Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 23 of 35 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 33 ... LastLast
Results 441 to 460 of 697

Thread: iPhone 4

  1. #441 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    iPhone 4 Vs Nokia N8 [Gallery + Video] eu zic ca iPhone 4 castiga detasat .

  2. #442 SP
    Member Tsutsy's Avatar
    azi am pus si eu mana pe un iphone 4 al unei colege... m'am "jucat" putin cu el.. arata bine , e ok ...dar foarte scump... a costa 47 de mil ... varianta 16 gb

  3. #443 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Tsutsy View Post
    azi am pus si eu mana pe un iphone 4 al unei colege... m'am "jucat" putin cu el.. arata bine , e ok ...dar foarte scump... a costa 47 de mil ... varianta 16 gb
    Pe colegă o cheamă cumva Corina?

  4. #444 SP
    Member unlike's Avatar
    E online in stoc .

  5. #445 SP
    Member Tsutsy's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Pe colegă o cheamă cumva Corina?
    nu ... nu am nici o colega corina de ce intrebi?

  6. #446 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by unlike View Post
    E online in stoc .
    Unde Dzeu e ? Ca mie nici macar nu-mi mai gaseste iPhone 4 la cautare in Shop Telefoane... doar iPhone 3GS

  7. #447 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Tsutsy View Post
    nu ... nu am nici o colega corina de ce intrebi?
    Ah, scuze. Nu știu de ce-am avut impresia că ești din Cluj lol - am o prietena Corina ce are iPhone 4 de aia ziceam (e pe clasa a 10-a).

  8. #448 SP
    Member unlike's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Unde Dzeu e ? Ca mie nici macar nu-mi mai gaseste iPhone 4 la cautare in Shop Telefoane... doar iPhone 3GS
    A fost ieri, vreo 4 ore si gata , s-a epuizat si stocul ala .

  9. #449 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by unlike View Post
    A fost ieri, vreo 4 ore si gata , s-a epuizat si stocul ala .
    Din 2 una: ori Orange aduce cate 10-20 de bucati la vanzare (si restul la "bisnitari")... ori minte lumea ca e criza si de fapt isi cumpara iPhone 4 in draci. As merge pe prima varianta

  10. #450 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Criza, ne-criza, daca pana sa se lanseze la Orange, am vazut la maxim 5 oameni iprin metrou si pe unde am mai umblat, de cand s-a lansat la Orange, cred ca am vazut deja cel putin 50...

  11. #451 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Criza, ne-criza, daca pana sa se lanseze la Orange, am vazut la maxim 5 oameni iprin metrou si pe unde am mai umblat, de cand s-a lansat la Orange, cred ca am vazut deja cel putin 50...
    pe unde umbli razvane? ca eu nu am vazut inca un iPhone 4 si am cativa prieteni cu bani, dar toata lumea si-a luat Galaxy .

  12. #452 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Prin metrou e plin. Sa stii ca am vazut un singur Galaxy pana acum prin metrou.

    Si prin unirea am vazut la multi, prin Mall-uri. Daca am o "obsesie" pt Apple, le vad peste tot, pur si simplu imi sar in ochi

  13. #453 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Prin metrou e plin. Sa stii ca am vazut un singur Galaxy pana acum prin metrou.

    Si prin unirea am vazut la multi, prin Mall-uri. Daca am o "obsesie" pt Apple, le vad peste tot, pur si simplu imi sar in ochi
    o sa incep sa umblu si eu mai mult cu metroul, chiar sunt curios cum arata ca design in realitate .

  14. #454 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mai simplu, da o fuga, daca ai drum, ori la emag, ori pe la un Orange Store mai mare (in mall baneasa l-am vazut miercuri)

  15. #455 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Mai simplu, da o fuga, daca ai drum, ori la emag, ori pe la un Orange Store mai mare (in mall baneasa l-am vazut miercuri)
    la baneasa m-am uitat doar la iStyle sau cum se numeste magazinul acela de apple si nu am avzut. la oragane era full, dar o sa mai incerc. thx

  16. #456 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    la iStyle nu au cum sa-l aiba. Nu ai nici iPad. Nu sunt autorizati de apple.

  17. #457 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    L-am butonat ieri in Afi Palace - la Orange shop.

  18. #458 SP
    Member Theodor01's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Prin metrou e plin. Sa stii ca am vazut un singur Galaxy pana acum prin metrou.

    Si prin unirea am vazut la multi, prin Mall-uri. Daca am o "obsesie" pt Apple, le vad peste tot, pur si simplu imi sar in ochi

    Same.Si cand vad pe cineva cu castile in urechi,ma apropii de el sa vad daca sunt de la Apple lol.

  19. #459 SP
    Member unlike's Avatar

  20. #460 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Momentan nu-l au un stoc.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 23 of 35 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 33 ... LastLast

Similar Threads

  1. iPhone 8 & iPhone 8 Plus By MonkY in forum Apple
    Replies: 19 Last Post: 07-06-2018, 22:35
  2. iPhone 7 & iPhone 7 Plus By tudyniuz in forum Apple
    Replies: 166 Last Post: 07-04-2017, 14:21
  3. Replies: 96 Last Post: 13-10-2014, 18:58
  4. Replies: 97 Last Post: 04-10-2013, 12:12
  5. Replies: 4 Last Post: 28-09-2012, 22:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts