Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 9 FirstFirst ... 6 7 8 9 LastLast
Results 141 to 160 of 177

Thread: Concurs "ConsoleGames.ro Mania"

  1. #141 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    Mie imi este indiferet,ca e o poza, ca sunt doua nu-i tot aia?

  2. #142 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Din punctul meu de vedere toti participantii sunt castigatori

  3. #143 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Din punctul meu de vedere toti participantii sunt castigatori
    Hehehe nice one

  4. #144 SP
    Member EvilG's Avatar
    Ohhh come one guys....prea multa agitatie, se simte tensiune serios acuma. Eu sincer va zic...am facut-o din placere, love this si sincer sa va zic astea sunt primele mele imagini facute in photoshop (nu am mai facut asa ceva pana acuma tocmai de aia mi-a placut sa le fac pt ca in primul rand deja am avut de castigat pe partea asta experienta in program ) ma rog, si nu ca sa castig sau chestii in genu (i don't even have a ps3 ori 360 so....as fi optat pt premiul surpriza ) just kidding). Poate sa se participe si cu 100 de poze din punctul meu de vedere mie indiferent, atata timp cat ne place ceea ce facem si in plus...facem pt noi corect? Pt comunitatea consolegames care practic ne-a adunat aici si intr-un fel sau altul ne reprezinta ca si gameri nu? Si atata timp cat ma simt bine aici pe site, petrec atata timp incerc si eu sa "rasplatesc" cum pot pe infiinantatori ...ehhh anyway..i'm still in the contest, doar ca nah...mi-am expus punctul de vedere, pt ca deja prea multa agitatie.

  5. #145 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    EvilG, din punctul meu de vedere nu e neaparat vorba de premii si in ce constau ele ci spiritul de competitie si dorinta acerba a unora de a castiga tot (vezi exemplu cu sectiunea Arcade). De aceea se dezbate atat de mult subiectul pentru ca, as we all know it, "there can be only one"


    Anyway, iata o varianta hi-res a "wallpaper-ului" meu intrucat cealalta a suferit de o mica modificare in paint care a dat peste cap calitatea.
    Attached Images Attached Images background2.jpg

  6. #146 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Nu vreau sa te supar dar la X360 ai decupat/ai facut renderul oribil, puteai sa-i acorzi un pic mai mult timp.

  7. #147 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    stiu, asta e ce am momentan asta din cauza ca am adaugat background-ul la final. se rezolva pana pe 30 la finalul concursului.

  8. #148 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Bun, nu sunt un critic sau cine stie ce maestru, eu doar ti-am zis ce am observat in neregula haha, a da, mai umbla oleaca la textul ala, incearca sa-l faci cu rosu si cu albastru si fara efectul ala de Wind sau cum se numeste In rest e super totul, si ideea si tot, felicitari

  9. #149 SP
    Admin MonkY's Avatar
    EvilG: respect bro !

    Mie imi plac astfel de provocari ca mai si invatam cate una alta. Fara sa vrei te trezesti fata in fata cu Photoshop si nu stii cum sa faci un efect pe care-l ai in minte. Dupa care te apuci si-ti cauti prin minte pe unde ai vazut nu stiu ce poza care se pupa perfect cu ideea... si uite asa ajungi sa mai faci ordine si prin biblioteca cu imagini.

    So, cu premii sau fara (oricum vor fi), i enjoy this. Sper sa mai fac si eu cate ceva la noapte... chiar ma apucasem de ceva in 3DS Max... dar dupa atata vreme, mi-am pierdut indemanarea...

  10. #150 SP
    Member alalalt's Avatar
    Sunt de acord cu voi, cel mai important e sa te distrezi si sa-ti placa ceea ce faci

    Without further adue, I give you, "console lovechild":

    Edit: a doua e my current wallpaper
    Attached Images Attached Images console_lovechild.jpg wallpaper.jpg

  11. #151 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    genial foarte tare.

  12. #152 SP
    Admin MonkY's Avatar
    alalalt: super tare ! Deci aici suntem pe copilul din flori al consolelor....

    P.S. Pacat ca nu au intrat exact ca intr-o pagina din aceea de benzi desenate. Hell yeah, poate ii faci un cover page, si pui restul intr-o pagina. Si o trimitem ca invitatie la botez

  13. #153 SP
    Member alalalt's Avatar
    Cine stie.. poate vine si botezul zilele astea

  14. #154 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Misto

  15. #155 SP
    Member Snake's Avatar
    Nice job alalalt. Masa si dansul la botez, sambata, nu ?

  16. #156 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    regulamentul se modifica... puteti lasa toate pozele (inca mai aveti timp 4 zile sa mai faceti si altele, votarea va incepe pe 25)

  17. #157 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Multumim

  18. #158 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    De maine ma bag la aparat si mai fac cateva.

  19. #159 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Daca tot e vorba despre ziua lu' "ala micu" m-am gandit sa invit si eu cativa prieteni .Sper ca nu va suparati
    Attached Images Attached Images cgb.jpg

  20. #160 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    din ce joc e?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 9 FirstFirst ... 6 7 8 9 LastLast

Similar Threads

  1. Concurs "Un nou look pentru ConsoleGames.ro" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 113 Last Post: 26-08-2010, 04:29
  2. Concurs "Vine Mosul pe ConsoleGames" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 79 Last Post: 21-12-2009, 20:18
  3. Voting - Concurs "Halloween ConsoleGames.ro" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 56 Last Post: 16-11-2008, 12:56
  4. ConsoleGames.ro Concurs - "O luna de vis" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 61 Last Post: 02-09-2008, 10:29
  5. Voting - Concurs "ConsoleGames.ro Mania" By Dj Mo in forum Concursuri
    Replies: 123 Last Post: 29-08-2008, 17:26

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts