Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 29 of 29

Thread: Un nou bundle PS3

  1. #21 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Sper sa nu schimbe radical designul actual. De multe ori m-am trezit cu intrebari "Ce tare arata scula aia. Ce e?" Si mai ales, sper sa testeze la sange, fiabilitatea noului design.

  2. #22 SP
    Member televizor's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    PS3ul urat? Glumesti? Ce nu-ti place la el?
    pai nu stiu, e... urat... cred ca au vrut sa-l faca frumos si rotund dar dup-aia s-au gandit ca nu incap toate piesele si au facut partea aia de jos dreptunghiulara E doar parerea mea (am PS3). Pe cand la Xbox 360... ala arata ca un mini desktop asa ca la capitolul imaginatie au cam dat faliment designerii.

  3. #23 SP
    Member playgame's Avatar
    In design area ps3-ul arata mai bine. Weekend-ul trecut mi-am luat si 360, asa ca am putut face comparatie indeaproape.
    Daca s-ar vota pt design, categoric ps3 ar castiga. Incepand de la forma consolei pana la modul cum se pun discurile in consola. Cand mi se inchide disc tray-ul la Xbox, parca cineva imi tranteste nervos usa la camera. lol Se intampla doar la mine?

  4. #24 SP
    Banned Xmen88tl's Avatar
    Eu nu cred ca e doar 399$ poate 499$,nu ar face Sony o asa efteneala la PS3

    ---------- Post added at 05:14 PM ---------- Previous post was at 05:09 PM ----------

    Faza cu PS3 de 120GB in 2010 e o gluma exista deja de 160GB la 499$ in USA.

  5. #25 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    La 499$ ar fi fost mult prea scump. Poti lua consola si cele 2 jocuri la 450-470$. Acesta e pretul, atat au costat toate bundle-urile

  6. #26 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by playgame View Post
    In design area ps3-ul arata mai bine. Weekend-ul trecut mi-am luat si 360, asa ca am putut face comparatie indeaproape.
    Daca s-ar vota pt design, categoric ps3 ar castiga. Incepand de la forma consolei pana la modul cum se pun discurile in consola. Cand mi se inchide disc tray-ul la Xbox, parca cineva imi tranteste nervos usa la camera. lol Se intampla doar la mine?
    Cred ca da (WTF Xbox-ul arata mai bine)

  7. #27 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by MrIacob View Post
    Cred ca da (WTF Xbox-ul arata mai bine)
    Sa fim seriosi. Ce anume arata mai bine? La design ps3 e muuuult departe de xbox. Daca ar fi sa-si dea cu parerea niste experti, pun pariu ca ps3 e imbatabil la design.

  8. #28 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Hai sa nu incepem un PS3 vs X360. Lui i se pare X360 mai bun la toate capitolele, noua nu. Fiecare cu parerea lui

  9. #29 SP
    Member weriwulf's Avatar
    2 jocuri geniale in bundle

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Un nou Xbox 360 Halo 4 Bundle By Dant3 in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 26-07-2012, 18:27
  2. Kinect primeste un nou bundle pack! By iUser in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 04-11-2011, 16:39
  3. Un nou bundle PS3 By erik95 in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 16-06-2009, 16:48
  4. Japonia primeste un nou bundle PS3 By Bobby in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 27-10-2008, 15:48

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts