, 01:03
  3. Replies: 0 Last Post: 10-06-2011, 16:06
  4. Replies: 1 Last Post: 13-11-2010, 00:11
  5. CellFactor: Psychokinetic Wars Videos By istrategie in forum Videos
    Replies: 1 Last Post: 02-02-2009, 20:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts