Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 80

Thread: Concurs "Vine Mosul pe ConsoleGames"

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Concurs "Vine Mosul pe ConsoleGames"

    Se apropie finishul de an, si era timpul pentru ceva cadouri. Si cum pentru gameri mosul nu face usor cadouri, acestea trebuiesc castigate. Prin concursuri, asa cum deja v-ati obisnuit. Sa vedem daca vor reusi sa-si tina achievementurile cei care le-au castigat in concursurile de toamna

    Concursurile pentru mosu' vor dura pana pe 18.12.2009 ora 20:00 ! Premiile vor consta in jocuri originale pentru console (PS3, Xbox 360 si Wii).

    1. Inregistreaza-te si castigi !
    Cel mai simplu dintre concursuri, la care participa toti userii ConsoleGames.ro in mod automat. Nu trebuie decat sa fii inregistrat si esti automat in cursa pentru un premiu ! Se va alege castigatorul prin tragere la sorti.

    2. News Editor !
    La acest concurs vor participa in mod automat toti cei care au postat sau vor posta in aceasta perioada News-uri. Se va alege castigatorul prin tragere la sorti. Fiecare News in parte inseamna o sansa in plus, intrucat veti participa cu fiecare in parte. Castigatorul va primi pe langa premiul aferent si Achievementul pentru News Editor !

    3. Story Teller !
    La acest concurs vor participa in mod automat toti cei care au postat sau vor posta in aceasta perioada Stories-uri. Pentru cei care intreaba ce se poate scrie in acea arie... well, doar imaginatia este limita. Orice articol legat de gaming, de o istorioara ce merita spusa si celorlalti, de modul in care se vad anumite lucrui dintr-o alta perspectiva... Se va alege castigatorul prin tragere la sorti. Castigatorul va primi pe langa premiul aferent si Achievementul pentru Story Teller !

    4. Reviews Master !
    La acest concurs vor participa in mod automat toti cei care au postat sau vor posta in aceasta perioada Reviews. Se va alege castigatorul prin tragere la sorti. Castigatorul va primi pe langa premiul aferent si Achievementul pentru Reviews Master !

    5. Previews Master !
    La acest concurs vor participa in mod automat toti cei care au postat sau vor posta in aceasta perioada Previews. Se va alege castigatorul prin tragere la sorti. Castigatorul va primi pe langa premiul aferent si Achievementul pentru Previews Master !

    6. Videos Editor !
    La acest concurs vor participa in mod automat toti cei care au postat sau vor posta in aceasta perioada Videos. Se va alege castigatorul prin tragere la sorti. Castigatorul va primi pe langa premiul aferent si Achievementul pentru Videos Editor !

    7. Mosul Consolist !
    Vino cu poze cu Mosul jucandu-se pe console si vei participa automat la concurs. Castigatorul va fi ales de catre juriu. Pozele pot fi urcate pe acest thread unde veti gasi toate detaliile necesare.

    8. Surpriza de Craciun !
    Prea multe aici nu va pot spune, pentru ca ar strica surpriza. Nu pot da decat un hint: Experience area (sistemul de punctaj de pe CG)...

    Atat pentru moment. Va dorim succes (si nu uitati, in special pentru concursurile News Editor, Story Teller, Reviews Master, Preview Master, Videos Editor... cititi cu atentie Regulamentul CG pentru a nu fi descalificati) !

    P.S. Am uitat sa mentionez ca pot participa fara probleme si moderatorii, editorii la aceste concursuri. Daca doresc, of course. Bineinteles ca nu vor mai putea face parte din juriu... Am luat aceasta decizie avand in vedere ca aici nu este nimeni "angajat" si nu ar fi fair fata de ei excluzandu-i din concursuri. Multumesc pentru intelegere !

    Later Edit: Intrucat vom avea intalnirea de finish de an pe data de 19.12.2009... am decis sa scurtam concursurile (ca sa va puteti bucura de premii chiar atunci). Prin urmare, concursurile vor tine pana pe 18.12.2009, ora 20:00 !

  2. #2 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    la numarul 8 sper sa fie ce banuiesc mai ti minte ce am vorbit? :-"

  3. #3 SP
    Member cosminhards's Avatar
    uuuu, I like contests (and surprise prizes) lol!

  4. #4 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Formatul obisnuit de concursuri. Super.

    Craciun fericit si mult noroc !

  5. #5 SP
    Member psicho1986's Avatar
    Ok, stai putin sa inteleg, eu sunt mai nou pe forumul asta (mai vechi pe computergames), dar asta nu conteaza, adica pot sa particip si eu sau trebuie sa am o vechime mai mare ca si la munca am fost neglijat anul acesta pentru sarbatori tot din cauza vechimii.

    MERRY X-MAS

  6. #6 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Poţi participa şi tu ...nu conteaza vechimea

  7. #7 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by psicho1986 View Post
    Ok, stai putin sa inteleg, eu sunt mai nou pe forumul asta (mai vechi pe computergames), dar asta nu conteaza, adica pot sa particip si eu sau trebuie sa am o vechime mai mare ca si la munca am fost neglijat anul acesta pentru sarbatori tot din cauza vechimii.

    MERRY X-MAS
    toata lumea poate participa

  8. #8 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Desi nu am facut lista exacta (trebuie sa vedem ce va merge la premiile de la intalnire si Concursul Fifa 10), veti avea de ales dintre urmatoarele jocuri daca veti castiga:

    Wii: The Conduit Special Edition, Xbox 360: Batman Arkham Asylum, Call of Duty Modern Warfare 2, Dragon Age Origins, Fight Night Round 4, Forza Motorsport 2, Forza Motorsport 3, Grand Theft Auto Episodes From Liberty City, Naruto The Broken Sword, Tekken 6, The Chronicles of Riddick Assault On Dark Athena, PS3: Sacred 2 Fallen Angel Collector Edition, Prince of Persia, Call of Duty Modern Warfare 2, Brutal Legend, Borderlands, Dead Space, Tekken 6, Need For Speed Shift, Fight Night Round 4, Tiger Woods PGA Tour 09, X-Men Origins Wolverine, Burnout Paradise The Ultimate Box, The Saboteur

    Eu zic ca sunt super premii pentru consolisti. La cateva din titlurile de mai sus salivez si eu... damn, trebuie sa pun o noua regula, sa pot participa si eu

  9. #9 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Must...win... CoD:MW2, Brutal Legend, Borderlands, Tekken 6, The Saboteur.

    ... err, pot sa castig tot ? lol

  10. #10 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Vorba lui Obama: "Yes we you can !"

  11. #11 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Daamn. Must ....get .. involved =P~.

  12. #12 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Sii.. achievementul se muta la noul castigator, pe categorie, sau primeste un achievement nou?

  13. #13 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Sii.. achievementul se muta la noul castigator, pe categorie, sau primeste un achievement nou?
    se muta

  14. #14 SP
    Member Snoopz's Avatar
    vreau să �l văd �mbrăcat pe Monky in Moş Crăciun! Who's with me?

  15. #15 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Saracu' MonkY, cate il punem sa faca. Ba sa-si puna ce avatar vrem noi (desi era fericit si el cu 128x128), ba sa se imbrace in Mos Craciun. Poate o sa aiba un moment de din cauza noastra.

  16. #16 SP
    Member no_m3rcy's Avatar
    nici nu au venit bine sarbatorile iar CG a inceput deja sa imparta cadouri la gameri ... i'm in !! .. bafta tuturor!!

    off: Monky vezi ca in lista de jocuri ai gresit numele unui titlu .. e vorba de Naruto:The Broken Bond (nu sword )..

  17. #17 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Saracu' MonkY, cate il punem sa faca. Ba sa-si puna ce avatar vrem noi (desi era fericit si el cu 128x128), ba sa se imbrace in Mos Craciun. Poate o sa aiba un moment de din cauza noastra.
    daca ne superi �l punem sa danseze Dansul pinguinului sau meneaito ...joke

  18. #18 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    ...Fiecare News in parte inseamna o sansa in plus, intrucat veti participa cu fiecare in parte.....
    asta se aplica la toate categoriile(reviews,story etc)?

  19. #19 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by DarkRazvan View Post
    asta se aplica la toate categoriile(reviews,story etc)?
    din cate stiu eu da.

  20. #20 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    Si again , nimic pt PSP si PS2 D:<

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Concurs "Un nou look pentru ConsoleGames.ro" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 113 Last Post: 26-08-2010, 04:29
  2. Concurs "Mosul Consolist" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 99 Last Post: 19-12-2009, 00:24
  3. Voting - Concurs "Halloween ConsoleGames.ro" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 56 Last Post: 16-11-2008, 12:56
  4. ConsoleGames.ro Concurs - "O luna de vis" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 61 Last Post: 02-09-2008, 10:29
  5. Voting - Concurs "ConsoleGames.ro Mania" By Dj Mo in forum Concursuri
    Replies: 123 Last Post: 29-08-2008, 17:26

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts