Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 35 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 41 to 60 of 697

Thread: iPhone 4

  1. #41 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    2 poze .
    Attached Images Attached Images iphone4g-rumor-roundup.jpg 4gs-top.jpg

  2. #42 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    asta e ceva sigur ? sau tot un concept al cuiva ?

  3. #43 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Concept.

  4. #44 SP
    Senior Member mark's Avatar
    WAW. Mai fain.

  5. #45 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    asta e ceva sigur ? sau tot un concept al cuiva ?

    iPhone 4G Rumors Visualized [PHOTO]

  6. #46 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Guys, �ntotdeauna �naintea lansării unui produs Apple pe net au circulat tot felul de concepte, �nsă niciodată nu au coincis cu respectivul produs..

    Unii au prea mult timp la dispoziție și desenează dimineața ce au visat noaptea, cam asta-i tot, simple zvonuri și născociri pentru ai menține pe fanboys (și nu numai) �n alertă.

    G�ndiți-vă ce au de c�știgat siteurile (tech/gadget/others) de pe urma acestor zvonuri. Hai că nu-i greu deloc: trafic, exact!
    "Suntem �n posesia noului prăjitor de p�ine Apple, extraordinar, clic aici pentru a citi articolul pe siteul nostru" .. pac pac, și-n secunda doi sare serverul �n aer că dau năvala toți să vadă despre ce e vorba.

  7. #47 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar


    Nu pot sa cred ca s-a ajuns la asa grafica pe un aparat care filmeaza, asculti muzica, umbli pe internet, vorbesti...

  8. #48 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    ce cauta ce ai postat tu aici ? aici vb de viitorul iPhone 4G.

    si, btw, jocul asta are deja app 2-3 luni. este un joc vechi. deja exista multe alte jocuri cu grafica mai buna, control mai bun si mult mai ok in multyplayer

  9. #49 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    ce cauta ce ai postat tu aici ? aici vb de viitorul iPhone 4G.

    si, btw, jocul asta are deja app 2-3 luni. este un joc vechi. deja exista multe alte jocuri cu grafica mai buna, control mai bun si mult mai ok in multyplayer
    N-are 2-3 luni... Vedeti, daca nu va uitati pe Videodir ?
    http://www.consolegames.ro/forum/vid...hone-media-11/

  10. #50 SP
    Member Catallin's Avatar
    Ce se zvoneste:

    • There will be multi-touch gestures OS-wide. (Would make sense for that as the rumored OS for the iTablet is close if not the same as the iPhone)
    • �A few new ways� to run applications in the background � multitasking.
    • Many graphical and UI changes to make navigating through the OS easier and more efficient. We haven�t had this broken down, but we can only hope for improved notifications, a refreshed homescreen, etc.
    • The update will supposedly be available for only the iPhone 3G and 3GS, but will �put them ahead in the smartphone market because it will make them more like full-fledged computers� more than any other phone to date. Everyone is �really excited.�
    • The last piece of information is the most vague, but apparently there will be some brand new syncing ability for the contacts and calendar applications.

  11. #51 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Increfachindibil !!!one1

    Am intrat (prin metode doar de mine cunoscute) �n posesia conceptului următorului model iPhone care va fi lansat pe data de 27 iunie la Center for the Arts Theater �n San Francisco!

    Detalii pe care le cunosc p�nă �n acest moment legate de features:

    1. Status indicator light

    2. A new design casing

    3. Front-facing camera

    4. LED flash

    5. 5MP+ camera

    6. OLED display

    7. 64GB storage

    8. 802.11n

    9. RFID

    10. Multi-touch casing

    11. Vertically swiping

    12. Multitasking & 3rd party background apps

    13. Better Support for Codecs and Add-ons

    14. Flash

    15. Replaceable battery


    Voi face update �n listă imediat ce aflu noi detalii.

    Foarte important, mai important dec�t această știre bombă �n sine: prețul! Noul model iPhone 4G va costa .... drums please ....


    199 $




    Din păcate acest preț este valabil doar cu abonament AT&T, prețul la liber va fi de 399$.



    Stay tuned, revin cu detalii ..

    ...pentru că, nu-i așa, prin aceleași metode (cunoscute doar de mine, dacă vi le spun va trebui să vă ucid) am intrat evident �n posesia unei invitații la eveniment (afterparty cu Steve Jobs, o să spunem bancuri cu Microsoft și Bill Gates, beat that mofos), deci voi face live blogging pentru userii CG. De fapt live posting, că suntem pe un forum, but you get the idea.

    Clic pe imaginea atașată mai jos pentru a vedea minunăția tehnologică.




    Acest post este un pamflet și trebuie tratat ca atare.
    Attached Images Attached Images iphone-4g.jpg

  12. #52 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    MonkY, eu ma jucam de ziua colegului meu de la wrk, pe 11 noiembrie, cu el, NOVA prin bluetooth si deja aparuse de app 2-3 zile.

    Graft, nu ca nu te cred, dar parca nu vreau sa te cred. Daca o sa arata ca in imaginea aia, prefer sa raman la 3G. arata oribil. patratos si cu o culoare patetita. sper sa fie vorba mai mult de conceptul de mai sus decat cel din postul tau

  13. #53 SP
    Member Radoo's Avatar
    Poza parcă am mai văzut-o şi mai demult. Nu văd ca Apple să facă din iPhone un telefon aşa pătrăţos. Nu mai zic că acel buton pătrat nu are nici o treabă cu degetul unui om; nu cred că renunţă ei la un design ca să-i strice uşurinţa de utilizare. Vreau să cred că Apple face majoritatea lucrurilor (mai ales la partea de user interface) cu cap.

  14. #54 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Ce bine ar fi sa fie 399USD la liber. Pretul pentru 3GS la liber mi se pare o magarie. Cat mai e acum..vreo 2000ron ?

  15. #55 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    in magazin, gasesti 3G 16 GB la 26 mil. la baieti, aduse sigilate, scoti 3Gs-ul de 32 la 20.

  16. #56 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    MonkY, eu ma jucam de ziua colegului meu de la wrk, pe 11 noiembrie, cu el, NOVA prin bluetooth si deja aparuse de app 2-3 zile.
    Nu te supara razvanrazy, eu vorbesc de jocul oficial, cumparat... nu de furaciuni si piraterii. Jocul oficial a fost lansat pe iTunes pe 16 Decembrie (US) 17 Decembrie (UE). Daca voi il jucati inainte... asta spune tot.
    Attached Images Attached Images 2010-01-20_132737.jpg 2010-01-20_132829.jpg

  17. #57 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    in magazin, gasesti 3G 16 GB la 26 mil. la baieti, aduse sigilate, scoti 3Gs-ul de 32 la 20.
    Vorba aia, costa cat un laptop. Mi se pare prea mult. Tinand cont ca pe primul iPhone am dat 10 milioane, acum sa dau pe unu aproape de 3 ori mai mult e un pic ciudat. Recunosc ca e mai bun si are imbunatatiri dar nu se justifica un asemenea pret.

  18. #58 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Bobby - Pai primul cred ca l-ai luat second sau l-ai luat la mult timp dupa data de lansare.
    Dintre toate pozele postate pe aici sper in mare parte sa arate ca acesta:

    iphone4g-rumor-roundupa.jpg

  19. #59 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Conceptul pus de Graft mi se pare foarte urat. Cu toate imbunatatrile aduse, daca design-ul ramane la fel, as prefera 3G-ul in fata lui.

  20. #60 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Mda, deci nu a citit nimeni nota scrisă �n subsol cu font mic și foarte negru, mă așteptam

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 35 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. iPhone 8 & iPhone 8 Plus By MonkY in forum Apple
    Replies: 19 Last Post: 07-06-2018, 22:35
  2. iPhone 7 & iPhone 7 Plus By tudyniuz in forum Apple
    Replies: 166 Last Post: 07-04-2017, 14:21
  3. Replies: 96 Last Post: 13-10-2014, 18:58
  4. Replies: 97 Last Post: 04-10-2013, 12:12
  5. Replies: 4 Last Post: 28-09-2012, 22:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts