Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 50

Thread: Concurs "Video Master 2011"

  1. #21 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Chiar dacă n-am șanse, eu mă voi limita la clipuri personale (guides/video guides/funny/previews/etc.) și la bullet hell japanese gameplay videos/modes (cave). E oki? Mă pot folosi de clipurile mele?

    Thank you.

    *p.s.

    MonkY, cred c-ai uitat: Se vor puncta mai bine clipurile personale

    ...hehe. Nu neapărat clipurile mele - dar zic așa �n general, ca să stimulezi userii să facă și creatii proprii nu doar un silly copy/paste

  2. #22 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    M-am gandit ca ar fi buna o categorie Unboxing. Am putea sa postam acolo filmulete cu unboxing LE, CE.

  3. #23 SP
    Admin MonkY's Avatar
    RonanN1: Nu deranjeaza, dar ar trebui sa te intrebi care este targetul... Adica, nu stiu daca are rost sa urci mii de chestii japoneze la care nu se uita nimeni. Daca au succes insa, please go for it!

    calin_kalf: ok, se face si o sectiune de Unboxing.

  4. #24 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Adica, nu stiu daca are rost sa urci mii de chestii japoneze la care nu se uita nimeni. Daca au succes insa, please go for it!
    ...păi ar face bine să se uite, că au la ce!

  5. #25 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu n-am inteles o chestie la voi... hai ca accept ca poate cei care vizualizeaza clipurile nu vor (sau nu au chef) sa dea rating... Dar... nici macar voi nu va dati rating la propriile clipuri urcate?!? Nu mai zic de tag-uri sau descriere... la care puteti sa stergeti si voi reclamele si alte balarii...

  6. #26 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Pai avem voie sa ne dam singuri 5 stars si fav?

    Daca observi, am incercat sa adaug in descriere pe ce console apare jocul respectiv si cand se lanseaza. Cat despre tag-uri, am vazut ca se pun automat.

  7. #27 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by andreicristian9 View Post
    Pai avem voie sa ne dam singuri 5 stars si fav?
    Eu nu zic sa va dati 5 stars la clipuri... ci sa dati un rating clipurilor pe care le vizionati. Indiferent ca e 1 star sau 5. La fel si cu favorite... le adaugati pe cele care va plac doar. Conteaza intr-un final toate cele.
    Quote Originally Posted by andreicristian9 View Post
    Cat despre tag-uri, am vazut ca se pun automat.
    Pai tag-urile le ia automat de pe YouTube... dar unii mai pun si prostii pe-acolo. De exp. e trailer la Mass Effect si vezi in tag-uri "lubenite, MonkY rulez, enlarge your glasses, etc". Se pot sterge foarte usor (eventual si pune altele).

  8. #28 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Eu n-am inteles o chestie la voi... hai ca accept ca poate cei care vizualizeaza clipurile nu vor (sau nu au chef) sa dea rating... Dar... nici macar voi nu va dati rating la propriile clipuri urcate?!?
    That's silly - eu niciodată n-am făcut/nu voi face asta, sunt echidistant. Nu vreau să mă cert cu nimeni - să dea cei care se uită.

    Eu /fav & /rate doar clipurile la care mă uit...așa mi se pare corect.

    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Nu mai zic de tag-uri sau descriere... la care puteti sa stergeti si voi reclamele si alte balarii...
    Aici da, TAGS of GTFO

  9. #29 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Eu /fav & /rate doar clipurile la care mă uit...așa mi se pare corect.
    Sa inteleg ca tu nici nu te-ai uitat la ele?

  10. #30 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Sa inteleg ca tu nici nu te-ai uitat la ele?
    ...bine, eu clipurile pe care le postez le vizionez �nainte apoi le dau un play fugitiv să văd dacă s-au postat oki iar dacă văd ceva greșală corectez rapid. Am văzut că s-a contorizat cu 1 view (al meu). Dar să-mi dau mie rate...e aiurea no

    Așa văd eu lucrurile...dacă le văd prost lasă cu eu am de pierdut nu alții.

    *p.s.

    Eu MEREU mă subapreciez (Doamne c�te am pierdut din cauza asta �n viață, wooo! - It's not fair but I don't care) așa că mai mult rău mi-aș face să-mi dau un star?

  11. #31 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pai da man, dar printre filmele respective... ai si tu niste favorite, nu? In toate acele clipuri, unele sunt mai bune, altele mai slabe... De aceea ar trebui sa le dai rating, ca sa stie omul ce sa aleaga. Poate de exp. pune cineva un ghid prost, si unul bun. Daca nu au rating, face userul greseala, se uita la cel prost si zice pass... La fel si la trailere. Prefer sa nu stau eu sa vad 50 de trailere la un joc, ci sa-l vad direct pe cel care are rating-ul cel mai bun si e cel mai vizionat, nu?

  12. #32 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Lasa RonanN1, ca-ti dau eu stelute si fav's ^_^. Momentan am terminat de pus mai tot( zic eu) aparut recent. Maine, mai pe seara, imi aleg favoritele si dau stelute etc.
    A postat userul paunstefan un clip cu RDR incredibil, il recomand( http://www.consolegames.ro/forum/media-library/the-essence-of-red-dead-redemption-759/), iar melodia prezenta pe fundal este jaw-dropping. Daca nu ati vazut pana acum reclamele cu faimosul Kevin Butler don't worry, le-a pus userul paul. Cautati doar Butler si o sa le aveti pe toate. Mika are 1203824928492 de bile albe/albastre/rosii, ce vrea el, pentru video-ul cu Serious Sam 3, deja sunt hyped . ( http://www.consolegames.ro/forum/med...fe-teaser-524/)
    Cat despre mine si ceea ce am postat eu, am pus ceea ce am considerat ca este demn de vizionat. Daca nu ati vazut pana acum gameplay footage din inFAMOUS 2, aveti un video postat de mine, dupa bacalaureat il cumpar sigur. Aa da, si mai este un clip, care m-a lasat masca: http://www.consolegames.ro/forum/med...-trailer-1188/, sunt chiar curios cum o sa fie acest joc.

  13. #33 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    eu m-am uitat la o mare parte din video-urile de la Devs, Interviews (si la toate am dat rating+ favorite la cateva) si m-am uitat la toate video-urile cu History of... postate de Ronan. Thanks dude . Really good stuff. Pot sa spun ca imi place foarte mult feature-ul asta imbunatatit si ma bucur ca a facut Monky un concurs. Nu am timp sa postez da am timp din cand in cand sa ma uit la unele video-uri. Nu tin pasul cu cate se pun. Sper numa ca dupa ce se termina concursul sa se mai posteze video-uri. Ca de nu...ii bai

  14. #34 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Thanks guys! Ma bucur ca apreciaza cineva munca mea (si a voastra, desigur)!
    Cat despre ratings and favs... nu le dati userilor, ci clipurilor. Userii automat vor primi puncte in sistemul de Experience... si multumirea noastra pentru efort. Ah, si un mic premiu, dupa buget...

  15. #35 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar

  16. #36 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Multumesc anticipat celor care dau report-uri la Duplicates... nu de alta, dar ma omoara cu zile cautarile, acum ca sunt multe clipuri
    Optim ar fi sa cautati inainte sa le urcati.

    Also... Incercati si voi sa editati titlurile clipurilor, sa nu mai fie atatea CAPS-uri, semne de punctuatie sau mai stiu eu ce reclame la alte site-uri. Thx!

  17. #37 SP
    Member dragos_mihaiy's Avatar
    Doar primul loc va primi premiu?

  18. #38 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by dragos_mihaiy View Post
    Doar primul loc va primi premiu?
    Da, doar eu voi primi premiu.

  19. #39 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Da, doar RonanN1 va primi premiu.

  20. #40 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Din păcate (pentru ceilalți) doar RonanN1 va primi premiu.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Concurs "Noiembrie 2011 - Be a Pro!" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 41 Last Post: 09-12-2011, 00:26
  2. Voting - Concurs "Funny Guy 2011" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 5 Last Post: 29-11-2011, 21:20
  3. Voting - Concurs "CG Designer 2011" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 0 Last Post: 21-11-2011, 01:31
  4. Concurs "Logo master" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 94 Last Post: 26-03-2010, 18:15
  5. Concurs "Photo travel master" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 37 Last Post: 21-03-2010, 00:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts