Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 35 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 26 34 ... LastLast
Results 461 to 480 of 697

Thread: iPhone 4

  1. #461 SP
    Member unlike's Avatar
    Iar a tinut 2,3 ore

  2. #462 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am fost aseara la Cafe Deko si am vazut doar la mesele de langa mine, 3 iphone 4

  3. #463 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    It's official iPhone 4 la Vodafone Romania

  4. #464 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    It's official iPhone 4 la Vodafone Romania
    ALELUIA ! Cea mai buna veste pe ziua de azi !

  5. #465 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    ALELUIA ! Cea mai buna veste pe ziua de azi !
    Daca luam in calcul asta se poate sa nu fie chiar atat de buna vestea... acum sa vedem ofertele

  6. #466 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Daca luam in calcul asta se poate sa nu fie chiar atat de buna vestea... acum sa vedem ofertele
    Nu-mi pasa... am tone de credite la Vodafone... si mi s-a acrit sa ma rog de Orange, sa iau de la ei la un pret porcesc si sa ma chinui sa-l sparg de fiecare data... Eram pe cale sa-mi caut un Neverlocked. Not anymore

  7. #467 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Nu-mi pasa... am tone de credite la Vodafone... si mi s-a acrit sa ma rog de Orange, sa iau de la ei la un pret porcesc si sa ma chinui sa-l sparg de fiecare data... Eram pe cale sa-mi caut un Neverlocked. Not anymore
    vezi sa faci precomanda din timp, am un prieten care se chinuie de ceva timp sa-l cumpere de la Orange, dar nu-l au in stoc lol.

  8. #468 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    vezi sa faci precomanda din timp, am un prieten care se chinuie de ceva timp sa-l cumpere de la Orange, dar nu-l au in stoc lol.
    Din fericire Vodafone nu e Orange

  9. #469 SP
    Member unlike's Avatar
    Sunt disponibile la orange pe site alea de 32 de GB ..
    In continuare astept sa se ofere la fidelizare in magazine ... daca nu se grabesc, o sa sar in barca Vodafone .

  10. #470 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    nu ai ce face? trimite-ti iphonul in spatiu...
    cel putin asta au facut cativa americani neastamparati...


  11. #471 SP
    Member Theodor01's Avatar
    Valabil la Orange pentru cine inca mai vrea... .

  12. #472 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ce se mai aude cu Vodafone-ul ? Ca ma tin astia in suspans aici

  13. #473 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am inteles din surse "neoficiale" (un coleg de la wrk care are pe cineva la vodafone mai sus) ca telefonul va fi mult mai scump la vodafone decat la orange, pret la abonament, dar, e posibil ca abonamentele sa fie de valoare mai mica, deci s-ar compensa. Si eu astept cu sufletul la gura, dar am inteles ca Orange are exlusivitate pana la sfarsitul lui Noiembrie, iar vodafone il va introduce undeva pe la inceputul anului viitor.

  14. #474 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Well, dupa ce am avut o discutie cu cei de la Vodafone (si se pare ca mai dureaza, datorita exclusivitatii Orange)... dupa ce de la Orange mi s-a spus ca la liber telefonul costa (nici mai mult nici mai putin - tineti-va tare): 823 EUR !!! Si nu doar ca ar costa o avere, dar nici nu au pe stoc... So, m-am suparat, am gasit pe telefoane ieftine niste baieti de treaba... si am facut upgrade de la 3GS 32GB Orange la i4 32GB Neverlocked. Thx Cris for that ! (cadou de 11 ani impreuna)

    So, am intrat in club. Desi m-am tot jucat cu i4 si am citit/vazut toate reviewurile posibile si imposibile... sunt super mega incantat de el. Ca si pana acum, nu pot spune decat ca ecranul face toti banii. Unghiuri perfecte, culori naturale, o rezolutie incredibila... Viteza un pic mai mare fata de 3GS (nu atat de mare cum vedem intre 3G si 3GS, dar se simte)... insa foarte important pt. mine, bateria !

    Ca sa va dau un exemplu de diferenta... testul meu (care consta in vizionarea unui divx cu WiFi ON, Bluetooth ON, 3G ON, Brightness 100%, Volume 100%)... pe iPhone 3GS testul tine 200 de minute pe cand pe iPhone 4 un pic peste 330 minute ! Linpack also spune ca pe 3GS rezultatele sunt la maxim 27 si average 24. Pe i4 sunt maximum 41 si average 34.

    In rest, este in husa/case (asa cum va fi tinut forever)... deci nu va pot spune daca "Antenagate" este real sau nu... Atata timp cat il voi folosi numai asa (cum a fost si 3GS-ul), chiar nu am treaba cu problema Sincer, e un telefon atat de frumos ca nu prea iti vine sa-l "strici" cu o husa, dar totusi... este sticla... Never trust the glass !

  15. #475 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Felicitari pentru telefon omule. Cand ai timp, poate faci si tu un review cum stii tu sa faci, cu teste la tot ce poti, cu poze de produs si facute cu el. Este binevenit.

  16. #476 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Probabil ca daca ar fi mirosit urat, ai fi pus un bradut de masina /j Pacat ca il acoperi cu o husa, chiar este un telefon frumos. Eu pe al sotiei l-am rezolvat de "death grip" lipind o bucatica fina de autocolant argintiu, pe acea zona. Practic nu se observa, iar daca il faci cu 1mm mai ingust, nu se agata marginile.

    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Thx Cris for that ! (cadou de 11 ani impreuna)
    Felicitari si la mai multi!

  17. #477 SP
    Member unlike's Avatar
    Mi-a ajuns si mie telefonul acum o ora .. sunt absolut uimit de diferenta dintre 3G si 4, la ecran. Mi se parea perfect ecranul la 3G .. dupa ce am umblat numai pe 4, cand am revenit la 3G nici nu-mi venea sa cred cat de "in ceata" se vede , o chestie pe care nu as fi sesizat-o niciodata altfel !
    Sunt foarte incantat, bineinteles, la mine viteza e extraordinar de mare, trecand de la 3G .
    Si apropo de husa, MonkY, ce husa ai , de unde ai luat-o si cat te-a costat ? Eu m-am hotarat sa-i fac asigurare la orange, ma costa 2 euro pe luna, ceea ce mi se pare foarte ok, dar as vrea totusi sa-l protejez si cu o husa .

  18. #478 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hehe... merci. Dar sa stii ca nu e atat de rea carcasa... Sa pun niste poze (sorry, low light stuff... iar cu blitzul nu iese nimic).
    Mi-ai dat o idee cu bradutul de masina

    Ah, dar ma bate gandul la asa ceva... o noua coloana vertebrala pt. iPhone 4: Welcome to SwitchEasy
    Attached Images Attached Images img_8333.jpg img_8336.jpg img_8338.jpg

  19. #479 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    ce widget e ala ? ala e ecranu in lock ? sau e deblocat si aia e prima pagina ?

  20. #480 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    ce widget e ala ? ala e ecranu in lock ? sau e deblocat si aia e prima pagina ?
    Nu e widget.. e Lockinfo (4.99 USD pe Cydia). Il poti pune si in lockscreen, si in homescreen (ba daca pui gridlock chiar si printre icons)... ah, si mai poti sa-l tii ca infoshade (seamana cu modalitatea de activare la Android... sau cu SBSettings doar ca faci swipe up-down nu left-right)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 24 of 35 FirstFirst ... 14 22 23 24 25 26 34 ... LastLast

Similar Threads

  1. iPhone 8 & iPhone 8 Plus By MonkY in forum Apple
    Replies: 19 Last Post: 07-06-2018, 22:35
  2. iPhone 7 & iPhone 7 Plus By tudyniuz in forum Apple
    Replies: 166 Last Post: 07-04-2017, 14:21
  3. Replies: 96 Last Post: 13-10-2014, 18:58
  4. Replies: 97 Last Post: 04-10-2013, 12:12
  5. Replies: 4 Last Post: 28-09-2012, 22:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts